Page 29 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:55 16. Sep 2013
by de Aers
Vy si to nezahrajete :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:03 16. Sep 2013
by kucik
Hlásil jsem se? Jestli ne, tak dám třeba to KV.

MKucik KV

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:36 16. Sep 2013
by KaTo
de Aers wrote:Vy si to nezahrajete :D
Ale jo :mrgreen: , dávám bolševikům ještě týden-dva...mno, možná měsíc :lol: , než doexpím nové pětkové VéKáčko :lol: (které jsem do WoTtu "dostal" i s garáží) do fullu a přihlásím ho (bo hlásit se s KV mi přijde blbý - to si rovnou všichni s KV můžou hodit NWN kostku a pak si rozdělit pořadí :lol: ).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:45 16. Sep 2013
by Puxina
Proč NWN kostku? Vždyť záleží jak tank natočíš, jak přesně střílíš a tak. Není to náhoda. ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:00 16. Sep 2013
by KaTo
Puxina wrote:Proč NWN kostku? Vždyť záleží jak tank natočíš, jak přesně střílíš a tak. Není to náhoda. ;)
*přemýšlí se svými hrami s KV proti KV* Ne. Pokud soupeř není lama a nemá smůlu na bulhara (tj. NWN kostku :twisted: ), co by mu pomáhal s mířením, tak není co řešit. Penetrace KV probije spodek druhý KV jako Casanova prvničku v máji. A pokud už by úhel byl moc velký, tak se naopak "odhalí" bok a opět je "kudy" dovnitř. Na věž KV nemířím (kromě jistoty z boku" nikdy.
Proto ta NWN kostka :lol: vyjde nastejno jako "čelní" souboj dvou KV (s 100% posádkou a hráčem, co v něm něco odjezdil).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:17 16. Sep 2013
by Puxina
Asi se holt budeš muset přihlásit do turnaje, abychom si to ověřili no :P

Na bulhara ti kašlu, to jen hráči hledají výmluvu někde jinde jen ne u sebe, když se jim jejich super střela odrazí :P

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:22 16. Sep 2013
by KaTo
Puxina wrote:Na bulhara ti kašlu, to jen hráči hledají výmluvu někde jinde jen ne u sebe, když se jim jejich super střela odrazí :P
To taky, ALE...
...ale vzhledem k tomu, že penetrace NENÍ konstanta, ale číslo v rozpětí nějakého intervalu, tak je SAKRA znát, pokud ti padne 3x po sobě "bulhar" na spodní hranici nebo naopak "rusák" na horní v okamžiku kdy máš nárok na prorazění pancíře na hraně...tak to dost rozhoduje o "cinku".

edit: Až do okamžiku, než jsem začal hrát "slabší" kanóny u němců a toho ruskýho TD (SU100M1), tak jsem penetraci moc neřešil :lol: . Hlavně ti němci jsou, vzhledem k okolní konkurenci tragičtí :wall: :lol: .

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:30 16. Sep 2013
by kucik
NWN kostka! Špatný build! Kritičák! Mizerná posádka! Cheateři! Gold ammo noobs! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:48 16. Sep 2013
by Fryn
kucik wrote:Hlásil jsem se? Jestli ne, tak dám třeba to KV.

MKucik KV
Kuciku, přihlásil ses po oficiálním skončení nominací. Vzhledem k počtu účastníků, bych ale klidně udělal i vyjímku. Když to nebude vadit ostatním přihlášeným, tak tě přiberem :).

Zítra bych to každopádně už spustil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:55 16. Sep 2013
by Puxina
Takže v šesti a souboje každý s každým a tabulka ne? ;) A jaká mapa teda?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:00 16. Sep 2013
by Fryn
Puxina wrote:Takže v šesti a souboje každý s každým a tabulka ne? ;) A jaká mapa teda?
Vyhrál Ruinberg. Jinak vše podstatné dopíšu zítra.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:07 17. Sep 2013
by Theogil I
Cákryš, pětky jsem prodrbal, takže u šestek plantážníci, z VK36.01(H) mi udělali HT a nadopovali ho živitama, tak se zkusím popasovat s ostatními. Pětkařům přeji v turnaji hodně štěstí.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:08 17. Sep 2013
by kucik
:oops: Pardon. Nějak mi to uniklo.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 00:19 18. Sep 2013
by Fryn
Pardon, tak jsem to "zítra" nakonec zcela nestih :) . Kuciku jsi přidán mezi účastníky. Vzal bych v podstatě i další, ale to bych pak mohl každého přibírat den co den a turnaj se taky musí někdy odstartovat.

Tímto je tedy pátý Thalijský turnaj oficiálně zahájen. Vybraná mapa je Ruinberg a formou turnaje tabulka, kde si každý zahraje s každým. Ještě než se do toho pustíte, nezapomeňte si přesunout/nainstalovat Battle zone mod do příslušné složky (nechci tady vidět věty typu - "já to nepouživám, já si stejně pamatuju jak je to ohraničené" - je to pravidlo a navíc velmi snadno splnitelné) a samozřejmě pročíst celková pravidla na první straně topicu, pokud by vám něco nebylo jasné.

Hezkou zábavu všem :) (už se těším jak budu s Leopardem provokovat ty masivní obludy).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:32 18. Sep 2013
by Puxina
První souboj

Puxina x Fryn - 2:0

První bitva vyrovnaná a dával mě! Tss. Druhá už byla taková vyčkávací taktika. Fajnové to bylo