Page 282 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:08 15. Jul 2013
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 19:26 17. Jul 2013
by J.F.Payne

)
Re: Vtípky
Posted: 21:12 17. Jul 2013
by mandos
J.F.Payne wrote:
)
nádhera

Re: Vtípky
Posted: 22:08 17. Jul 2013
by Molly23
To mě zas pobavilo toto...

Re: Vtípky
Posted: 23:20 17. Jul 2013
by Braenn
Takhle by mohla vypadat závěrečná zkouška v autoškole.

Re: Vtípky
Posted: 00:25 18. Jul 2013
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 12:20 18. Jul 2013
by -RoF-
Do pokoje za synem příjde otec s laptopem v ruce.
-Synu je načase si pohovořit o pornografii jako chlap s chlapem.
-A co přesně myslíš tati ?
-Jak sakra mažeš tu historii, aby to máma nenašla?
-------------------------------------------------------
"netrapte se pro ty, kteří vás za zády pomlouvají, znamená to, že jste krok
před nimi a tudíž v pozici, kdy vám mohou políbit prdel "
Re: Vtípky
Posted: 22:09 20. Jul 2013
by -RoF-
Bavěj se dva medvědi v lese že už je sex z medvědicema nebaví,tak to skusej spolu v křoví.Jeden zařve ´ty vole viděl nás zajíc ta svine to všude vykecá musíme ho zabít´.Začnou ho honit po lese až zajíc skočí do rybníka,medvědi začnou šmátrat po dně a vytáhnou rybu.´Rybo neviděla si zajíce…Neviděla vy dva buzeranti´.
Re: Vtípky
Posted: 08:24 22. Jul 2013
by Molly23
Taky se mi tohle někdy stává

Re: Vtípky
Posted: 17:23 22. Jul 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:28 23. Jul 2013
by -RoF-
Víla a její nový ....mount!

Re: Vtípky
Posted: 13:56 23. Jul 2013
by Prasokralik
smažte mu ty hambatý obrázky, mě to pohoršuje...
Re: Vtípky
Posted: 07:30 24. Jul 2013
by -RoF-
Linkový autobus zastaví na zastávce,lidi nastupují a kupují lístky, poslední nastoupí chlap v kovbojském oděvu.Vytáhne na řidiče dva velké kolty a říká:
"Johny dnes neplatí!"
Řidič koukne do těch dvou hlavní:
"No jo,dnes neplatíš"
Druhý den se totéž opakuje.I třetí den se to opakuje a řidiče to už naštve:
"Co to má znamenat?Jak to,že Johny dneska zase neplatí?"
Johny sáhne do kapsy a říká:
"Johny má průkazku
Re: Vtípky
Posted: 06:00 25. Jul 2013
by -RoF-
Hehe tak nějak mi příjde, že facebook občas funguje.

Re: Vtípky
Posted: 16:25 25. Jul 2013
by Molly23