Page 29 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 09:38 28. Feb 2010
by Esuliams
Pád v cca 8:36

Re: Pady serveru

Posted: 09:40 28. Feb 2010
by Cairon
Jsem byl asi já , jsem se snažil jít rychle napomoc Nulieth a bác :cry: ...nebojte... zachráním Vás

Re: Pady serveru

Posted: 10:16 01. Mar 2010
by Prometheus
09:14 Dalsi pad

Re: Pady serveru

Posted: 14:14 01. Mar 2010
by Prometheus
Dnes som s hrozou zistil ze pri vcerajsom pade serveru som prisiel o vsetky craft XP ktore som dal v ten den pred padom.Mrzi ma to o to viac ze sa mi podarilo postupit o lvl.A mrzi ma to o to viac ze dnes som nieco dohnal ale po dalsom pade som zase o vsetko prisiel.Ako jediny dokaz moze posluzit to ze mam v inve ampulky OST, jednu cast som navaril este pred postupom a dalsiu az po postupe.
Dufam ze sa da overit na akom lvl bol lekvar navareny lebo to je moj jediny argument.

Re: Pady serveru

Posted: 16:48 01. Mar 2010
by nomis_b
craft xpy by se meli ukladat.. ale nevim, jak je to s alchymii, do te se vrtal kucik, ael zatim sem tedy s ukladanim crfat xpu neslyssel moc vytek, ze by nefungovali !

Re: Pady serveru

Posted: 10:27 02. Mar 2010
by Bahnak
hra off, stranky off, az ted se to pomalu rozjizdi...

Re: Pady serveru

Posted: 14:38 13. Mar 2010
by zachy
Toto byl preventivní restart aby další restart proběhl vpořádku :D

Re: Pady serveru

Posted: 18:58 14. Mar 2010
by -RoF-
Zajímalo by mě co se opět děje....ne jen že modul laguje jak kráva, ale furt to padá.

Buguje někdo, laguje to skrz nějakou chybku a nebo blbne server?

Re: Pady serveru

Posted: 18:59 14. Mar 2010
by maku
Dneska už je to 3. pád :(

Re: Pady serveru

Posted: 22:18 14. Mar 2010
by bouk
lagy...strašný lagy..nenávidim lagy...musim to ze sebe vyřvat páč prostě ! .. ovladejte tři zvířata v lagu .) a uplně nejvíc nejhorší je to kousek pred lvl grrrrrr

Re: Pady serveru

Posted: 13:26 20. Mar 2010
by Sobik
Právě to sletělo a ještě pár minut potom jsem nemohl ani na forum ani na stránky.
PS: Před pádem byla ve hře postava "zkouska pripojeni". :))
PS2: Na foru je napsán poslední resart na 2 ráno, ale neběží načítání modulu a furt mi nejde lognout.

Re: Pady serveru

Posted: 13:46 20. Mar 2010
by Luelle
Sobik wrote: PS: Před pádem byla ve hře postava "zkouska pripojeni". :))
to byl jeden trubka, kterýmu se nešlo lognout tak ze zoufalství zkoušel stopadesát postav :D

Re: Pady serveru

Posted: 01:49 21. Mar 2010
by KaTo
Luelle wrote:
Sobik wrote: PS: Před pádem byla ve hře postava "zkouska pripojeni". :))
to byl jeden trubka, kterýmu se nešlo lognout tak ze zoufalství zkoušel stopadesát postav :D
Uvádíš to nepřesně, blondie :P Zoufalý jsem sice byl, to je pravda, ale postavu jsem založil jen jednu. A číslo stopadesát se vztahuje k problémům (počínaje příliš novým CEPem, zapomenutým heslem k registraci, atd, atd), které jsem měl, než se mi povedlo se dostat do nahrávací obrazovky s kostěným "fuckovákem". A tu "zkoušku spojení" jsem založil z nedostatku invence :-D v totálním zoufalství.
P.S.
Chvíli na to jsem už "napoprvý" z kompu od mladý přihlásil i její konto. Takže jestli za to někdo mohl, tak 100% ona :twisted: .

Re: Pady serveru

Posted: 19:16 24. Mar 2010
by Krata
vždycky za to může "ona" :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 13:16 30. Mar 2010
by Esuliams
Není to pád, ale...
Dnes jsem logovala cca ve 13:00 a ve hře bylo 15hodin. Projela jsem dvě lokace a najednou tma a bylo 19hodin. (to se nestalo ani ne v pěti minutách).
Následně skočila hláška 30minut do restartu... A ani ne do pěti minut hláška 10minut do restartu a teď už to píše 5minut... :shock:


EDIT: tak teď "dřívější" restart 13:17