Page 281 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:36 29. Aug 2014
by Bahnak
karolina wrote:
Bahnak wrote: Trezor stále nejde pronajmout.
Opraveno
Díky moc!

Re: Poděkování

Posted: 11:50 01. Sep 2014
by Nalkanar
Předem díky za barvičky :) Super, klaním se. 8)

Re: Poděkování

Posted: 13:24 01. Sep 2014
by Caehan
Rád bych poděkoval karolině za práci, kteoru jako WB neustále odvádí (ať jde o umísťování prodejců tažných zvířat, dělání obchodníků s nástroji, oznámení před vstupem do lokací, pomoc se zprovozněním trezorů v dílnách).

Pak chci poděkovat nomisovi za práci na craftu.

Neznámému dobrodinci (nejspíš kucik) za úpravu cest lodí do Kelu.

Naposled pak svým občasným společníkům na výpravách, a včerejší skupince s velmi podivným návrhem.

...doplním seznam...

Hráčům Bryse a Johanna za jednu delší výpravu a obecně všem, se kterými ve hře na výpravy chodím a se kterými má postava občas mluví (či je jimi IC ignorována :P ).

Nakonec pak L_Damianovi za zachránění před šíleným koněm.

Re: Poděkování

Posted: 21:30 06. Sep 2014
by LDamian
Tvůrci banky v Kel A Hazru za to, že si dal tu práci se sepsáním dopisů, lejster a účetních záznamů. Velmi mne to dnes pobavilo. :)

Re: Poděkování

Posted: 15:02 07. Sep 2014
by Puxina
LDamian wrote:Tvůrci banky v Kel A Hazru za to, že si dal tu práci se sepsáním dopisů, lejster a účetních záznamů. Velmi mne to dnes pobavilo. :)
Poděkování patří terbee, která ty texty tvořila spolu s mou malou pomocí a já je pak do banky umístnil :)

Re: Poděkování

Posted: 16:52 07. Sep 2014
by LDamian
Puxina wrote:
LDamian wrote:Tvůrci banky v Kel A Hazru za to, že si dal tu práci se sepsáním dopisů, lejster a účetních záznamů. Velmi mne to dnes pobavilo. :)
Poděkování patří terbee, která ty texty tvořila spolu s mou malou pomocí a já je pak do banky umístnil :)
Celkově jsou to moc pěkné lokace - banka, hospoda i ten nevěstinec. Bude se mi tam dobře hrát. Díky i tobě.

Re: Poděkování

Posted: 23:04 07. Sep 2014
by Aillen
Děkuji všem, kteří pomáhají Fioně s provedením jejího dílka. Morus musí být potěšen :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:18 08. Sep 2014
by -darkvision-
Strašně velké díky Nomisovi a všem ostatním co makají na craftu a i těm kteří se snaží odstranit chyby.. Díííky !!!

Re: Poděkování

Posted: 07:27 10. Sep 2014
by kokosak
Je bezva mít ve městě i nějaký ten život NPC :)

Re: Poděkování

Posted: 09:44 10. Sep 2014
by Zeerit
+1 Ke všem poděkováním z poslední doby. Craft, úpravy, opravy, tlachající NPC..všecko paráda a díky všem co na tom pracují.



už jen ten druid :P *dočkává času*

Re: Poděkování

Posted: 08:03 12. Sep 2014
by pavad
Rejty wrote:Přehled familárů bude.

Budou i alternativní vzhledy nových familiárů, stejně jako si může upravit vzhledy companionů hraničář, bude zde i havran.
Diky za rychlou odezvu - navic s lakavym prislibem.

Re: Poděkování

Posted: 10:53 12. Sep 2014
by Caehan
Také se přidám! Zní to lákavě!

Re: Poděkování

Posted: 23:01 15. Sep 2014
by FroziKk
Díky za to zkrácení lokací Rejty.

Re: Poděkování

Posted: 02:01 16. Sep 2014
by Caehan
Díky za totéž, z toho, co jsem pochytil, je cesta do Ivory trochu příjemnější, určitě toho bude více.
Chci také poděkovat Bahňákovi a Paulovi za vytahování z baziliky, všem DM za drobné interakce, které zlepšují hru, a WB za craft a úpravy ve hře.

A za ty mrtvé krysy! Za ty také!

Re: Poděkování

Posted: 18:46 16. Sep 2014
by Aillen
Přidávám se k poděkování za vysvobození z basiliky, je to past na řemeslníky :D