Page 284 of 329

Re: Vtípky

Posted: 08:50 06. Aug 2013
by -RoF-
Polokočka na thalii a nasraní DM se ji snaží zabít DM killem. :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:50 06. Aug 2013
by Darius
Kolik je potřebva dělníků na obsluhu jednoho stroje?:D (ty komentáře ve videu boží:D)
http://fun.blesk.cz/single/videa/Vtipne ... stroj/6234

Re: Vtípky

Posted: 10:57 06. Aug 2013
by de Aers
Chm chm :)

Re: Vtípky

Posted: 11:21 06. Aug 2013
by -RoF-
de Aers wrote:Chm chm :)
Tohle asi málokdo pochopí, ale dobré. :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 11:52 06. Aug 2013
by Prasokralik
They have angered the machine. :D

Re: Vtípky

Posted: 22:50 07. Aug 2013
by Molly23
Tak tuhle helikoptéru jsem měl možnost mít v ruce taky :D, v Paladiu dole je prodává kámoš.

Image

Re: Vtípky

Posted: 23:23 07. Aug 2013
by Caehan
Varování: Pokud poškození čepele/í, nebuďte moucha, jinak vytvoří lidské tělo nebo obviní poškození.
...zajímavý, tak to si na ten model dám bacha...

Re: Vtípky

Posted: 00:15 09. Aug 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 11:08 11. Aug 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:21 11. Aug 2013
by Molly23
Lassegg a jeho animace nemaj chybu :D

http://www.youtube.com/watch?v=ulakMBcqyPo

Re: Vtípky

Posted: 13:45 11. Aug 2013
by Krysak
Molly23 wrote:Lassegg a jeho animace nemaj chybu :D

http://www.youtube.com/watch?v=ulakMBcqyPo

Máme opravdu jiný vkus. Já bych to dal do nekreativního humusu. Navíc, jak se tu diskutovalo, zaslách krev je hnědá, hnědočervená. Autor zjevně nečetl místní diskuzi. :wall:

Re: Vtípky

Posted: 14:13 11. Aug 2013
by Molly23
Krysak wrote:
Molly23 wrote:Lassegg a jeho animace nemaj chybu :D

http://www.youtube.com/watch?v=ulakMBcqyPo

Máme opravdu jiný vkus. Já bych to dal do nekreativního humusu. Navíc, jak se tu diskutovalo, zaslách krev je hnědá, hnědočervená. Autor zjevně nečetl místní diskuzi. :wall:
To máš takhle, smysl pro černý humor je jako pár končetin. Někdo má, někdo nemá.

Re: Vtípky

Posted: 14:18 11. Aug 2013
by innfra
:lol: Jen až na to, že ta barva nebyla červená. Červená byla kytka :idea:

Re: Vtípky

Posted: 14:25 11. Aug 2013
by Krysak
Tady bych to spíš rozdělil na prvoplánový, přímočarý humor k půlitru a 6 promile v krvi versus inteligentní humor, kde si musí posluchač něco málo domyslet. Černý humor v sobě zahrnuj obojí, černý humor mám rád.

Co nemám rád je tupý, přímý, americký útok na seznzory bez nutnosti zapnutí procesoru zvaný mozek.
Vše, co se odehálo bylo očekávané, nevypointované. Simpsnovi maj takhle postaveného itchiho a skretchiho, ale u nich je vidět, že jde o nadsázku a výsměch trendům. Zde šlo jen zacílit konzumenta mezi oči. Jenže stejnou skupinu by i pobavilo, kdyby po ulici pobihal klaun s klaksonem a troubil lidem u hlav. Ideální by bylo pro více smíchu, aby těm lidem tekla krev z uší.

Bože více Svěráka, židovského, českého a anglického humoru.

Re: Vtípky

Posted: 14:31 11. Aug 2013
by Molly23
Ty musíš mít strašnej život :D, kam se koukneš tam se ti něco nelíbí. Zkus někdy prostě vypnout a užívat si i těch věcí, které jsou pod tvojí úroveň. A jestli nepřestaneš remcat, vrátím si svého zombie avatárka! :P