Page 29 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 04:20 03. Jan 2013
by J.F.Payne
Teď jsem dohrál trochu starší věc (2009) Drakensang: The Dark Eye. Je to skvělé, závěr přímo epický. A kdo má rád trpaslíky a jejich kulturu, tak je to pro něj nutnost. Fakt doporučuju, u mě to má 90% a řadil bych to k nehlepším RPG poslední doby

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:56 03. Jan 2013
by G-ladiator
Já nějak nebyl schopný překousnout ten systém, po půl hodině zmateného umírání jsem to vypnul

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:33 03. Jan 2013
by Molly23
To já jsem zase velkej fanda hry Cave Story. Jedná se o RPG skákačku s úžasným příběhem, nádherným světem, perfektním soundtrackem a neskutečnou hratelností. Hra vám nabídne několikero konců a možnost hru projít různými způsoby, které mají každý své kouzlo. Dokonce má na hru efekt i to jak dlouho hru procházíte (časomíru ale nevidíte), protože tak můžete propásnout nějaké eventy a třeba se vám nepodaří zachránit nějaké charaktery. Dohrál jsem to asi šestkrát už! A pořád nemám v kapse všechny konce :/
Začalo to jako skákačka na PC a dnes už pro její oblíbenost existuje verze pro PSP a dokonce 3D verze pro Nintendo.
V recenzích dostává ona hra nejvyšší známky a řadí se na špičku freewarových her.
Takže je to ZDARMA!!!
http://www.cavestory.org/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:21 03. Jan 2013
by J.F.Payne
G-ladiator wrote:Já nějak nebyl schopný překousnout ten systém, po půl hodině zmateného umírání jsem to vypnul

To je škoda. Ono se na to časem dá zvyknout, a rozhodně to stojí za to.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:28 03. Jan 2013
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Teď jsem dohrál trochu starší věc (2009) Drakensang: The Dark Eye. Je to skvělé, závěr přímo epický. A kdo má rád trpaslíky a jejich kulturu, tak je to pro něj nutnost. Fakt doporučuju, u mě to má 90% a řadil bych to k nehlepším RPG poslední doby

Taky jsem tu hru hrál poměrně dlouhou dobu. Co se mi na ní líbilo bylo, že má velkou spoustu možností, za jakou postavu je možné hrát. Nakonec jsem se ale jako správný "tvůrce" zasekl pouze v rovině sbírání bylinek a ruzných surovin pro výrobu (asi stejně jako na Thalii

)
Myslím, že důvodem, proč jsem jí odložil bylo, že jsem přešel na NWN

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:55 03. Jan 2013
by rosnicka
ted doma povinne Saints Row The Third , druh hry které jsem dřív nehrála.. a zjistuji ze to neni az tak spatne kdyz muzete nekomu rozbit cumak.. a kdyz je doma lehka ponorka tak supr odreagovani
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:11 03. Jan 2013
by Prasokralik
rosnicka wrote:ted doma povinne Saints Row The Third , druh hry které jsem dřív nehrála.. a zjistuji ze to neni az tak spatne kdyz muzete nekomu rozbit cumak.. a kdyz je doma lehka ponorka tak supr odreagovani
hmm tohle mám taky, nedáme coop? mé prsaté saintce je samotné smutno
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:15 03. Jan 2013
by Molly23
Já jsem taky pro coop! Já se ale přiznám, že nemám origo! A uvidíme zda bude dost času. Bezvadná hra, ale druhý díl se mi líbil příběhově více a jediné co bych dvojce vytkl je řízení aut. Trojka už přišla s perfektní hratelností.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 05:30 04. Jan 2013
by rosnicka
Prasokralik wrote:rosnicka wrote:ted doma povinne Saints Row The Third , druh hry které jsem dřív nehrála.. a zjistuji ze to neni az tak spatne kdyz muzete nekomu rozbit cumak.. a kdyz je doma lehka ponorka tak supr odreagovani
hmm tohle mám taky, nedáme coop? mé prsaté saintce je samotné smutno
zkusit muzeme
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:39 05. Jan 2013
by Prasokralik
rosnicka wrote:Prasokralik wrote:rosnicka wrote:ted doma povinne Saints Row The Third , druh hry které jsem dřív nehrála.. a zjistuji ze to neni az tak spatne kdyz muzete nekomu rozbit cumak.. a kdyz je doma lehka ponorka tak supr odreagovani
hmm tohle mám taky, nedáme coop? mé prsaté saintce je samotné smutno
zkusit muzeme
Hraješ přes steam nebo to máš "pořízené" jinak?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:45 05. Jan 2013
by Bruciacullo
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:53 05. Jan 2013
by Bhaall
Baldurs Gate serie, Planescape: Torment. Takový hry už nebudou. Hrál sem je doslova stakrát a stejně je pořád miluju

navíc mě i po tolika hraních dokáží nečím překvapit.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:48 06. Jan 2013
by G-ladiator
Metro 2033. Hardcore obtížnost. Myslím, že až narazím na nějakou přestřelku, tak mi jebne

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:55 06. Jan 2013
by Bruciacullo
ja bych se teda bal vic mutantů

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:56 06. Jan 2013
by G-ladiator
Já se v téhle hře, s touhle obtížnostíbudu bát uplně všeho
