Page 29 of 33

Re: Váš portret

Posted: 22:12 08. Jul 2012
by Molly23
Tihle už jdou nějak mimo mě, vůbec jsem nikdy neslyšel ani jednu písničku... a abych nebyl OOT
Já u svého tančíku T-34/85 (nevlastním ho, ale jezdím s ním v tančíkách :) )

Re: Váš portret

Posted: 12:18 09. Jul 2012
by Lord_Berserk
Takze i ty by sis pral mit svuj tanciiik ?! :twisted:
Image

Re: Váš portret

Posted: 15:02 09. Jul 2012
by Molly23
No jednou až budu mít miliony si tank asi koupim, nebo rovnou letadlo :D Mig-21 se dá sehnat, z tanků třeba T-55.. je tam toho fakt mazec....

http://www.excaliburarmy.com/vojenska-t ... chniky.htm

Re: Váš portret

Posted: 19:20 09. Jul 2012
by Thuereg
Pfff tank... já jednu dobu přemejšlel, že míš někde barák a zahradu tak si tady http://www.repliky.info/index.php koupim znehodnocenou mezkontinentální raketu:D bohužel už jí tam nemaj, ale tenkrát tam byla asi za 30-40tisíc... :D

Re: Váš portret

Posted: 10:10 10. Jul 2012
by pavad
Molly23 wrote:Tihle už jdou nějak mimo mě, vůbec jsem nikdy neslyšel ani jednu písničku... a abych nebyl OOT
Já u svého tančíku T-34/85 (nevlastním ho, ale jezdím s ním v tančíkách :) )
Můj pohled přítáhla uniforma, dlouho jsem uvažoval, kdy se v naší armádě používal tento vzor... Až pak, při zvětšení jsem si všiml nárameníku se státní příslušností... Tomu říkáš národní hrdost? ;)

Re: Váš portret

Posted: 20:57 10. Jul 2012
by J.F.Payne
Když ony jsou ty bundeswehry mnohem pohodlnější :))

Re: Váš portret

Posted: 22:58 10. Jul 2012
by Bahnak
Alespoň botičky má české důstojnické...
Ať nejsem OOT, jedna neupravená z Kokořínska (všimněte si očí Kucika):

Re: Váš portret

Posted: 23:13 10. Jul 2012
by Molly23
Botičky od kapitána 47. leteckého průzkumného pluku, Atlantického ;). A vůbec, já jsem takovej tak trochu míchanec, občas k tomu bundeswehru nosím i československou dohodu, vypadám hrozně oficírsky potom :twisted: . Hodlám to doplnit frčkami a tankistickým odznakem. ;). (ikdyž mě to luftwaffe láká!!!)

Re: Váš portret

Posted: 11:12 11. Jul 2012
by kucik
Molly23 wrote:...
A historici pláčou.

... a abych taky nebyl uplne OT, tak jedna pro Molysaka
05052012070.jpg

Re: Váš portret

Posted: 00:20 17. Jul 2012
by Amber
Zdravíme s Aulem ze Skotska :P
Zatím se nám daří skvělá strategie; dokud jsme v buse, tak prší, ale jak vylezeme, svítí slunce. Níže fotka z dnešního vylezení kousek od Fort William u Ben Nevisu.

PS: Chtěla jsem sem dát lepší grimasy, ale Aulus mě hlídá :roll:
PPS: Tak si pročítáme příspěvky na fóru a dobře se bavíme :twisted:
PPPS: Víte, jak nemožné je v celém Canterbury a v Londýně (!) chytit wifinu? Až tady na konci světa je. Ironie.
velka_brit_2012 489.jpg

Re: Váš portret

Posted: 00:34 17. Jul 2012
by Desmond
Já vás nepoznávám, jste to vůbec vy? :P

Re: Váš portret

Posted: 00:41 17. Jul 2012
by Aulus
Desmond wrote:Já vás nepoznávám, jste to vůbec vy? :P
My jsme přeci bytosti mnoha podob. :wink:
Možná sis nás předtím popletl s někým jiným a teď se ti nezdáme. :P

Re: Váš portret

Posted: 01:34 17. Jul 2012
by Nalkanar
Nevypadají jako Tvaroví tanečníci. U mě jsou schváleni, ctihodná matko Desmonde.

Re: Váš portret

Posted: 17:22 05. Aug 2012
by Molly23
Čolem! Bohdan Olewczenko k službám!

Re: Váš portret

Posted: 18:03 05. Aug 2012
by Molly23
A aby to bylo autentičtější, tak mi malý holky domalovaly i pořádnýho kozáckýho kníra!!!