Page 282 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:47 16. Sep 2014
by Bahnak
Držím palce Karolínce, že se jí to v brzké době podaří opravit a děkuji ji za to, že se tady těm vychytávkám věnuje.
Do té doby mi můžete říkat "převozník"

Re: Poděkování
Posted: 15:30 17. Sep 2014
by nomis_b
Rejty wrote:17.9.2014: nahozeno nt_master140917- celková revize bossů
- životy bossů sníženy na 1/2
Díky Rejty. Tohle je podle mě opravdu krok správným směrem.
EDIT: Samozřejmě děkuju i Kucikovi, který to programoval

Re: Poděkování
Posted: 16:36 17. Sep 2014
by pavad
nomis_b wrote:Rejty wrote:17.9.2014: nahozeno nt_master140917- celková revize bossů
- životy bossů sníženy na 1/2
Díky Rejty. Tohle je podle mě opravdu krok správným směrem.
Pridavam se. Nejen za tu 1/2 zivotu. Snizeni vsech tech imunit a aplikovatelnost utocnych kouzel je orpavdu zmenou. Kterou jsem necekal (ac doufal ze jednou prijde).
Re: Poděkování
Posted: 17:02 17. Sep 2014
by Nalkanar
Tohle je konečně krok správným směrem

ale díky... snad to zkrácení paralýz nerozhodí ty záležitosti doteď fungující.
Re: Poděkování
Posted: 17:28 17. Sep 2014
by Caehan
Také děkuji do zásoby, ač to budu muset naživo ještě vyzkoušet!

Re: Poděkování
Posted: 17:42 17. Sep 2014
by Infra
Také děkuji, zní to zajímavě, nutno ozkoušet na vlastní kůži

Re: Poděkování
Posted: 20:56 17. Sep 2014
by Aillen
Děkuji za všechny opravy v Karathě

Re: Poděkování
Posted: 22:23 17. Sep 2014
by Krysak
Díky Damianovi A Xantipe za zpesření DM killu, kdy jste jasně ukázali, že se dá pojmout i v rovině RP. Bylo to zajímavé a překvapujicí.
Těším se na své jméno na listině slavných, kde rozšířím své úspěchy o další zářez:).
Re: Poděkování
Posted: 08:20 18. Sep 2014
by Barbar321
Přidávám se k poděkování za úpravu bossů.Už to nebývá kýbl nudy (lowíčtí bossové), ale aspoň to odsejpá.
A abych nezapomněl, i úprava výkupních cen mě velmi potěšila (i když se holt bude dole startovat o něco hůře). Budu rád, až vyzkouším Mazlíka, jehož přemrštená výkupní cena mi byla dlouhou dobu trnem v oku
Re: Poděkování
Posted: 08:40 18. Sep 2014
by Zeerit
Taky se přidávám. Ještě jsem neměl možnost zkouknout jak na tom ty ceny jsou, ale úpravu to chtělo.
Poté děkuju za rande v lomu.
EDIT: a +1 za New Karathu
Re: Poděkování
Posted: 09:56 18. Sep 2014
by J.F.Payne
Já děkuju za úpravu Karathy. Konečně to není roztahaná nudle, jíž projít bylo utrpení. Takhle je to mnohem, mnohem lepší!
Re: Poděkování
Posted: 23:26 20. Sep 2014
by skarbi
Diky všem za výpravu, vcetne DM. Asi to dalo zabrat, kocirovat deni kolem tak velké grupy. Snad jsem s drivejsim odlogem o moc v Isilu nepřišel:).
Re: Poděkování
Posted: 23:31 20. Sep 2014
by kokosak
Fajne

Re: Poděkování
Posted: 00:01 21. Sep 2014
by Aillen
Děkuji za dnešní výpravu, moc se mi to líbilo po všech stránkách

Re: Poděkování
Posted: 00:25 21. Sep 2014
by Zeerit
Byla to paráda