Page 285 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:39 11. Aug 2013
by Krysak
Tady máš případ kvalitního humoru, ne že to nejde:

Image

Re: Vtípky

Posted: 14:40 11. Aug 2013
by Krysak
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:24 11. Aug 2013
by Molly23
A znáš stránku explosm.net? Tam jsou dobré ujetiny.

http://www.explosm.net/db/files/Comics/ ... court1.png

Re: Vtípky

Posted: 16:06 11. Aug 2013
by KaTo
Pff...tohle je na Krysaka moc měkký. Toho nic jiného než Happy tree friends nepobaví (aka Rienova hlava, kastrace, matlání (se) střevy = typická drowí hra, která jakoby vypadla z těhle skečů :lol: :lol: :lol: :mrgreen: )

Re: Vtípky

Posted: 23:50 12. Aug 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:35 13. Aug 2013
by Braenn
Dva takové velmi povedené kousky francouzského humoru:
Pařba superhrdinů:
http://www.videacesky.cz/skece/parba-superhrdinu

A google glass v akci:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... ogle-glass

Re: Vtípky

Posted: 23:28 13. Aug 2013
by Molly23
Trpasličí box :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:37 15. Aug 2013
by KaTo
Česko má technický stav silnic na jedničku!

Problém nastává, když zařadíte dvojku nebo vyšší převodový stupeň.

Re: Vtípky

Posted: 10:13 19. Aug 2013
by kucik
Náhoda?
rate1.jpg
Stěží.

Re: Vtípky

Posted: 10:31 19. Aug 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 07:34 20. Aug 2013
by -RoF-
:D :twisted: :roll:

Re: Vtípky

Posted: 20:16 22. Aug 2013
by Bahnak
...

Re: Vtípky

Posted: 16:39 23. Aug 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:12 25. Aug 2013
by Krysak
Tady další vzrorový vtípek pro Mollyho, ja tě naučím, co je vtipné :mrgreen:

Image

Re: Vtípky

Posted: 21:40 25. Aug 2013
by Molly23
Starý jezevec krátce po spuštění NT...
Image