Page 29 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:31 14. May 2010
by Sobik
Moje osobní TOP5 (hodnoceno podle textu, hudebního zpracování a celkového dojmu):

5) Metallica: Nothing else matters
4) Helloween: I want out
3) Ensiferum: Wanderer
2) Iron Maiden: Fear of the dark
1) Uriah Heep: Lady in black

Poskládejte taky svůj žebříček a pochlubte se. :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:37 15. May 2010
by Garett
Kdyz je rec o ty hudbe, tak Metalfest v Plzni se nam blizi, pojedete nekdo?
program: http://www.cz.metalfest.eu/ro.html


a aby to nebylo uplne mimo http://www.youtube.com/watch?v=X9JJdVPhlLg :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:46 15. May 2010
by Práček
Garett wrote:Kdyz je rec o ty hudbe, tak Metalfest v Plzni se nam blizi, pojedete nekdo?
program: http://www.cz.metalfest.eu/ro.html


a aby to nebylo uplne mimo http://www.youtube.com/watch?v=X9JJdVPhlLg :)
uz příští patek..jak ja se teším.. :twisted:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:58 15. May 2010
by Sobik
Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde. :evil:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 10:59 15. May 2010
by Lenulasek
Tak to zatím vypadá na bandu drowů a trpaslíčka :).

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:11 15. May 2010
by Garett
Lenulasek wrote:Tak to zatím vypadá na bandu drowů a trpaslíčka :).
Otrok co nam bude behat pro pivo se vzdycky hodi :D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:14 15. May 2010
by Urlraen
Sobik wrote:Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde. :evil:
Mám jeden navíc jestli máš zájem.

Edit: teda jestli myslíš letošní metalfest. Protože ten je 21.5 a ne 4. měsíc :)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:36 15. May 2010
by Lord_Berserk
Urlraen wrote:
Sobik wrote:Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde. :evil:
Mám jeden navíc jestli máš zájem.

Edit: teda jestli myslíš letošní metalfest. Protože ten je 21.5 a ne 4. měsíc :)
Ja mam zajem esi si ho Sobik neveme . . . za kolik ?
Jinak by to vypadalo ze bych si ho koupil az na miste :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:54 15. May 2010
by Sobik
Já teď nevim, co s tim lupenem je, objednal sem ho, ale prostě nepříšel.... Uvidim, co mi odepíšou,.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:56 15. May 2010
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:35 16. May 2010
by Lenulasek

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:18 16. May 2010
by sandoftime
http://www.youtube.com/watch?v=oZ5XjRBTEpU

přesně tohle myslím, když napíšu že Soňador drnká na loutnu

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:16 17. May 2010
by Sobik
Norther - Last Breath. EPIC! EPIC! :D

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:42 17. May 2010
by -RoF-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:36 17. May 2010
by kucik
Vzpomínka na legendu
Ronnie James Dio
Rock in peace