Page 286 of 331
Re: Poděkování
Posted: 15:59 21. Nov 2014
by Barbar321
Taky se přidávám k poděkování za včerejší akci Pavadovi. Moje postava si to užívala a ještě teď vyspává poctivou opičku
Re: Poděkování
Posted: 21:19 21. Nov 2014
by pavad
Podekovani mocnemu magovi. Ktery si me pritahne pres pul mapy zpet. Obklopil npc moby s kterymi i mi magovsti summoni nemaji problem je vyzabijet, moby kterezto jsem predtim obehnul v neviditelnosti. Mocny mag dal jasne najevo kdo je tady panem - napred jen lehce naznacil, formou "nahle mas sotva sestinu zivotu".
Dekuji, mocny magu Lagu! Rad jsem Te potkal!
PS: Nez se zeptate zda funguje omezeni na xp dluh pripomenu, ze byla nahrana verze NT bez vsech listopadovych oprav/uprav...
Re: Poděkování
Posted: 04:45 22. Nov 2014
by Caehan
Chci poděkovat hráčům Bryse, Fiony a Salliase za dnešní výpravu a potom také Sielencerovi za quest!
Re: Poděkování
Posted: 22:14 23. Nov 2014
by Aillen
Děkuji všem spoluhercům za ztvárnění dnešního představení a divákům za vlídné přijetí

Re: Poděkování
Posted: 22:16 23. Nov 2014
by karolina
Aillen wrote:Děkuji všem spoluhercům za ztvárnění dnešního představení a divákům za vlídné přijetí

Moc povedené,díky!
Re: Poděkování
Posted: 22:34 23. Nov 2014
by kokosak
Díky divákům za účast, hereckému ansámblu trpělivost při zkouškách a všem bohům, že se proti očekávání nic zásadního nepodělalo

Re: Poděkování
Posted: 02:43 24. Nov 2014
by Niareta
Jo, opravdu dobře vymyšlené, povedlo se vám to! Díky za kulturní zážitek

Re: Poděkování
Posted: 14:30 24. Nov 2014
by Caehan
Také moje díky - jak hercům, tak obecenstvu! Bylo fajn, že se to podařilo bez větších zádrhelů.
Re: Poděkování
Posted: 20:44 24. Nov 2014
by Bahnak
Zajímavě se to sešlo, každopádně chci z pozice hráče opravdu poděkovat za dnešní krásné divadlo dole v podtemnu. Nečekal jsem takový zážitek a už vůbec ne ve zdech Kahzetu. Načasování, zápletka, vtip, no prostě celkově dobrá práce, jen tak dál.
Re: Poděkování
Posted: 20:59 24. Nov 2014
by radekdnb
Supr divadlo!!! Upa upa hostokrutoprisnelibustkove
A dale chci podekovat nasemu nejmenovanemu DM ltere mi moc pomohlo..dikec

Re: Poděkování
Posted: 01:10 25. Nov 2014
by Barbar321
Taky se přidám. Jen příště musí pořadatelé zařídit větší zásobu alkoholu. Šťávišku a víneško jim moje postava určitě pít nebude

Re: Poděkování
Posted: 08:29 25. Nov 2014
by Krysak
Do poslední chvíle jsem nevěděl, jak to dopadne. Pěkná podivaná, díky celému hereckému ansámblu i známně neznámému autorovi.
PS: přednášku už jsme měli, teď divadlo..... podle mne už nám chybí jen ples a nedělní bingo k dokonalosti ...
Re: Poděkování
Posted: 08:39 25. Nov 2014
by pavad
Krysak wrote:podle mne už nám chybí jen ples a nedělní bingo k dokonalosti ...
S ohledem na podtemno bych k vyctu chybejicich aktivit jeste dodal (pouze namatkou, vycet jiste neni konecny) nasledujici:
- verejne bicovani
- gladiatorske hry s heslem "Vitez prezije - mozna"
- vzdelavaci akci na tema Bezpecnosti a Ochrany Zdravi pri Praci (BOZP), aneb jak se vyhnout nakazam pri vedeni vyslechu

Re: Poděkování
Posted: 09:21 25. Nov 2014
by KaTo
Krysak wrote:PS: přednášku už jsme měli, teď divadlo..... podle mne už nám chybí jen ples a nedělní bingo k dokonalosti ...
Málem jste mě rozsekali, jsem čekal, že na to podium fakt dotáhnete i "živou" vílu. I tak klobouk dolů. Jako dost dobrý. Příště vám MOŽNÁ

nenechám otrávit polovinu platících hostů vínem

!
Re: Poděkování
Posted: 17:23 25. Nov 2014
by Woxa
Po dlouhý době jsem se na TH a do podtemna vrátil a musím říct, velký překvapení.
Tohle byl fakt skvělý nápad, snad se zůčastním i další podobné akce.