Page 280 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:27 13. Jul 2014
by Aillen
Děkuji za dnešní zajímavé a napínavé vyprávění U Škopku

Re: Poděkování
Posted: 19:26 21. Jul 2014
by Lidda
Velky diky Sielencerovi za dnesni naprosto necekanej a velmi nevsedni zazitek! To s jednim zaclouma..

Re: Poděkování
Posted: 03:32 08. Aug 2014
by Dragon Soul
Velký dík (doufám že sem postřehl dobře jméno DM) Derkenovi za dnešní akci u mraveniště...
Budu se těšit jestli bude pokračování

Re: Poděkování
Posted: 02:05 13. Aug 2014
by Caehan
Rád bych zpětně poděkoval za předělávku věcí u Dobrodruha (pokud vím, tak hlavně Diemovi a Karolině), stejně jako krámku jako takového, obojí je moc pěkné! Také chci poděkovat za měnění vzhledů pláště, ten špičatý klobouk, na který to jde předělat, je zatraceně lákavý, a vůbec - ty pláště jsou nádherné.
Za možnost zapamatování vzhledu šatů - také dobrá věc.
Pak DM za asistenci při potíži s průchodem do světa... snad mi nic neuniknulo!
EDIT: ...aha, tak uniknulo... a za vrácení invisky a prohlédnutí tam, kam obojí patřilo. A za změny vzhledů u přítelíčků. Nějak dlouho jsem nehrál, tak se to nějak nastřádalo.
Re: Poděkování
Posted: 11:45 13. Aug 2014
by karolina
Caehan wrote:Rád bych zpětně poděkoval za předělávku věcí u Dobrodruha (pokud vím, tak hlavně Diemovi a Karolině), stejně jako krámku jako takového, obojí je moc pěkné!
Tak já bych tedy za Dobrodruha poděkovala těm kteří pomáhali. Diemovi za itemy a přepisování itemů inventáře. Bahňákovi za neskutečnou rychlost s jakou vymýšlel nové věci. Kathemaře, Aillen a Theogilovi s Awadarem za pomoc s popisky.
Re: Poděkování
Posted: 17:14 13. Aug 2014
by Krysak
WAU!!! NOMIS!!! NOMIS!!!!
Podle věcí na foru očekávám brzy řemeslo. Díky moc!
Re: Poděkování
Posted: 11:44 15. Aug 2014
by Paulus
Díky za poslední dny všem lidem se kterými se měl tu možnost dole hrát. Bylo to super.....můj názor na podtemno se stihl poměrně rychle změnit

Re: Poděkování
Posted: 20:56 15. Aug 2014
by rosnicka
k dobrému nebo špatnému ? já myslím že nás fajn je tam většina
Re: Poděkování
Posted: 19:56 17. Aug 2014
by Caehan
Velký dík za karathské byty, jsou skvělé!
Re: Poděkování
Posted: 23:11 17. Aug 2014
by skarbi
Dík za dnešní malování! Až na malířky botu/y na konci

Re: Poděkování
Posted: 15:09 18. Aug 2014
by Kathermara
Velice a moc moc moc děkuju za byty v Karathe. Dlouho jsem na ně čekala a stálo to za to. Jsou nádherné a ceny jsou taky nádherné a Tris má konečně kde bydlet

Navíc když vidím ty detaily, s jakými si tvůrci hráli (jako odkládač na meč, šňůra na prádlo, či kdejaký obrázek a kobereček), jsem z toho skoro dojatá

Re: Poděkování
Posted: 00:07 20. Aug 2014
by Caehan
Dáky všem za dnešní hru u Škopku, moc příjemná atmosféra...
...a také díky těm, kdo zprovozňovali a upravovali hudební nástroje do jejich momentální podoby.
Re: Poděkování
Posted: 00:37 24. Aug 2014
by Infra
Děkuji za spoustu nových oprav a craftu, těším se až to za nějaký čas ozkouším.
Momentálně jsem zaneprázdněn vybíráním nového pc a pařením s kamarádkou.
Re: Poděkování
Posted: 12:43 24. Aug 2014
by Aillen
Děkuji za nový systém těžby nerostů, je to v porovnání se systémem na ST zajímavější a i napínavější
Už se těším na to, jaké změny objevím v ostatních řemeslech.
Re: Poděkování
Posted: 15:29 25. Aug 2014
by Bahnak
díky za obchodníka s nářadím, konečně je čím kutat!