Page 29 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:31 14. May 2010
by Sobik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:37 15. May 2010
by Garett
Kdyz je rec o ty hudbe, tak Metalfest v Plzni se nam blizi, pojedete nekdo?
program:
http://www.cz.metalfest.eu/ro.html
a aby to nebylo uplne mimo
http://www.youtube.com/watch?v=X9JJdVPhlLg 
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:46 15. May 2010
by Práček
uz příští patek..jak ja se teším..

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:58 15. May 2010
by Sobik
Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:59 15. May 2010
by Lenulasek
Tak to zatím vypadá na bandu drowů a trpaslíčka

.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:11 15. May 2010
by Garett
Lenulasek wrote:Tak to zatím vypadá na bandu drowů a trpaslíčka

.
Otrok co nam bude behat pro pivo se vzdycky hodi

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 11:14 15. May 2010
by Urlraen
Sobik wrote:Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde.

Mám jeden navíc jestli máš zájem.
Edit: teda jestli myslíš letošní metalfest. Protože ten je 21.5 a ne 4. měsíc

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:36 15. May 2010
by Lord_Berserk
Urlraen wrote:Sobik wrote:Já tam taky pojedu, ale už 20.4. sem si objednal lístek a do dneška mi nepřišel, tak sem zvědavej jak se tam dostanu a jestli vůbec příjde.

Mám jeden navíc jestli máš zájem.
Edit: teda jestli myslíš letošní metalfest. Protože ten je 21.5 a ne 4. měsíc

Ja mam zajem esi si ho Sobik neveme . . . za kolik ?
Jinak by to vypadalo ze bych si ho koupil az na miste

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:54 15. May 2010
by Sobik
Já teď nevim, co s tim lupenem je, objednal sem ho, ale prostě nepříšel.... Uvidim, co mi odepíšou,.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:56 15. May 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:35 16. May 2010
by Lenulasek
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:18 16. May 2010
by sandoftime
http://www.youtube.com/watch?v=oZ5XjRBTEpU
přesně tohle myslím, když napíšu že Soňador drnká na loutnu
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:16 17. May 2010
by Sobik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:42 17. May 2010
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:36 17. May 2010
by kucik
Vzpomínka na legendu
Ronnie James Dio
Rock in peace