Page 29 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:23 22. Apr 2011
by Miell
Mě se obrázek Far taky moc líbí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:21 22. Apr 2011
by Pajule
haha tak to sem ráda, že se líbí!

a že mám správnou představu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:43 22. Apr 2011
by Desmond
Moc hezká Faruška

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:05 22. Apr 2011
by Miell
Hlavně ten kukuč vychytala

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:09 22. Apr 2011
by Pajule
no já jí viděla párkrát no hh to tenkrát v isilu, ale dyž sem ten obrázek viděla tak sem řekla prostě to je Farah!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:41 24. Apr 2011
by Thuereg
Tak prve sem asi našel jak by mohl vypadat Theureg... Jen vlasy trochu více dohněda.
Sice jsem ho chtěl nakreslit sám, ale já chlapy prostě kreslit neumim...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:43 24. Apr 2011
by Thuereg
A pak jedna taká blbůstka tak snad někoho moc nepohoršim..
Dvě nejmenované postavy...
Aria to neni!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:25 24. Apr 2011
by Pajule
líbí se mi tam ty mrtvolky kolem

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:06 25. Apr 2011
by Hafen
Me to spis prijde jako succuba u posledni obeti

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:18 25. Apr 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:51 25. Apr 2011
by Terbee
nebo valkýra, která si eště chtěla užít předtím, než veme mrtvého (zatím eště ne, ale pak už jo:-D) válečníka do Valhally

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:17 25. Apr 2011
by Thuereg
Terbee wrote:nebo valkýra, která si eště chtěla užít předtím, než veme mrtvého (zatím eště ne, ale pak už jo:-D) válečníka do Valhally

Taky jsem si to řikal

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:11 25. Apr 2011
by Pajule
kdo pamatuje tak hh sem našla podobnou Elewy´el-ce
pak sem našla takovou věc kde sem si hrála

takže Anee1
Anee2
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:15 25. Apr 2011
by Pajule
jak bych viděla Mijawill
Nimue
Hiwi po vypití lektvaru charisma + mladá bez křídel ještě
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:24 25. Apr 2011
by zachy
Hafen wrote:Me to spis prijde jako succuba u posledni obeti

To vypadá jako Azhaelova stará
