Page 29 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:07 31. Aug 2008
by monstera
[quote="Croden"]
Rozhodně hromkočky

Něco podobnýho běhalo snad po kandelábru, ne?

Re: Poděkování

Posted: 19:42 31. Aug 2008
by Pivo
Croden wrote:No omlouvám se, že jsem se dotoho tak až moc pustil a i se vlastně o tom hádám. Chtěl sem si od dvou roků hraní na Eq vybočit trochu a dát si netradiční postavu (tam to opravdu nejde), ale asi to tady taky nepude, protože zas třeba tieflingů je tu natolik, že už to vlastně ani není nic speciálního - tady.
Nesmysl.Já videl tieflingy dva vic jich tu neni(taky mám tieflinga,ale čekám na Merica co vymyslíme :twisted: ).Jsi velice kvalitní hráč(viz.kočkočlověk) tiefling v tvém podání může být velice zajímavý :!: :!: :!:



Dále děkuji Isabel za skvělou hru včera(škoda té smrti,ale stará gorilla bez rozjasnění byla sebevražda :D )

Re: Poděkování

Posted: 22:44 31. Aug 2008
by Morendred
Ja dekuju tobe za Simona a doslova desitky scenek co jsme spolu zahrali.
(k te gorile - zkusili jsme to, poucili se a priste uz ji dostanem 8) )

Re: Poděkování

Posted: 14:06 01. Sep 2008
by Sveneld
ja se taky dodatecne pridam k podekovani za peknou hru - tu v krabi jeskyni - dik vsem :)

Re: Poděkování

Posted: 22:20 02. Sep 2008
by George
Předem se omlouvám za TO..
Croden wrote:... "o hromkočkách" ...
http://images.jeee.cz/original/80a1ee02 ... 17ad5c.jpg
A šlo to i bez DM :twisted: .
Dokonce jsem udělal i tohle...
http://images.jeee.cz/original/45f217fd ... 6e8d47.jpg
Jsem to ale šikula což? :D
...ehm, tenhle příspěvek nemá za cíl rozpoutat flame!!....
Prosím nereagovat (leda jako komentář, ale nic ohledně hromkoček, jen sem si ve hře hrál).
...
A abych nebyl ouplně OT, tak bych chtěl poděkovat za skvělou atmosféru hry..ať už to, že vás někdo pozdraví ikdyž ho vůbec neznáte (hráč tellem)... nebo to, že si zahrajete s DM a pak si s ním ještě pokecáte.. nebo to, že vás DM vysvobodí když jste zaseklí a ještě vám zlepší náladu.... Ti, kterých se to týká vědí.. a když ne, tak je to v pytli :D .. tak Díky. :)

Re: Poděkování

Posted: 00:22 07. Sep 2008
by George
Chtěl bych moc poděkovat za hru skupince, se kterou jsem teď večer (od noci do rána) hrál.
Byla to hra jak má být, moc jsem se bavil!

Re: Poděkování

Posted: 08:44 07. Sep 2008
by Salyr
chtel bych podekovat vsem hracum s kteryma sem vcera hral.byla to skvela parba.a taky bych chtel podekovat vsem DM s kteryma sem zatim mel tu cest .



Thalie je nej.

Re: Poděkování

Posted: 19:00 07. Sep 2008
by nomis_b
Dik Puliimu za dnesni hru a ukazku, ze Podtemno jiste jeste neumira, ale probouzi se k temnym zitrkum :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 19:52 08. Sep 2008
by George
Díky Žoržovi za hru, aby se DM věnovalo jednomu hráči jsem ještě nezažil, aby se nějaké DM věnovalo takhle hráčům jsem ještě nezažil.
To, že budu mít reakci na družinu jsem nečekal... fakt moc díky za hru, moc jsem se bavil.
Hra George s Georgem :D a nikdo jinej... miluju těě! :D
Btw chtěl byh ještě poděkovat za mojí vůbec první hru na Thalii (postava Najív Virtues).. nezapomenutelná hra ikdyž to byl jen pouhej rozhovor.(samozřejmě trochu opožděný poděkování)

Re: Poděkování

Posted: 06:36 09. Sep 2008
by Jeanes
Já děkuju Žoržovi za úžasnej RP předmět! To je taková paráda! Tak boží a našláplý! Bude to pro mě cennější než kosa +3! Nic tak úžasnýho mi ještě nikdy nikdo nedal.... :( :( :( *je dojat a bečí* :lol: :lol: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 10:25 10. Sep 2008
by Pivo
Děkuji všem hráčům za krásné zážitky.Comp dosloužil.Původně to byla deska.Ted to vypadá ve finále na HDD.Dokud nevyřeším tenhle problém budu mimo.Pár dní možná pár měsíců.

Příběhy ze hry

Posted: 14:00 10. Sep 2008
by Jeanes
Dikys všem lidem co píšou do "Příběhy ze hry" Je to fakt paráda! Bych se jinak dneska v práci unudil k smrti.
Ten Slavimír Korhelka byl fakt hustej, nádhera!
A Josh jak myslel na Natalii ještě víc, akorát jsem fakt naštvanej na ten konec :evil: :evil: :evil: Tohle si jako fakt nemusel! :| To mě strašně mrzí :( *brečí*
Theogil mi dal příšerně zabrat, přelouskávat to hrozný nářečí byl fakt horor :D :D :D
Uplně skvělý je jak si někteří hrdinové zapisují co zažili v Thálii, to je mazec, taky s tím začnu :)
Zítra si přečtu poslední články a pak se budu těšit až zase někdo přidá nové :)

Re: Příběhy ze hry

Posted: 16:18 10. Sep 2008
by Skipp
Jeanes wrote:Dikys všem lidem co píšou do "Příběhy ze hry" Je to fakt paráda! Bych se jinak dneska v práci unudil k smrti.
Ten Slavimír Korhelka byl fakt hustej, nádhera!
Jeej,ĎAKUEM, tiež som sa trochen nudil ,tak som napisal netradičný príbeh :D

Chcem ale podotknúť že ten príbeh vznikal povodne ako životopis hobita Mižuho (Mižu Korhel ktorý mal byť moja nová postava)
ktorý má mať taký...netradičný charakter, netrúfam si ho charakterizovať zatial, pretože sám som ho ešte "nespoznal" ...preto som sa rozhodol napísať najprv o jeho rodičoch, o ich živote,o ich správani a celkovo o povahe ktorú Mižu po nich zčasti zdedí. Mižuho "skrivený" charakter bude mať na zodpovednosti hlavne jeho otec no a to sa všetko ukáže v pokračovaní a teda v jeho životopise,ktorý sa pokúsim jemne zbeletrizovať :)

Re: Příběhy ze hry

Posted: 00:51 12. Sep 2008
by Skipp
Velká vďaka chlapcom Prometheus a Cmon, dneskajsia hra bola velmi zaujimava, Prometheovi za vybornu druzinovu hru (dlho do noci:) -ti dvaja elfovia si celkom rozumeju:)Dufam ze s obidvoma sa este dame občas dokopy:)
Cmon,tak dneska to s tym hobitom orkom bolo vyborne,super prilezitost k rozvoju osobneho pribehu tvojej postavy,bola to haluz sledovat to jeho uvedomenie:) Skoda ze to len tak prislo a hned aj odislo, chybali tam dm,ktorym by sa to urcite pacilo...dufam ale ze sa toho niekto chyti, Bolak potrebuje byt chvilku pod dozorom:))
No proste diky no.

Re: Poděkování

Posted: 19:56 12. Sep 2008
by Sveneld
diky Kratovi za mini Qé v ruinach s nemrtvakama :)