Page 29 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:02 12. Feb 2009
by Tretas
hehe :-D dobrodruh bude mít E-shop :roll: :mrgreen: :mrgreen:

------------------------------------------

Jo a když se ptáte Co nám na Thalii Chybí tak:
Docela by se mi líbilo kdyby ve věznicích jak tam stojí ten strážný nebo dráb, takže by měl rozhovor, ve kterém by bylo možné mu zažádat o otevření jedné cely. Líbilo by se mi to protože naprosto nesnáším když chytnu zloděje a bohužel DM není k zastižení, tak ten zloděj musí čekat před celou a hrát že je uvnitř. Rozhovor by mohl vypadat například takhle:
Dráb Hm dobrej, snad nám nevedeš nějakého zloděje (uličníka...)
Postava Jo chytl jsem jednoho sviňaka, mohl bys mi otevřít jednu celu?
Dráb Jo jasne, šupni ho tam *otevře ti celu*
Zloděj*vleze do cely*
Dráb*zavře celu*
PostavaDíky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:16 12. Feb 2009
by Neithan1
To stym vezenim je dobra blbost pac by tam za chvilku boli nahadzane vsetky dobre postavy. Uvedom si kto ma na servri najvyssi level.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:31 12. Feb 2009
by Gorrgorroth
to by byla prdel kdyby berserk naházel šecky do vezení, takový koncentrák, a potom by si dělal co chtěl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bracha má občas dobré nápady, nebo potřebuje mít napsatých co nejvíc přípspěvků :arrow: :mrgreen: ...že tretas!!!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:42 12. Feb 2009
by Tretas
ja nevím jestli jste to teďka nepochopili nebo si chcete do někoho rýpnout!?
myslel jsem prostě že by ten Dráb pouze otevřel dveře a poté je zase zavřel. a nevím co to má za souvislost s Berserkem, protože mě se tak zdá že na Berserka automaticky stráže utočí ne? (míním podle kontrol stráží při kterých chcou odkrýt tvář)

Jo a byl to jenom návrh, chtěl jsem se zeptat jestli to bylo možné, tak nechápu co mě hnedka odsuzujete :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:38 13. Feb 2009
by DenGrasse
leda by toho kdo ho přived šoupnul do druhý cely a řek, že musej počkat, dokud nepřijde vrchnost (DM) :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:11 13. Feb 2009
by Neithan1
[quote="Tretas"]myslel jsem prostě že by ten Dráb pouze otevřel dveře a poté je zase zavřel.quote]

A co by tam potom toho zlocinca drzalo ?

P.S. ak by si mal minimalny pristup na internet tiez by si rypal.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:35 14. Feb 2009
by Tretas
Neithan1 wrote:
Tretas wrote:P.S. ak by si mal minimalny pristup na internet tiez by si rypal.
nechapu :?



no to je jedno, asi ty navrhy už psat nebudu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:29 14. Feb 2009
by kucik
Neberte vsechno tak vazne ... ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:35 14. Feb 2009
by Marvin
Nechcem vam do toho skakat, ale mne tu celkom chyba moznost stahovania lovnej zvere ako napriklad jelenov. Bolo by pekne, keby z nich slo aspon maso stahovat, zvysilo by sa im pripadne OC nech su tazsie zasiahnutelni, nastavilo by sa im nech len utekaju pred utocnikov a mohol by sa poriadat hon na tieto zvierata. : :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:16 14. Feb 2009
by Miky
Marvin wrote:Nechcem vam do toho skakat, ale mne tu celkom chyba moznost stahovania lovnej zvere ako napriklad jelenov. Bolo by pekne, keby z nich slo aspon maso stahovat, zvysilo by sa im pripadne OC nech su tazsie zasiahnutelni, nastavilo by sa im nech len utekaju pred utocnikov a mohol by sa poriadat hon na tieto zvierata. : :)
A z jelenů parohy :wink: To utíkání by bylo fajn a ještě by se mohli spawnovat jako stádo, kde jsou jeleni, laně, koloušci i srnky (mimochodem co je to "jelínek"? Znám jen produkty Rudolfa Jelínka)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:24 15. Feb 2009
by Pajule
hehe jop na Thalii nejsou koloušci , ale jelínci :mrgreen: , aj prase by se mohlo stahovat jako v Asterixovi hehe a Obelixovi kanší maso je dobrý :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:25 16. Feb 2009
by paja13
porad mi chybi zabetonovani potulnych alchimistu - v dilnach kupovat katalizatory fakt nejde protoze sileny klikani kdyz uz po sty vidim jak potulnej alkac vybiha od kotle po jezevci aby u nej chcipnul nebo se uz nevratil tak je to fakt o nervy

prosim dejte toho ivorskyho treba bliz k rybnicku ale neco s nim udelejte uz je to na spagat uz mesice

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:44 16. Feb 2009
by nomis_b
Me chybi v dobrodruhove kraku nejaka vrhaci sekera s nekonecnym strelivem.
Ne ze bych byl zrovna obratnej, ale nejaka takova magicka mrska by se mi moooc libila.
nevidel sem tam jeste zadnou :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:09 17. Feb 2009
by tao kan
Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:10 17. Feb 2009
by Rejty
tao kan wrote:Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?
Ne. Je to zbytečný.