Page 29 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:21 26. Mar 2012
by kucik
Dejte nekdo do placu promitacku a udelame private maraton. I ten novej dil by se snad nekde sehnal, ne?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:23 26. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:Dejte nekdo do placu promitacku a udelame private maraton. I ten novej dil by se snad nekde sehnal, ne?
To asi nesehnal, ne v dobré kvalitě. Ale pokud někdo promítačku má, pak to zní jako prima program.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:26 26. Mar 2012
by kucik
Cca tri dny po tom bude imho i neco se slusnou kvalitou.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:39 26. Mar 2012
by Braenn
kucik wrote:Cca tri dny po tom bude imho i neco se slusnou kvalitou.
Tak jako potom není problém. Tohle je dřív, než to HBO pustí u nás, ale minulou sérii byl každý díl v HD kvalitě už tak tři dny po odvysílání v telce.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:30 26. Mar 2012
by Prasokralik
Braenn wrote:kurnik šopa, tak maraton jsme prosrali. V šest ráno jsem to kontrolovala, stránky oficiální jim ještě nejely, spuštěný to bylo jinde, v sedm to zkusil muž a už tam bylo přes 330 lidí reglých a 180 ve frontě. Mám takový dojem, že to zavání nějakým podvodem. Každopádně, maraton Game of Thrones padá

zaukoloval sjem terbee, nedopadla o nic líp
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:50 26. Mar 2012
by KaTo
Svého času jsem několik let (doma - ve starém bytě, kde na to byl prostor, stěna apod.) organizoval maratón Pána prstenů (extended verze), cca 12 hodin čistého času. To zabralo akorát víkend (včetně čuracích přestávek

, ty to hrozně natáhli). V sobotu večer se začalo, v neděli ráno končilo a přes den spalo...
Přeci není všem dnům konec. Podle zájmu sehnat (až) klubovnu, fffšechny díly i s titulkama a udělat si maratón soukromý?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:55 26. Mar 2012
by Prasokralik
Já myslím že místo maratonu zajdem s terbee na matějskou a holt si počkáme až se první díly druhé sezony objeví někde na torentech a budeme se klepat na každý další díl jako loni. Ty první dva slibované by beztak ve výsledku neměly jiný efekt.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:22 26. Mar 2012
by Bahnak
Tak sice Kino-Marathon nevyšel, ale také jsem všemi deseti pro si udělat thalijskej soukromej, otázkou je kdo má dostatečně velké LCD či lépe plátno s promítačkou?
Jako promítačka jde i půjčit, vychází to kolem 500-1000Kč na den, takže kdyby se slezlo třeba alespoň 5 lidí...
Ale to už by jsme to brali fakt vážně, osobně bych spíše uvítal pohodlí domova s BIG TV, křupkama a pivem.
Jenže jak nás tak znám, tak si každej ty dva díly stáhne, zkoukne a pak již nebude důvod marathonovat a s napětím čekat na nové dva kousky.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:22 27. Mar 2012
by Fryn
Možná jsem zcela nepochopil systém registrace k maratónu, ale jsem z něj dost znechucen. Ještě včera ve dvě hodiny v noci když jsem vyplňoval potřebné údaje, tak mi to hlásilo, že je vše ok (a mě málem smetla opravdu pořádná vlna nadšení), když jsem se ale podíval ráno jak to vypadá a jestli nenajdu v seznamu nějaké další známe, zjistil jsem, že jsem naráz mezi těmi méně šťastnými co jsou ve frontě jako "náhradníci"

... fakt nechápu co to mělo být, ale dost mě to namíchlo.
Jinak jsem pro pro nějakou soukromou projekci (nemusí to být zrovna plátno a když se to tak vezme, nemusí to být zrovna ani Games of Thrones, i když by to bylo po té nepodařené registraci víc než příhodné).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:02 27. Mar 2012
by kokosak
Hmmmm, poníkovskej maratón

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:21 27. Mar 2012
by Prasokralik
supr nápad, navrhni ať se to dává za prohřešky místo dm killů
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:35 28. Mar 2012
by Sielencer
Původně jsem hledal film v originále zcela odlišného názvu a náhodou narazil na toto.
Až na pár scén je to velmi povedé dílko se skvělým obsazením.
http://www.csfd.cz/film/2434-spiknuti/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:41 28. Mar 2012
by kokosak
Prasokralik wrote:supr nápad, navrhni ať se to dává za prohřešky místo dm killů
Myslel si odměny místo expů za questy? Jo, s tím by se dalo něco dělat

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:47 28. Mar 2012
by Molly23
To já bych byl třeba radši za ty xpéčka

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:59 29. Mar 2012
by Bahnak
Sielencer wrote:Původně jsem hledal film v originále zcela odlišného názvu a náhodou narazil na toto.
Až na pár scén je to velmi povedé dílko se skvělým obsazením.
http://www.csfd.cz/film/2434-spiknuti/
Dobrá volba, svého času jsem pro ten snímek měl velkou slabost, mimojiné v něm Mel i Julie opravdu hrají.
Hodnocení na CSFD je poměrně odpovídající, já bych klidně ještě nějaké to procento přihodil.