Page 284 of 329
Re: Vtípky
Posted: 08:50 06. Aug 2013
by -RoF-
Polokočka na thalii a nasraní DM se ji snaží zabít DM killem.

Re: Vtípky
Posted: 10:50 06. Aug 2013
by Darius
Kolik je potřebva dělníků na obsluhu jednoho stroje?:D (ty komentáře ve videu boží:D)
http://fun.blesk.cz/single/videa/Vtipne ... stroj/6234
Re: Vtípky
Posted: 10:57 06. Aug 2013
by de Aers
Chm chm

Re: Vtípky
Posted: 11:21 06. Aug 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 11:52 06. Aug 2013
by Prasokralik
They have angered the machine.

Re: Vtípky
Posted: 22:50 07. Aug 2013
by Molly23
Tak tuhle helikoptéru jsem měl možnost mít v ruce taky

, v Paladiu dole je prodává kámoš.

Re: Vtípky
Posted: 23:23 07. Aug 2013
by Caehan
Varování: Pokud poškození čepele/í, nebuďte moucha, jinak vytvoří lidské tělo nebo obviní poškození.
...zajímavý, tak to si na ten model dám bacha...
Re: Vtípky
Posted: 00:15 09. Aug 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 11:08 11. Aug 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:21 11. Aug 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 13:45 11. Aug 2013
by Krysak
Máme opravdu jiný vkus. Já bych to dal do nekreativního humusu. Navíc, jak se tu diskutovalo, zaslách krev je hnědá, hnědočervená. Autor zjevně nečetl místní diskuzi.

Re: Vtípky
Posted: 14:13 11. Aug 2013
by Molly23
Krysak wrote:
Máme opravdu jiný vkus. Já bych to dal do nekreativního humusu. Navíc, jak se tu diskutovalo, zaslách krev je hnědá, hnědočervená. Autor zjevně nečetl místní diskuzi.

To máš takhle, smysl pro černý humor je jako pár končetin. Někdo má, někdo nemá.
Re: Vtípky
Posted: 14:18 11. Aug 2013
by innfra

Jen až na to, že ta barva nebyla červená. Červená byla kytka

Re: Vtípky
Posted: 14:25 11. Aug 2013
by Krysak
Tady bych to spíš rozdělil na prvoplánový, přímočarý humor k půlitru a 6 promile v krvi versus inteligentní humor, kde si musí posluchač něco málo domyslet. Černý humor v sobě zahrnuj obojí, černý humor mám rád.
Co nemám rád je tupý, přímý, americký útok na seznzory bez nutnosti zapnutí procesoru zvaný mozek.
Vše, co se odehálo bylo očekávané, nevypointované. Simpsnovi maj takhle postaveného itchiho a skretchiho, ale u nich je vidět, že jde o nadsázku a výsměch trendům. Zde šlo jen zacílit konzumenta mezi oči. Jenže stejnou skupinu by i pobavilo, kdyby po ulici pobihal klaun s klaksonem a troubil lidem u hlav. Ideální by bylo pro více smíchu, aby těm lidem tekla krev z uší.
Bože více Svěráka, židovského, českého a anglického humoru.
Re: Vtípky
Posted: 14:31 11. Aug 2013
by Molly23
Ty musíš mít strašnej život

, kam se koukneš tam se ti něco nelíbí. Zkus někdy prostě vypnout a užívat si i těch věcí, které jsou pod tvojí úroveň. A jestli nepřestaneš remcat, vrátím si svého zombie avatárka!
