Page 29 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:12 20. May 2012
by Molly23
G-ladiator wrote:
Molly23 wrote:...
Podle skutečné události: http://en.wikipedia.org/wiki/Ghost_Army
Jo, to znám tohle, to se používalo už za občanské války ve španělsku (ruští letci imitovali letiště). Tady to je ale narážka na design tanku AMX 40 :)
http://desmond.imageshack.us/Himg836/sc ... es=landing

Re: World of Tanks

Posted: 12:28 20. May 2012
by johnny98-G
Kdyz se dari tak se dari :)

Re: World of Tanks

Posted: 12:33 20. May 2012
by -RoF-
:) hezké

Re: World of Tanks

Posted: 12:35 20. May 2012
by Molly23
Ty máš typana!? och...

Re: World of Tanks

Posted: 12:43 20. May 2012
by johnny98-G
tak u te prvni jsem byl leader, ale tohle bylo neco uplne jineho uh hehe

Re: World of Tanks

Posted: 23:00 20. May 2012
by Molly23
Tak se mi blíží první 100% posádka a to na VK3601H a přemýšlím zda když ji pak hodím do toho sedmičkového středáku za ní, zda jí ty specializace zmizí, nebo zůstanou?

Re: World of Tanks

Posted: 02:05 21. May 2012
by Molly23
Tak hurá, už mám stoprocentní posádku u VKčka a schází 2k xp do tigera :) no a pak asi nějakej ten melounek peněz no :) plán je ještě expit VKčko, protože chci ještě toho sedmičkovího středáka a z něj na pantery.

Re: World of Tanks

Posted: 02:28 21. May 2012
by Bahnak
Jj, nám schází taky asi cca 4k XPů do TIGERA, už se těším...

Re: World of Tanks

Posted: 07:50 21. May 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tak se mi blíží první 100% posádka a to na VK3601H a přemýšlím zda když ji pak hodím do toho sedmičkového středáku za ní, zda jí ty specializace zmizí, nebo zůstanou?
Já si myslím, že ty specializace zůstanou, jen ta první vlastnost, ta základní se sníží. Ale kdoví no možná je to jinak ;)
To chce zkusit a nebo mrknout na forum.

Jinak tiger asi fajn, jen to chce ho mít s tím lepším dělem, což asi chvílu potrvá.

Re: World of Tanks

Posted: 08:00 21. May 2012
by Molly23
jako já mám na VKčku hodně slušné dělo a to jde hodin i na Tigera, takže dobrý. Ještě na VKčku budu expit motory, které jdou taky hodit na tigera. No s tou posádkou uvidíme, bude v tom VKčku jezdit ještě dlouho :) oba motory jsou za 29k xp, sedmičkový středák je za 21K xp a aby to bylo komplet tak 3800xp ještě takový hloupý dělo (houdnice :))

Re: World of Tanks

Posted: 08:10 21. May 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:jako já mám na VKčku hodně slušné dělo a to jde hodin i na Tigera, takže dobrý. Ještě na VKčku budu expit motory, které jdou taky hodit na tigera. No s tou posádkou uvidíme, bude v tom VKčku jezdit ještě dlouho :) oba motory jsou za 29k xp, sedmičkový středák je za 21K xp a aby to bylo komplet tak 3800xp ještě takový hloupý dělo (houdnice :))
Tak motory jsou třeba, páč tiger je oproti VK vcelku pomalý. Jinak na to dělo kašli. Je k ničemu, sice je i u tigra, ale lepší je používat klasické dělo z VK.

Re: World of Tanks

Posted: 08:36 21. May 2012
by Molly23
A to si třeba nemyslím :), protože mi to s tím sedmičkovým dělem jde mnohem líp a xpčka lítaj. Zkoušel jsem všechna děla až na tu nechutnou houfnici s nízkou penetrací. Přeci jen 132 penetrace a 220 poškození je pěkné a uberu tím slušně i nějakým těžákům. S tímhle dělem jsem začal ničit své první typy :).

Re: World of Tanks

Posted: 08:41 21. May 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:A to si třeba nemyslím :), protože mi to s tím sedmičkovým dělem jde mnohem líp a xpčka lítaj. Zkoušel jsem všechna děla až na tu nechutnou houfnici s nízkou penetrací. Přeci jen 132 penetrace a 220 poškození je pěkné a uberu tím slušně i nějakým těžákům. S tímhle dělem jsem začal ničit své první typy :).
*zamrká* Já jako myslel, že je zbytečné dávat ty expy do té houfnice.

Re: World of Tanks

Posted: 08:47 21. May 2012
by Molly23
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:A to si třeba nemyslím :), protože mi to s tím sedmičkovým dělem jde mnohem líp a xpčka lítaj. Zkoušel jsem všechna děla až na tu nechutnou houfnici s nízkou penetrací. Přeci jen 132 penetrace a 220 poškození je pěkné a uberu tím slušně i nějakým těžákům. S tímhle dělem jsem začal ničit své první typy :).
*zamrká* Já jako myslel, že je zbytečné dávat ty expy do té houfnice.
Aha, sorry, nějak mi to z tvého příspěvku nevyplinulo. Měl jsem dojem, že mluvíš o prvním dělu, které zminuji a říkám o něm že je i na tigerovi. ;)

Jinak už mi stoupá efektivita, ony mi tu statistiku ničí počáteční bitvy :), A-20, AMX 40 a AMX 12t hehe...

Re: World of Tanks

Posted: 17:31 21. May 2012
by Diemo
K tem presunum posadky......udelal jsem to...100 procent zustalo, akorad to ma cervenou barvu a cervena neni dobra :-D tak nevim a pri mojom zpusobu hry to nepoznam :D