Page 283 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:42 21. Sep 2014
by J.F.Payne
Děkuji velice všem zúčastněným, a DM za štědrou podporu i následnou šťastnou dohru. Hodnotím výpravu kladně a dokonce to byl menší chaos, než jsem čekal :))

Re: Poděkování

Posted: 01:57 21. Sep 2014
by Raznuts
Taky děkuji všem zůčastněným za dneší RP výpravu! Byla opravdu hrdinská!

Re: Poděkování

Posted: 09:59 21. Sep 2014
by LDamian
Děkuji všem hráčům za pěknou výpravu. Byla radost pro vás DMkovat.

Hráli jste super, měli jste tam domluvenou vnitřní organizaci a velení a tak se dala jakž takž ukočírovat i takhle početná akce s hodně krátkou dobou přípravy a menším počtem DM online.

Re: Poděkování

Posted: 19:23 22. Sep 2014
by kokosak
Lítací loď co lítá je super!

Re: Poděkování

Posted: 18:53 23. Sep 2014
by Kathermara
Děkuju lidem, co jsem s nimi hrála pár posledních dnů jak u Škopku, tak mimo. Včetně jednoho odhalení tajemství a nepodařené výpravy :D Je super, když je s kým hrát i při tak malém počtu :-D

Re: Poděkování

Posted: 00:36 25. Sep 2014
by Infra
Děkuji všem lidem z hru v hospodě a kolem :)

Re: Poděkování

Posted: 01:09 25. Sep 2014
by sandoftime
A tobě taky díky. A tady upomínkový videozáznam: Už se perou

Re: Poděkování

Posted: 10:38 25. Sep 2014
by Niareta
Po tak dlouhý době to byl super večer, plný zajímavých zvratů :D Díky, kluci, snad se zase potkáme :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 11:27 25. Sep 2014
by Strigo
Jop, byla to sranda. Děk

Re: Poděkování

Posted: 01:47 27. Sep 2014
by pavad
... za par dnesnich rozhovory: plne narazek, skrytych informaci, usluzne obalenych vyhruzek a snahy precurat druhou stranu stuj co stuj.

Jako pridanou hodnotu beru prolozeni paralelni tellovou rozpravou na tema karathskych manga-komixu, hole pana Viseryse a kristalovych kouli mistra Luciana.

Zavrseni vecera ve spolecnosti pana Ctihodneho bylo epochalnejsi vice jak vylet pana Broucka (tentokrat do XV. stoleti).

Re: Poděkování

Posted: 14:36 28. Sep 2014
by pavad
... za zmeny ktere i lemram (jako jsem ja) umoznily nezit nuzne systemem z ruky do huby.

Aneb je fajn kdyz:
- penize na prestup na uroven nemusite pracne shanet nekolik realnych dni
- muzete i neco postupne setrit
- muzete si koupit i drazsi (20gp +) jidlo v hostinci

Re: Poděkování

Posted: 12:29 30. Sep 2014
by May
Chtěla bych poděkovat NesQe,Derkenovi,Asurovi,Rosničce a hlavně Uradinovi za včerejší nejlepší výpravu co jsem kdy zažila. :)

A když už jsem u toho děkování, taky děkuji Karolíně, za tu nevděčnou práci co pro nás všechny dělá.

Re: Poděkování

Posted: 15:06 30. Sep 2014
by Caehan
Přidám se s díky lidem kolem Škopku, těm, se kterými mé postavy chodí na výpravy (shodou okolností také vyniká ta včerejší) a samo sebou za všechnu práci, kterou lidé dělají na zlepšování Thalie jako takové - ať už za běhu či při jejím budování.

Re: Poděkování

Posted: 20:12 03. Oct 2014
by Barbar321
Děkuju Rejtymu za vytažení mé postavy z nezáviděníhodného postavení :wink:

Re: Poděkování

Posted: 14:04 11. Oct 2014
by Barbar321
...a ještě bych poděkoval za úpravu lokace "zatopené tunely 3". Hezky rozšířené, postavy se v lokaci už nezasekávají a přesto vypadá moc pěkně