Page 281 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:36 29. Aug 2014
by Bahnak
karolina wrote:Bahnak wrote:
Trezor stále nejde pronajmout.
Opraveno
Díky moc!
Re: Poděkování
Posted: 11:50 01. Sep 2014
by Nalkanar
Předem díky za barvičky

Super, klaním se.

Re: Poděkování
Posted: 13:24 01. Sep 2014
by Caehan
Rád bych poděkoval karolině za práci, kteoru jako WB neustále odvádí (ať jde o umísťování prodejců tažných zvířat, dělání obchodníků s nástroji, oznámení před vstupem do lokací, pomoc se zprovozněním trezorů v dílnách).
Pak chci poděkovat nomisovi za práci na craftu.
Neznámému dobrodinci (nejspíš kucik) za úpravu cest lodí do Kelu.
Naposled pak svým občasným společníkům na výpravách, a včerejší skupince s velmi podivným návrhem.
...doplním seznam...
Hráčům Bryse a Johanna za jednu delší výpravu a obecně všem, se kterými ve hře na výpravy chodím a se kterými má postava občas mluví (či je jimi IC ignorována

).
Nakonec pak L_Damianovi za zachránění před šíleným koněm.
Re: Poděkování
Posted: 21:30 06. Sep 2014
by LDamian
Tvůrci banky v Kel A Hazru za to, že si dal tu práci se sepsáním dopisů, lejster a účetních záznamů. Velmi mne to dnes pobavilo.

Re: Poděkování
Posted: 15:02 07. Sep 2014
by Puxina
LDamian wrote:Tvůrci banky v Kel A Hazru za to, že si dal tu práci se sepsáním dopisů, lejster a účetních záznamů. Velmi mne to dnes pobavilo.

Poděkování patří terbee, která ty texty tvořila spolu s mou malou pomocí a já je pak do banky umístnil

Re: Poděkování
Posted: 16:52 07. Sep 2014
by LDamian
Puxina wrote:LDamian wrote:Tvůrci banky v Kel A Hazru za to, že si dal tu práci se sepsáním dopisů, lejster a účetních záznamů. Velmi mne to dnes pobavilo.

Poděkování patří terbee, která ty texty tvořila spolu s mou malou pomocí a já je pak do banky umístnil

Celkově jsou to moc pěkné lokace - banka, hospoda i ten nevěstinec. Bude se mi tam dobře hrát. Díky i tobě.
Re: Poděkování
Posted: 23:04 07. Sep 2014
by Aillen
Děkuji všem, kteří pomáhají Fioně s provedením jejího dílka. Morus musí být potěšen

Re: Poděkování
Posted: 23:18 08. Sep 2014
by -darkvision-
Strašně velké díky Nomisovi a všem ostatním co makají na craftu a i těm kteří se snaží odstranit chyby.. Díííky !!!
Re: Poděkování
Posted: 07:27 10. Sep 2014
by kokosak
Je bezva mít ve městě i nějaký ten život NPC

Re: Poděkování
Posted: 09:44 10. Sep 2014
by Zeerit
+1 Ke všem poděkováním z poslední doby. Craft, úpravy, opravy, tlachající NPC..všecko paráda a díky všem co na tom pracují.
už jen ten druid
*dočkává času*
Re: Poděkování
Posted: 08:03 12. Sep 2014
by pavad
Rejty wrote:Přehled familárů bude.
Budou i alternativní vzhledy nových familiárů, stejně jako si může upravit vzhledy companionů hraničář, bude zde i havran.
Diky za rychlou odezvu - navic s lakavym prislibem.
Re: Poděkování
Posted: 10:53 12. Sep 2014
by Caehan
Také se přidám! Zní to lákavě!
Re: Poděkování
Posted: 23:01 15. Sep 2014
by FroziKk
Díky za to zkrácení lokací Rejty.
Re: Poděkování
Posted: 02:01 16. Sep 2014
by Caehan
Díky za totéž, z toho, co jsem pochytil, je cesta do Ivory trochu příjemnější, určitě toho bude více.
Chci také poděkovat Bahňákovi a Paulovi za vytahování z baziliky, všem DM za drobné interakce, které zlepšují hru, a WB za craft a úpravy ve hře.
A za ty mrtvé krysy! Za ty také!
Re: Poděkování
Posted: 18:46 16. Sep 2014
by Aillen
Přidávám se k poděkování za vysvobození z basiliky, je to past na řemeslníky
