Page 286 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:41 26. Aug 2013
by J.F.Payne
Nic než návod!
Re: Vtípky
Posted: 01:21 27. Aug 2013
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 08:40 27. Aug 2013
by soul1
prostě jen nepřemyšlely nad tim jak tu vlajku natočit a chytnout :/
Re: Vtípky
Posted: 09:31 27. Aug 2013
by KaTo
to Soul+Bahnak: Jojo, taky mi ta fotka nepřijde nijak extra vtipná, řadil bych ji do kategorie "hyeních" fotek, kde se celebritám fotí kalhotky, když vystupují z aut apod. a pak se to věší na net s titulkem "Ta a ta si zase neuhlídala rozkrok".
P.S.
Mě by spíš zajímalo, zda tu vlajku později otočili správně nebo ji ty lamky takhle nesli celou dobu obráceně

.
Re: Vtípky
Posted: 10:35 27. Aug 2013
by kucik
Mě se líbí, že šli metodou pokusů a omylů. Tedy že to každej chytil jinak a zvýšili tak šanci, že se jednou trefí.
Re: Vtípky
Posted: 08:46 28. Aug 2013
by Aulus
Poznejte osobu na obrázku!
Re: Vtípky
Posted: 09:07 28. Aug 2013
by Nalkanar
Vilma!
Re: Vtípky
Posted: 09:14 28. Aug 2013
by Aulus
Nalkanar wrote:Vilma!
Tohle bude spíš hráč, ne?

Re: Vtípky
Posted: 09:19 28. Aug 2013
by Nalkanar
Na každý emo foto atd. je první reakce "Vilma" prostě

Re: Vtípky
Posted: 09:42 28. Aug 2013
by Molly23
To je Doriel.
Re: Vtípky
Posted: 09:47 28. Aug 2013
by Krysak
Vilma.... jednozančně
Re: Vtípky
Posted: 11:29 28. Aug 2013
by Braenn
Na příští sezonu festivalů a výletů doporučuje 10 z 9 pařmenů (a nejen motocyklistů):

Re: Vtípky
Posted: 12:08 28. Aug 2013
by Shaman88
Braenn wrote:Na příští sezonu festivalů a výletů doporučuje 10 z 9 pařmenů (a nejen motocyklistů):

To je sobik?
Re: Vtípky
Posted: 12:11 28. Aug 2013
by Puxina
Re: Vtípky
Posted: 12:12 28. Aug 2013
by karolina
Shaman88 wrote:
To je sobik?

Taky mě to napadlo... ale spíš ne,to je na něj moc velký zavazadlo
