Page 282 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:08 15. Jul 2013
by J.F.Payne
Druid v proměně na procházce Prahou:

http://www.novinky.cz/krimi/307818-divo ... inach.html

Re: Vtípky

Posted: 19:26 17. Jul 2013
by J.F.Payne
:))

Re: Vtípky

Posted: 21:12 17. Jul 2013
by mandos
J.F.Payne wrote::))
nádhera :D

Re: Vtípky

Posted: 22:08 17. Jul 2013
by Molly23
To mě zas pobavilo toto...

Image

Re: Vtípky

Posted: 23:20 17. Jul 2013
by Braenn
Takhle by mohla vypadat závěrečná zkouška v autoškole. :)

Re: Vtípky

Posted: 00:25 18. Jul 2013
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 12:20 18. Jul 2013
by -RoF-
Do pokoje za synem příjde otec s laptopem v ruce.
-Synu je načase si pohovořit o pornografii jako chlap s chlapem.
-A co přesně myslíš tati ?
-Jak sakra mažeš tu historii, aby to máma nenašla?


-------------------------------------------------------

"netrapte se pro ty, kteří vás za zády pomlouvají, znamená to, že jste krok
před nimi a tudíž v pozici, kdy vám mohou políbit prdel "

Re: Vtípky

Posted: 22:09 20. Jul 2013
by -RoF-
Bavěj se dva medvědi v lese že už je sex z medvědicema nebaví,tak to skusej spolu v křoví.Jeden zařve ´ty vole viděl nás zajíc ta svine to všude vykecá musíme ho zabít´.Začnou ho honit po lese až zajíc skočí do rybníka,medvědi začnou šmátrat po dně a vytáhnou rybu.´Rybo neviděla si zajíce…Neviděla vy dva buzeranti´.

Re: Vtípky

Posted: 08:24 22. Jul 2013
by Molly23
Taky se mi tohle někdy stává :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:23 22. Jul 2013
by Prasokralik
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:28 23. Jul 2013
by -RoF-
Víla a její nový ....mount! :D

Re: Vtípky

Posted: 13:56 23. Jul 2013
by Prasokralik
smažte mu ty hambatý obrázky, mě to pohoršuje...

Re: Vtípky

Posted: 07:30 24. Jul 2013
by -RoF-
Linkový autobus zastaví na zastávce,lidi nastupují a kupují lístky, poslední nastoupí chlap v kovbojském oděvu.Vytáhne na řidiče dva velké kolty a říká:
"Johny dnes neplatí!"
Řidič koukne do těch dvou hlavní:
"No jo,dnes neplatíš"
Druhý den se totéž opakuje.I třetí den se to opakuje a řidiče to už naštve:
"Co to má znamenat?Jak to,že Johny dneska zase neplatí?"
Johny sáhne do kapsy a říká:
"Johny má průkazku

Re: Vtípky

Posted: 06:00 25. Jul 2013
by -RoF-
Hehe tak nějak mi příjde, že facebook občas funguje. :D

Re: Vtípky

Posted: 16:25 25. Jul 2013
by Molly23
Tohle snad ani jinam než do vtípků nepatří...
http://www.damasotimes.com/2/post/2013/07/21a.html