Page 29 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:19 01. Nov 2011
by kokosak
..a hnědonosování, nezapomeň na hnědonosování.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:55 01. Nov 2011
by DenGrasse
kucik wrote:Máme od firmy pronajatou tělocvičnu V Liboci.
Nj, to je někde úplně v řiti. Proč mně to nepřekvapuje. :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:37 01. Nov 2011
by Fryn
Nejspíš dorazím (minimálně abych dořešil nějaké resty s pár přítomnými).
Molly23 wrote:S tím čekáním půl hodiny si mi připomněl střílené v šárce... Sraz na Vypichu byl. Já tam čekám na lavičce s knížkou, vedle sebe mám batoh z kterýho trčí toulec a opřený luk. Široko daleko žádný střelec nebyl :). Čtu si knihu, najednou vidím, člověka, neznám ho, ale vím že má dorazit nějaký Fryn, možná to je on, člověk vystoupil z tramvaje, rozhlíží se, někoho hledá. Pak najednou spatří lavičku kousek vedle mě, když přichází ke mě, nápadně jsem se na něj podíval a čekal zda se nepodívá také. Prošel okolo, zased na lavičku a čekal. Hmm tak asi nic. No a takhle sedíme taky tak nějak půl hodiny. Pak dorazila Braenn a Bahnák, oba dva se zvedáme a zjišťujeme, že patříme do stejné party :D:D:D. A to jsem zažil sraz, kdy dva na sebe čekali na prázdném náměstí a pak se nasraně oba otočili a šli domů a pak se sprdli na ICQ kde sakra ten druhej byl :D:D:D:D
Njn :) , já tě viděl předtím jen jednou v životě a to ještě docela krátce, takže (snad neurazím) jsem si tě nestačil zapamatovat. Chvíli jsem měl podezření jestli k nám nepatříš, ale když jsem prošel kolem, nevím proč, nějak se to přiklonilo víc k tomu "nepatří" :) (ten luk jsem zahlédl nebo spíš nějaký dřevěný části, ale - a to se opětovně omlouvám - jako luk na mě nezapůsobily :) ).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:48 01. Nov 2011
by Molly23
šak v pohodě, já měl knížku :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:26 01. Nov 2011
by Braenn
Přijdu o něco později, musím se otočit ve svém oblíbeném obchodě, a jak se do něj dostanu, obvykle zapomínám na čas. Doslova, ale zavíračku mají v pět, takže do půl šesté jsem na místě...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:27 01. Nov 2011
by Derken-
Kdo tam teda bude na pátou? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:27 01. Nov 2011
by Molly23
Braenn wrote:Přijdu o něco později, musím se otočit ve svém oblíbeném obchodě, a jak se do něj dostanu, obvykle zapomínám na čas. Doslova, ale zavíračku mají v pět, takže do půl šesté jsem na místě...
Jakej krám?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:35 01. Nov 2011
by Fryn
Molly23 wrote:šak v pohodě, já měl knížku :D
Já jen svačinu, která mi bohužel zase tolik času k zabavení neposkytla. Konečné zjištění, že čekáme na stejné osoby mě ale taky pobavilo.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 06:54 02. Nov 2011
by Braenn
Molly23 wrote:Jakej krám?
Metráž vlny a lnu, hň hň :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:08 02. Nov 2011
by Bahnak
Přijdu taky kolem 17:30 - 18:00

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:19 02. Nov 2011
by Braenn
Derken- wrote:Kdo tam teda bude na pátou? :)
Já doufám že aspoň ty, ať to není trapný :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:36 02. Nov 2011
by kokosak
Derken- wrote:Kdo tam teda bude na pátou? :)
*Hlásí se*

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:58 02. Nov 2011
by Molly23
Já také když nezapomenu na čas jako minule

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:54 02. Nov 2011
by maliarda
Já taky stíhám

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:58 08. Nov 2011
by Braenn
Jen tak mimochodem, pro nějakou budoucí středu, co si střihnout komorní LARPík? 120 korun za jeden běh.

http://hraj.larp.cz/