Page 29 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:49 04. Jun 2009
by Krata
nene, chodíci oko mi bylo zakázáno kvůli testování pádů.. pak sem ho už nemohl najít takže chodící oko dočasně nejsem

Re: Vtípky

Posted: 17:54 04. Jun 2009
by Tretas
:cry: hm já sem myslel že když mám bráchu DM tak že sem king :mrgreen: :mrgreen: je pravda že Q jste spolu už dlouho nedělali :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 18:06 04. Jun 2009
by Marvin
Vies kto je vacsi king ako bracha DMka :?: ........ tududumtum *cas vyprsel* .... samotne DM ;)

muhaha, lol, xi xi ... chňach

Re: Vtípky

Posted: 21:25 04. Jun 2009
by Neithan1
Krata wrote:a schválně, kdo je kdo? :D přítomní byli Krata, Marv, Žorž
ja som bol viditelny celu dobu.. a celkovo to bol vlastne moj napad tak ma dajte aspon do titulkov vy bezvdacny nicomnici !!!

fotodokumentaciu poslem neskor.

Re: Vtípky

Posted: 21:34 04. Jun 2009
by Neithan1
tady to je

Re: Vtípky

Posted: 22:15 04. Jun 2009
by Czech_Luthor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 22:18 04. Jun 2009
by jachyra
Tak tak .. musím odčiniť obrovskú chybu, ktorá nastala ;D Neithan ako jediný spravodlivý bol celý čas viditeľný a dozeral, aby si to náhodou Kora alebo Fall nerozmysleli a nerozhodli sa ujsť ;D
Teda ale bola som vyhúkaná, keď som ťa tam Neithanko uvidela ;D som myslela, že si sa zabudol zhidovať do shadovovovovovov ;D

Re: Vtípky

Posted: 22:24 04. Jun 2009
by Tretas
Hej Neithane co to tam je namalované na Jorgovi???!!!! :evil:

Re: Vtípky

Posted: 23:45 04. Jun 2009
by Neithan1
Jorg ? to je ten hovoriaci palec z youtube nie ? ( http://www.youtube.com/watch?v=GPX061Jv ... re=related )

No a nezabudol som sa ukryt, bol to moj genialny premysleny plan sokovat vsetkych pritomnych svojim bytim medzi smrtelnikmi. Btw z celej svatby bola najlepsia monsterova sandra ktora citila prival zla ked som tam omylom hodil tych dvoch drowov... :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 23:49 04. Jun 2009
by jachyra
No dovoľ? *tvári sa urazene* takže nevesta bola len nejak pomimo, čoooo? *krúti zlovestne hlavou* tststs .. však počkaj, ťa raz stretnem na taliovici .. veď počkaj tststs :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 06:42 05. Jun 2009
by Tretas
Neithan1 wrote:Jorg ? to je ten hovoriaci palec z youtube nie ? ( http://www.youtube.com/watch?v=GPX061Jv ... re=related )
S tímhle mě už neurazíš! To už tady bylo.
Šak počkej ono se ti to vrátí! :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:07 12. Jun 2009
by Neithan1

Re: Vtípky

Posted: 15:14 12. Jun 2009
by innfra
No nasral poldy, dostal co si zasloužil, možná málo, vzhledem k tomu že mu hroží jen 12 let...

Re: Vtípky

Posted: 15:23 12. Jun 2009
by Hassan
Jo jo drsny hosani ja sam jsem jednou takovihle coro zazil na ulici...Kdyz taky nabehli na typka v aute ale ten vubec nevedel nic trvalo to asi 30 vterin a bylo po vsem...

Re: Vtípky

Posted: 19:04 12. Jun 2009
by G14
mno kdo byl na czek-teku tak asi taky poznal :evil:
nekdy zavreny okynka jsou malo :mrgreen: