Page 281 of 329

Re: Vtípky

Posted: 23:32 07. Jul 2013
by Molly23
Nechtěl jsem být vulgární, ale ano.

Re: Vtípky

Posted: 13:03 08. Jul 2013
by Lord_Berserk
Sou prirodni, muzes je klidne nazyvat kozama :D

Re: Vtípky

Posted: 19:17 08. Jul 2013
by Molly23
Tohle psal určitě nějakej drow...

http://orgo-net.blogspot.sk/2013/07/sno ... nty-v.html

Re: Vtípky

Posted: 20:03 08. Jul 2013
by Caehan
Molly23 wrote:Tohle psal určitě nějakej drow...

http://orgo-net.blogspot.sk/2013/07/sno ... nty-v.html
Drsná stránka! :D

Nejlepší je vpravo ta anketa:
anketa wrote:Věříte na chemtrails?
  • Ano
Jak říká klasik: "When there's only one candidate, there's only one choice!"

Re: Vtípky

Posted: 21:33 08. Jul 2013
by Uradin
dobrá klasika starý dobrý vztekloun :) http://www.youtube.com/watch?v=6IeTWYv5zus by bylo supr možnost hrat za něco v nwn co při vzteku muže doslova vybouchnout :D

Re: Vtípky

Posted: 14:30 09. Jul 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 20:45 09. Jul 2013
by Molly23
Tihle vždy pobaví :).
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:00 09. Jul 2013
by Molly23
Další geniální věc pro americký trh :D

http://www.youtube.com/watch?v=AMM5YRp0Ztk

Re: Vtípky

Posted: 21:51 09. Jul 2013
by kokosak
Molly23 wrote:Další geniální věc pro americký trh :D

http://www.youtube.com/watch?v=AMM5YRp0Ztk
No náhodou, tohle musí bejt úžasná bžunda...... tak první dvě minuty :D

Re: Vtípky

Posted: 21:57 09. Jul 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 00:11 10. Jul 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 23:10 10. Jul 2013
by Paulus
Image

Tak to tedy je!

Re: Vtípky

Posted: 15:01 12. Jul 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 01:21 14. Jul 2013
by Caehan
Nin-džááááá!

(hrozná série, hodil jsem to raději sem... kdysi jsem jich pár viděl)

Re: Vtípky

Posted: 16:48 14. Jul 2013
by Aulus
Ptáte se, jak skončí celkový příběh Thalie? Pokud vás to zajímá, tady je odpověď. Pro jistotu ji začerním, aby někteří nepřišli o překvapení. :D

Poslední postavou ve světě bude Johannes Aldering. Všechny nepřátele postupně upálí a všechny přátele utopí!