Page 287 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:31 28. Aug 2013
by Aulus
Ale to oblečení vypadá hodně podobně jako Sobikovo.

Re: Vtípky
Posted: 13:35 28. Aug 2013
by Molly23
Krysak wrote:Vilma.... jednozančně

Re: Vtípky
Posted: 14:22 28. Aug 2013
by karolina
Molly23 wrote:.....
Tumáš- NT Vilma
Re: Vtípky
Posted: 07:58 30. Aug 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 21:37 30. Aug 2013
by Molly23
Takhle nějak si představuji ohnivého genasiho

Re: Vtípky
Posted: 21:59 30. Aug 2013
by Darius
Re: Vtípky
Posted: 22:05 30. Aug 2013
by Nalkanar
To je super saiyan
Re: Vtípky
Posted: 15:05 31. Aug 2013
by Molly23
Tenhle komiks mi připomněl chudáka Lacaranta.

Re: Vtípky
Posted: 13:10 02. Sep 2013
by karolina
Našla jsem reálného Diema a taky jeho sestru

Re: Vtípky
Posted: 06:54 03. Sep 2013
by pavad
Jen uryvek jedne historky:
Naši měli abonentní předplatné na komorní koncerty. Maminka si jednou stěžovala, že táta vždy při koncertu usne. "No, není jediný, kdo tam spí, ale když on strašně chrápe! Kdyby hrála filharmonie, ta by ho přehlušila, ale tady jen housle, viola a čelo!" "Tak do mě šťouchni a já přestanu, no!" Maminka to udělala jen jednou a pak se to tradovalo jako veselá rodinná historka. Táta jako obvykle usnul, hlava mu padla na prsa a začal strašně chrápat. Maminka do něj strčila, táta zařval na celou Smetanovu síň: "Co je, co je?" a vypadly mu zuby. Nespadly mu bohužel na zem, ale do výstřihu paní, která seděla před nimi. Tam zmizely. Nebyl to výstřih vepředu, ale na zádech. Paní nenosila podprsenku a tak se zuby neměly kde zachytit. Táta neměl odvahu tam sáhnout a tak se jen koukal, jak se paní vrtěla, a zuby tím pádem putovaly níž a níž.
Nastala pauza a paní se otočila na tátu, cože to jako má být. On nehnul brvou a zašišlal: "Mám dojem, že váš za chvíly koušnu do zadku!" A skutečně, jak se paní zvedla ze sedadla, protéza sjela až ke kalhotkám a i když byla ta dáma velmi štíhlá, přeci jen šaty ji přes zadek obepínaly a zuby tam zůstaly viset. "Čo šem šíkal, moje žuby máte tady!" Táta ukázal na jasně se rýsující zuby na zadku té dámy. Paní, celá rudá se odebrala na toaletu, kde si nechala od mé ochotné maminky vyndat zuby ze šatů. Protože to byla dáma, vzala to sportovně a nedělala z toho problém. "Už mě chlapi balili různě, ale aby mě nějaký kousnul do zadku a ještě na dálku, to jsem ještě nezažila!" Naši ten večer přijeli z koncertu velmi pozdě a velmi rozjaření.
zdroj:
http://neviditelnypes.lidovky.cz/z-druh ... ecnost_wag
Re: Vtípky
Posted: 18:16 04. Sep 2013
by Puxina
Již od nepaměti se vede spor o to, co je největší bolest.
Ženy většinou zastávají názor, že největší bolest je porod.
Muži naopak tvrdí, že kopnutí do koulí.
Bolest se dá těžko změřit, ale pokusme se rozhodnout tento spor logickou úvahou:
Poměrně často se stává, že rok, či dva po porodu žena prohlásí:
"Miláčku, co kdybychom měli další děťátko?"
Naproti tomu není znám jediný případ, kdy by nějaký muž dva roky po výše zmíněné zkušenosti řekl:
"To by bylo pěkné, kdyby mě tak dnes někdo kopl do koulí".
Re: Vtípky
Posted: 18:17 04. Sep 2013
by LDamian
Re: Vtípky
Posted: 13:58 05. Sep 2013
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 15:43 05. Sep 2013
by Darius
karolina wrote:Našla jsem reálného Diema a taky jeho sestru

To první je stoprocentně trollobijce Gotrek Gurnninson z Warhameru.
Re: Vtípky
Posted: 12:09 06. Sep 2013
by de Aers
Sedí chlap doma na gauči, užívá si pohody, kouká na telku, když mu zazvoní zvonek u dveří.
Přijde k nim a ptá se : ,,Kdo je tam ?"
,,Tady svědci Jehovovi, chceme si popovídat."
Chlap : ,,A kolik vás je ?"
,,Dva."
Chlap : ,,No, tak si popovídejte."
http://www.animaxo.cz/vtipy/svedci-jehovovi/