Vtípky
Re: Vtípky
Ale to oblečení vypadá hodně podobně jako Sobikovo. 
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Vtípky
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Vtípky
To mě připomíná spíš super saiyan z dragonballMolly23 wrote:Takhle nějak si představuji ohnivého genasiho
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
Re: Vtípky
Jen uryvek jedne historky:
Naši měli abonentní předplatné na komorní koncerty. Maminka si jednou stěžovala, že táta vždy při koncertu usne. "No, není jediný, kdo tam spí, ale když on strašně chrápe! Kdyby hrála filharmonie, ta by ho přehlušila, ale tady jen housle, viola a čelo!" "Tak do mě šťouchni a já přestanu, no!" Maminka to udělala jen jednou a pak se to tradovalo jako veselá rodinná historka. Táta jako obvykle usnul, hlava mu padla na prsa a začal strašně chrápat. Maminka do něj strčila, táta zařval na celou Smetanovu síň: "Co je, co je?" a vypadly mu zuby. Nespadly mu bohužel na zem, ale do výstřihu paní, která seděla před nimi. Tam zmizely. Nebyl to výstřih vepředu, ale na zádech. Paní nenosila podprsenku a tak se zuby neměly kde zachytit. Táta neměl odvahu tam sáhnout a tak se jen koukal, jak se paní vrtěla, a zuby tím pádem putovaly níž a níž.
Nastala pauza a paní se otočila na tátu, cože to jako má být. On nehnul brvou a zašišlal: "Mám dojem, že váš za chvíly koušnu do zadku!" A skutečně, jak se paní zvedla ze sedadla, protéza sjela až ke kalhotkám a i když byla ta dáma velmi štíhlá, přeci jen šaty ji přes zadek obepínaly a zuby tam zůstaly viset. "Čo šem šíkal, moje žuby máte tady!" Táta ukázal na jasně se rýsující zuby na zadku té dámy. Paní, celá rudá se odebrala na toaletu, kde si nechala od mé ochotné maminky vyndat zuby ze šatů. Protože to byla dáma, vzala to sportovně a nedělala z toho problém. "Už mě chlapi balili různě, ale aby mě nějaký kousnul do zadku a ještě na dálku, to jsem ještě nezažila!" Naši ten večer přijeli z koncertu velmi pozdě a velmi rozjaření.
zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/z-druh ... ecnost_wag
Naši měli abonentní předplatné na komorní koncerty. Maminka si jednou stěžovala, že táta vždy při koncertu usne. "No, není jediný, kdo tam spí, ale když on strašně chrápe! Kdyby hrála filharmonie, ta by ho přehlušila, ale tady jen housle, viola a čelo!" "Tak do mě šťouchni a já přestanu, no!" Maminka to udělala jen jednou a pak se to tradovalo jako veselá rodinná historka. Táta jako obvykle usnul, hlava mu padla na prsa a začal strašně chrápat. Maminka do něj strčila, táta zařval na celou Smetanovu síň: "Co je, co je?" a vypadly mu zuby. Nespadly mu bohužel na zem, ale do výstřihu paní, která seděla před nimi. Tam zmizely. Nebyl to výstřih vepředu, ale na zádech. Paní nenosila podprsenku a tak se zuby neměly kde zachytit. Táta neměl odvahu tam sáhnout a tak se jen koukal, jak se paní vrtěla, a zuby tím pádem putovaly níž a níž.
Nastala pauza a paní se otočila na tátu, cože to jako má být. On nehnul brvou a zašišlal: "Mám dojem, že váš za chvíly koušnu do zadku!" A skutečně, jak se paní zvedla ze sedadla, protéza sjela až ke kalhotkám a i když byla ta dáma velmi štíhlá, přeci jen šaty ji přes zadek obepínaly a zuby tam zůstaly viset. "Čo šem šíkal, moje žuby máte tady!" Táta ukázal na jasně se rýsující zuby na zadku té dámy. Paní, celá rudá se odebrala na toaletu, kde si nechala od mé ochotné maminky vyndat zuby ze šatů. Protože to byla dáma, vzala to sportovně a nedělala z toho problém. "Už mě chlapi balili různě, ale aby mě nějaký kousnul do zadku a ještě na dálku, to jsem ještě nezažila!" Naši ten večer přijeli z koncertu velmi pozdě a velmi rozjaření.
zdroj: http://neviditelnypes.lidovky.cz/z-druh ... ecnost_wag
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Vtípky
Již od nepaměti se vede spor o to, co je největší bolest.
Ženy většinou zastávají názor, že největší bolest je porod.
Muži naopak tvrdí, že kopnutí do koulí.
Bolest se dá těžko změřit, ale pokusme se rozhodnout tento spor logickou úvahou:
Poměrně často se stává, že rok, či dva po porodu žena prohlásí:
"Miláčku, co kdybychom měli další děťátko?"
Naproti tomu není znám jediný případ, kdy by nějaký muž dva roky po výše zmíněné zkušenosti řekl:
"To by bylo pěkné, kdyby mě tak dnes někdo kopl do koulí".
Ženy většinou zastávají názor, že největší bolest je porod.
Muži naopak tvrdí, že kopnutí do koulí.
Bolest se dá těžko změřit, ale pokusme se rozhodnout tento spor logickou úvahou:
Poměrně často se stává, že rok, či dva po porodu žena prohlásí:
"Miláčku, co kdybychom měli další děťátko?"
Naproti tomu není znám jediný případ, kdy by nějaký muž dva roky po výše zmíněné zkušenosti řekl:
"To by bylo pěkné, kdyby mě tak dnes někdo kopl do koulí".
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Vtípky
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Vtípky
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Vtípky
To první je stoprocentně trollobijce Gotrek Gurnninson z Warhameru.karolina wrote:Našla jsem reálného Diema a taky jeho sestru
Never be ashamed of a scar.It simply means you were stronger than whatever tried to hurt you - Unknown
Re: Vtípky
Sedí chlap doma na gauči, užívá si pohody, kouká na telku, když mu zazvoní zvonek u dveří.
Přijde k nim a ptá se : ,,Kdo je tam ?"
,,Tady svědci Jehovovi, chceme si popovídat."
Chlap : ,,A kolik vás je ?"
,,Dva."
Chlap : ,,No, tak si popovídejte."
http://www.animaxo.cz/vtipy/svedci-jehovovi/
Přijde k nim a ptá se : ,,Kdo je tam ?"
,,Tady svědci Jehovovi, chceme si popovídat."
Chlap : ,,A kolik vás je ?"
,,Dva."
Chlap : ,,No, tak si popovídejte."
http://www.animaxo.cz/vtipy/svedci-jehovovi/
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."


