Page 284 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:25 12. Oct 2014
by karolina
Díky všem co dneska dorazili! Díky Skrabimu za pomoc se soutěžema a Diemovi za pivní speciály a za ty dva nové interiéry co jsme dnes otevřeli :)

Re: Poděkování

Posted: 22:34 12. Oct 2014
by skarbi
Dík patří všem co dorazili, soutěžili, hráli a bavili se!
EDIT: A omluva za "útěk od kruhu", už jsem fakt musel jít :).

Re: Poděkování

Posted: 23:18 12. Oct 2014
by Zeerit
Akce byla moc fajn, soutěže taky a hopůdka s dílnama jakbysmet :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:23 12. Oct 2014
by kokosak
:mus_6:

Re: Poděkování

Posted: 23:29 12. Oct 2014
by Aillen
Děkuji, hezké to bylo a ta úžasná bohatá nabídka nejrůznějších nápojů. :D Díky

Re: Poděkování

Posted: 00:22 13. Oct 2014
by Caehan
Velký dík za oslavu v Tartenu, bylo to fajné! :D

Re: Poděkování

Posted: 00:28 13. Oct 2014
by Infra
Také moc děkuji pořadatelům, tvůrcům a všem co dorazili a bavili se stejně jako já :)
BTW vyhrál goran...
A omlouvám se, že jsem pak byl afk, musel jsem nutně pryč. Takže ještě jednou děkuji všem z malého kruhu co zůstali do konce.

Re: Poděkování

Posted: 10:54 13. Oct 2014
by Niareta
Skvělá akce, jsem ráda, že jsem nakonec stihla přijít :)

Re: Poděkování

Posted: 22:57 16. Oct 2014
by Fryn
Obrovské díky za poušť, až mi to vyrazilo dech :).

Re: Poděkování

Posted: 22:59 16. Oct 2014
by Zeerit
Viděl jsem jenom kousek zatim ale přidávám se, lokace vypadají super :!:

Re: Poděkování

Posted: 23:20 19. Oct 2014
by Krysak
Velké díky zejména Rejtymu za mapvou práci, kterou Thalii dává.
Díky za poušť a další místa, která udělal, je co zkoumat dobývat.

(tady se dekuje za mapy,tak nebudte ostatní dotčení).

Re: Poděkování

Posted: 08:50 20. Oct 2014
by Barbar321
Přidávám se k poděkování. Opravdu pěkné lokace.

Re: Poděkování

Posted: 00:17 22. Oct 2014
by sandoftime
Díky za zajímavý zvrat v dnešním dění.

Re: Poděkování

Posted: 14:29 23. Oct 2014
by Caehan
Velký dík partám za posledních několik dní...

...předem díky i za pouštní lokace, ač jsem ještě neměl možnost je navštívit.

EDIT:

...tak ještě dík za včerejší pokec U škopku... za tři neznámé návštěvníky lázní, kteří tam svou přítomností opravdu pobavili... a za pozdní sochařskou výpravu.

Re: Poděkování

Posted: 22:38 29. Oct 2014
by Kathermara
Chci poděkovat neznámému DM za miniquestík s obchodníkem...
a taky poprosit, aby se ozval kvůli dohrání :-)