Page 29 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:02 12. Feb 2009
by Tretas
hehe

dobrodruh bude mít E-shop
------------------------------------------
Jo a když se ptáte Co nám na Thalii Chybí tak:
Docela by se mi líbilo kdyby ve věznicích jak tam stojí ten strážný nebo dráb, takže by měl rozhovor, ve kterém by bylo možné mu zažádat o otevření jedné cely. Líbilo by se mi to protože naprosto nesnáším když chytnu zloděje a bohužel DM není k zastižení, tak ten zloděj musí čekat před celou a hrát že je uvnitř. Rozhovor by mohl vypadat například takhle:
Dráb Hm dobrej, snad nám nevedeš nějakého zloděje (uličníka...)
Postava Jo chytl jsem jednoho sviňaka, mohl bys mi otevřít jednu celu?
Dráb Jo jasne, šupni ho tam *otevře ti celu*
Zloděj*vleze do cely*
Dráb*zavře celu*
PostavaDíky
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:16 12. Feb 2009
by Neithan1
To stym vezenim je dobra blbost pac by tam za chvilku boli nahadzane vsetky dobre postavy. Uvedom si kto ma na servri najvyssi level.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:31 12. Feb 2009
by Gorrgorroth
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:42 12. Feb 2009
by Tretas
ja nevím jestli jste to teďka nepochopili nebo si chcete do někoho rýpnout!?
myslel jsem prostě že by ten Dráb pouze otevřel dveře a poté je zase zavřel. a nevím co to má za souvislost s Berserkem, protože mě se tak zdá že na Berserka automaticky stráže utočí ne? (míním podle kontrol stráží při kterých chcou odkrýt tvář)
Jo a byl to jenom návrh, chtěl jsem se zeptat jestli to bylo možné, tak nechápu co mě hnedka odsuzujete

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:38 13. Feb 2009
by DenGrasse
leda by toho kdo ho přived šoupnul do druhý cely a řek, že musej počkat, dokud nepřijde vrchnost (DM)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:11 13. Feb 2009
by Neithan1
[quote="Tretas"]myslel jsem prostě že by ten Dráb pouze otevřel dveře a poté je zase zavřel.quote]
A co by tam potom toho zlocinca drzalo ?
P.S. ak by si mal minimalny pristup na internet tiez by si rypal.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:35 14. Feb 2009
by Tretas
Neithan1 wrote:Tretas wrote:P.S. ak by si mal minimalny pristup na internet tiez by si rypal.
nechapu
no to je jedno, asi ty navrhy už psat nebudu
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:29 14. Feb 2009
by kucik
Neberte vsechno tak vazne ...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:35 14. Feb 2009
by Marvin
Nechcem vam do toho skakat, ale mne tu celkom chyba moznost stahovania lovnej zvere ako napriklad jelenov. Bolo by pekne, keby z nich slo aspon maso stahovat, zvysilo by sa im pripadne OC nech su tazsie zasiahnutelni, nastavilo by sa im nech len utekaju pred utocnikov a mohol by sa poriadat hon na tieto zvierata. :

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:16 14. Feb 2009
by Miky
Marvin wrote:Nechcem vam do toho skakat, ale mne tu celkom chyba moznost stahovania lovnej zvere ako napriklad jelenov. Bolo by pekne, keby z nich slo aspon maso stahovat, zvysilo by sa im pripadne OC nech su tazsie zasiahnutelni, nastavilo by sa im nech len utekaju pred utocnikov a mohol by sa poriadat hon na tieto zvierata. :

A z jelenů parohy

To utíkání by bylo fajn a ještě by se mohli spawnovat jako stádo, kde jsou jeleni, laně, koloušci i srnky (mimochodem co je to "jelínek"? Znám jen produkty Rudolfa Jelínka)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:24 15. Feb 2009
by Pajule
hehe jop na Thalii nejsou koloušci , ale jelínci

, aj prase by se mohlo stahovat jako v Asterixovi hehe a Obelixovi kanší maso je dobrý

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:25 16. Feb 2009
by paja13
porad mi chybi zabetonovani potulnych alchimistu - v dilnach kupovat katalizatory fakt nejde protoze sileny klikani kdyz uz po sty vidim jak potulnej alkac vybiha od kotle po jezevci aby u nej chcipnul nebo se uz nevratil tak je to fakt o nervy
prosim dejte toho ivorskyho treba bliz k rybnicku ale neco s nim udelejte uz je to na spagat uz mesice
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:44 16. Feb 2009
by nomis_b
Me chybi v dobrodruhove kraku nejaka vrhaci sekera s nekonecnym strelivem.
Ne ze bych byl zrovna obratnej, ale nejaka takova magicka mrska by se mi moooc libila.
nevidel sem tam jeste zadnou

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:09 17. Feb 2009
by tao kan
Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:10 17. Feb 2009
by Rejty
tao kan wrote:Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?
Ne. Je to zbytečný.