Page 285 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:49 01. Nov 2014
by skarbi
Všem velké díky! Na příští sezení se pár věcí doladí a bude to super.
Re: Poděkování
Posted: 00:35 02. Nov 2014
by Aillen
Děkuji za příjemně strávený večer a zaškolení do hazardní hry

Re: Poděkování
Posted: 01:02 02. Nov 2014
by Raznuts
Taky děkuji i těm co se nachomejtli a udělali z večera i trochu dobrodrůža a drbárnu

Re: Poděkování
Posted: 01:12 02. Nov 2014
by Caehan
I já se přidávám, bylo to fajn!
Re: Poděkování
Posted: 01:25 02. Nov 2014
by kokosak
Fajne bolo
Re: Poděkování
Posted: 01:29 02. Nov 2014
by Zeerit
+1

Re: Poděkování
Posted: 03:00 02. Nov 2014
by Dragon Soul
Díky za zajímavý začátek DM Silencer.
Re: Poděkování
Posted: 03:02 02. Nov 2014
by pavad
Podekovani za konstruktivni vymenu nazoru, kdy padaly bonmoty vskutku prezidentske urovne (=zemanovske). Rafinovane argumenty otocene poslednim slovem o 180 stupnu, kdy k maximalni dokonalosti chybely zaverem jiz snad pouze zapasy v bahne...

Re: Poděkování
Posted: 14:49 02. Nov 2014
by seveřan
Díky DM za epickou hru. (Sielencer) Atmosféra se dala krájet na velké kusy.
Díky všem spolu/proti - hráčům a také za noční emocionální vsuvku. ( především špehování v tu nejvíc nevhodnou chvíli opravdu zabolelo

)
Re: Poděkování
Posted: 00:51 03. Nov 2014
by Infra
Děkuji všem za hru

Re: Poděkování
Posted: 00:53 03. Nov 2014
by Caehan
I já děkuji už za druhý večer v kuse!
Re: Poděkování
Posted: 01:40 03. Nov 2014
by Niareta
Také děkuji za skvělé herní večery
A zpětně bych chtěla poděkovat DM Sielencer za překvapení na výpravě... Moc dobré to bylo!

Re: Poděkování
Posted: 11:05 03. Nov 2014
by Goran
Děkuji všem za účast a kopu zábavy. Snad se akce líbila

.
Re: Poděkování
Posted: 14:26 20. Nov 2014
by Krysak
Chci poděkovat Frozzovi za sídlo, které má všchny parametry daleko za mými představami, co jde.
Vždy mne udivovala, jak jsou sídla sterilní a nehostiná, vlastně jen místa pro izolaci od ostatních. Tohle sídlo je jiné, Frozz z něj udělal špičkové místo, kde se mohou lidi scházet a být tam rádi a to nejen ti z naší guildy ale i ostatní a mimochodem ty stroje v dílnách jsou exceletní.
Klobouk dolů Frozzi a díky moc.
Re: Poděkování
Posted: 11:51 21. Nov 2014
by Lidda
Diky za vcerejsi akci v Kelu. Pavadovi za organizaci, zucastnenym za zly pohledy a vse co k tomu patri a DM Sielencerovi, kterej chvilema nemohl ani vedet, kde mu hlava stoji xD
Vskutku, povedene dobrodruzstvi : )