Page 29 of 67

Re: League of Legends

Posted: 14:47 01. Dec 2012
by Absinthorix
Buďte prosím tak laskaví a založte si své vlastní vlákno

Díky :)

Re: League of Legends

Posted: 23:44 01. Dec 2012
by Xullfryn
Dotu 2 sice taky mam, ale přece jen zůstanu spíš u LOLka :)

Re: League of Legends

Posted: 12:25 03. Dec 2012
by -RoF-
Tak jsem tuten toppic pročetl. No zezačátku hádky jestli je lepší dota nebo lol, což neporovnám. Nahrál jsem si lol, tak ho zatím budu hrát. :wink:

Jinak pocity ze hry, no pro nováčka děsný chaos a je to hodně rychlé. Na druhou stranu je to zábavné a je třeba se naučit různé ty věci kolem a hlavně mačkat qwer-df :roll:

Zatím mi vcelku sedla ta pirátka (miss fortune), jen se s ní musím naučit jaké věci jí kupovat. A taky se naučit používat ty skilly. "WER" je dobré, ale to "Q" mi nepřišlo nějak užitečné.

Ještě jsem si včera koupil aj tu lučisnici (myslím se jmenuje Ashe) , tak ji taky otestuju. :wink:

Re: League of Legends

Posted: 13:04 03. Dec 2012
by Molly23
Ashe je fajn! Jeden z mejch nejoblíbenějších champů

Re: League of Legends

Posted: 13:32 03. Dec 2012
by Absinthorix
Já pořídil Garena for the lulz

Re: League of Legends

Posted: 13:33 03. Dec 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote:Já pořídil Garena for the lulz
Luzl je co?

Re: League of Legends

Posted: 13:44 03. Dec 2012
by Caehan
-RoF- wrote:
Absinthorix wrote:Já pořídil Garena for the lulz
Luzl je co?
To je zkomolenina slova lulz, která znamená "pro legraci", a je samo zkomoleninou rádoby-slova "lols", což je množné číslo od zkomoleniny "laugh out loud".

Re: League of Legends

Posted: 13:45 03. Dec 2012
by KaTo
-RoF- wrote:
Absinthorix wrote:Já pořídil Garena for the lulz
Luzl je co?
Blízký příbuzný zkratky lol :twisted: . Viz obrázek: Image

edit: Ninjed by Caehan 8) .

Re: League of Legends

Posted: 10:31 04. Dec 2012
by -RoF-
U každého hrdiny tam jsou nějaké vlastnosti

Attack
Health
Difficulty
Spells

Co znamená to Difficulty?

Re: League of Legends

Posted: 11:03 04. Dec 2012
by innfra
Obtížnost danýho hrdiny tuším... Jestli se hraje snadno nebo potřebješ mít víc skill a knowledge, jak to uhrát...

Re: League of Legends

Posted: 11:08 04. Dec 2012
by -RoF-
Aha díkas. :wink:

Hmm ještě jsem našel další střelkyni s mušketou Caitlyn, která bude teď ve volném výběru, tak snad odzkouším. :)

Re: League of Legends

Posted: 11:11 04. Dec 2012
by innfra
Caitlyn byla hoodně dobrá před těma 2 lety co jsem to hrál :D Býval to over hero, když to člověk uměl hrát :mrgreen:

Re: League of Legends

Posted: 11:18 04. Dec 2012
by -RoF-
Aha hehe, tak já se učím hrát a baví mě ty střelkyně. Pirátka už není volná, tak si ji časem koupím a budu zatím hrát lučišnici Ashu a nebo tady tu mušketýrku.

Re: League of Legends

Posted: 19:06 04. Dec 2012
by Fryn
Ashe je dobrá, hlavně ten její dalekonosný šíp, s tím je fakt velká sranda. Za Miss Fortune jsem toho taky odehrál dost, jednu chvíli jsem i uvažoval o její koupi, ale nakonec dostali přednost jiní.

Teď hraju nejvíce s Fiorou (kterou jsem si pořídil jako prvního hrdinu), což je taková správná šermířka v kombinaci s dobrou rychlostí a náhlými výpady, pak s Catharinou a jejím zákeřnějším stylem a nakonec s Varusem, který mi ze všech střelců přišel jako ten nejvhodnější. Později bych rád dokoupil nějakého tanka, třeba jako Malphita nebo Munda (i když jsem na LoL už asi tak tři týdny ani nesáhnul).

Re: League of Legends

Posted: 13:37 05. Dec 2012
by Molly23