Page 285 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:39 11. Aug 2013
by Krysak
Tady máš případ kvalitního humoru, ne že to nejde:

Re: Vtípky
Posted: 14:40 11. Aug 2013
by Krysak
Re: Vtípky
Posted: 15:24 11. Aug 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:06 11. Aug 2013
by KaTo
Pff...tohle je na Krysaka moc měkký. Toho nic jiného než
Happy tree friends nepobaví (aka Rienova hlava, kastrace, matlání (se) střevy = typická drowí hra, která jakoby vypadla z těhle skečů

)
Re: Vtípky
Posted: 23:50 12. Aug 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:35 13. Aug 2013
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 23:28 13. Aug 2013
by Molly23
Trpasličí box

Re: Vtípky
Posted: 12:37 15. Aug 2013
by KaTo
Česko má technický stav silnic na jedničku!
Problém nastává, když zařadíte dvojku nebo vyšší převodový stupeň.
Re: Vtípky
Posted: 10:13 19. Aug 2013
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 10:31 19. Aug 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 07:34 20. Aug 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 20:16 22. Aug 2013
by Bahnak
...
Re: Vtípky
Posted: 16:39 23. Aug 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 09:12 25. Aug 2013
by Krysak
Tady další vzrorový vtípek pro Mollyho, ja tě naučím, co je vtipné

Re: Vtípky
Posted: 21:40 25. Aug 2013
by Molly23
Starý jezevec krátce po spuštění NT...
