Page 29 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:57 04. May 2012
by Paulus
Nalkanar wrote:Nejsou u vetešníka v Ivory? Omrkni to, mám pocit, že tam nějaké obyč střelivo bylo.
Právě, že šípy určitě ne. Taky jsme si toho všimli ale potom byl fofr a zapomněl sem to nahlásit. Zbytek netuším.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:58 04. May 2012
by Paulus
KaTo wrote:Nalkanar wrote:Nejsou u vetešníka v Ivory? Omrkni to, mám pocit, že tam nějaké obyč střelivo bylo.
Ano je. Ve skříni je několik stacků po 99ks, jak šipky, tak šípy (tuším mají v názvu Bronzové?).
Jak říkám, cca dva týdny zpět tam nic nebylo jestli to zase za tu dobu někdo opravoval to netuším.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:01 04. May 2012
by Nalkanar
Ověřte... já jsem tam byl možná tak dva měsíce zpátky... a ještě tedy ověřit jestli to nemá vetešník v rozhovoru (chci koupit/prodat... otevře se standartní NWN okno a tam ve zbraních)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:03 04. May 2012
by zachy
A nebylo náhodou vyprodáno??

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:07 04. May 2012
by Paulus
zachy wrote:A nebylo náhodou vyprodáno??

Hm tenkrát tam nebylo právě žádný druh tohoto "výhodného" střelivo a jestliže tenhle problém má i prasokralik teď tak si asi někdo dělá zásoby.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:15 04. May 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:Chybí mi pro nízké levely možnost zakoupit si třeba u kováře jeden stack základních šipek/hvězdic/házecích sekyrek
Rozhodně třeba lvl 2 nedisponuje prostředky (a ani nepotřebuje koupit) deseti tisícový stack takovéto munice někde u šípaře v karathě. Pokud jsem něco přehlédl omlouvám se a děkuji za radu.
Všechno tohle je u kováře v Ivory v poslední záložce. Ale i základní stojí měšec, myslím (ale je jich tam zase 10 tisíc).

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:19 04. May 2012
by Paulus
Aulus wrote:Prasokralik wrote:Chybí mi pro nízké levely možnost zakoupit si třeba u kováře jeden stack základních šipek/hvězdic/házecích sekyrek
Rozhodně třeba lvl 2 nedisponuje prostředky (a ani nepotřebuje koupit) deseti tisícový stack takovéto munice někde u šípaře v karathě. Pokud jsem něco přehlédl omlouvám se a děkuji za radu.
Všechno tohle je u kováře v Ivory v poslední záložce. Ale i základní stojí měšec, myslím (ale je jich tam zase 10 tisíc).

Jde o to, že u vetešníka byl stack o 1k kusech tušim za 1zl nebo dokonce zdarma.
EDIT: Eh píšu blbosti stack byl po 99ks.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:29 04. May 2012
by Prasokralik
nemluvil jsem o boltech (šipkách do kuše) ale o dartech, šipkách házecích
já nevím který low llvl tratí tisícovku za 10k(5k?? to je ted irelevantní) házecích šipek
když do toho vrazí 25 zlatek za 25x50 kousků tak mu to bude stačit až až
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:44 04. May 2012
by Nalkanar
Ah so.. no tak ty nikde fakt nejsou. A podle všeho ani obyč munice (šípy/šipky/kameny) nejsou nikde k sehnání netoulcově.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:47 04. May 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Ah so.. no tak ty nikde fakt nejsou. A podle všeho ani obyč munice (šípy/šipky/kameny) nejsou nikde k sehnání netoulcově.
Jsou, ale bohužel jen na začátku hry postavy u Smrťáka.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:09 04. May 2012
by Absinthorix
Co se týče vrhacích mršek, ty by měly přijít s příštím updatem craftu (takovým tím co se i vypíše do informací)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:37 04. May 2012
by Diemo
vadi mi majitele uctu hrajici za postavy isandra a scrio. Lognou....zabijou bose....ostatni npc nechaj a odlognou.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:43 04. May 2012
by zachy
Diemo wrote:vadi mi majitele uctu hrajici za postavy isandra a scrio. Lognou....zabijou bose....ostatni npc nechaj a odlognou.
Vzhledem k tomu, že se jedná o porušení pravidel, neměl bys takovou informaci vynášet, pokud ji nemáš něčím podloženou.
Předmět: SEZNAM ČASTÝCH PROHŘEŠKŮ
Rejty wrote:Proběhnutí dungeonem v neviditelnosti (vylepšené neviditelnosti, útočišti, skrytí atd.) až k bossovi a následné zabití bosse
* Cílené lovení bossů tím způsobem, že postava obíhá dungeony v neviditelnosti (vylepšené neviditelnosti, útočišti, skrytí atd.), proběhne v neviditelnosti až k bossovi, aniž by vybila ostatní NPC, následně zabije bosse, vybere loot a opět v neviditelnosti vybehně z dungeonu pryč, aniž by bojovala s okolními NPC.
Obvyklý trest:
- DM kill, nebo stržení levelu. V opakovaných případech trest daleko vyšší.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:44 04. May 2012
by Nalkanar
A měl bys to rovnou napsat DMkům.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:46 04. May 2012
by Paulus
Nalkanar wrote:A měl bys to rovnou napsat DMkům.
Já už DM taky psal ohledně Scria ale zatím se nic neděje. *pokrčí rameny*