Page 287 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:53 25. Nov 2014
by Harlequin
Díky tvůrcům hospody u Draka v Kel-A-Hazr, moc se mi líbí, jak zapadá do prostředí.
Re: Poděkování
Posted: 00:23 28. Nov 2014
by Rooni
Díky za pěknou hru v Kelu a příběhy

Jen je škoda, že jsem mohl říct jen jednu básničku:(
Re: Poděkování
Posted: 00:36 28. Nov 2014
by radekdnb
Jsem rád, že jsem tohle stihl po tej odpolední
Bavil jsem se a Díky všem zůčastněným
Edit: Hlavně díky Goranovi za ty jeho ,,manévry rukama,, jak tam vyprávěl ten příběh o Drowovy...teda o Gonomovi

Re: Poděkování
Posted: 02:46 28. Nov 2014
by Caehan
Také díky za dnešní posezení U Červeného draka! Zvlášť bych rád poděkoval pavadovi za organizaci, Roonimu za sadistickou báseň přednesenou přítomnou drowkou, oběma přítomným jižanům za příběh a - inu, hraní jižanů, a v poslední řadě pak samozřejmě všem ostatním přítomným.
Re: Poděkování
Posted: 09:41 28. Nov 2014
by Barbar321
Taky se přidám k poděkování. Opravdu to stálo za to

Re: Poděkování
Posted: 11:23 28. Nov 2014
by rosnicka
díky, dobře jsem se bavila
Re: Poděkování
Posted: 03:04 29. Nov 2014
by Dragon Soul
Valen posílá velké díky Borninovi, Marí a Neferati za super večer U škopku;-)
Re: Poděkování
Posted: 00:07 07. Dec 2014
by Caehan
Dík za dnešní krátkou výpravu. Trochu se oproti plánu protáhnula, ale byla rozhodně zajímavá!
Re: Poděkování
Posted: 02:34 08. Dec 2014
by Caehan
Dík za dnešní hru - všem u neplánovaného posezení U racka a zvlášť pak hráčům Riena a Nazyii.
Re: Poděkování
Posted: 10:27 16. Dec 2014
by Bahnak
Velké díky LDamianovi a Derkenovi za obří kus práce při tvorbě reálií podtemna.
Re: Poděkování
Posted: 12:51 17. Dec 2014
by LDamian
DM si tu začínají vzájemně děkovat?
Díky, že jsi na nich makal a že jsi je dotáhl k zveřejnění.
Re: Poděkování
Posted: 22:19 17. Dec 2014
by Bahnak
Však TOPIC se jmenuje "poděkování", vzhledem k času co jste nad tím strávili v koordináku a doma nad psacím strojem mi přijde veřejné poděkování jako nejmenší co mohu udělat.
Ale je fakt že darované pivo umí vyjádřit díky lépe, Derkena si odchytnu na žižkově, ale tebe než někam vytáhnu na pivo...
Využiji topic a chci také poděkovat všem neúnavným testerům, kteří se nebojí zkoušet neodladěné povolání (v poslední době bombarduje forum zejména Radim s vojevojclem a je to dobře, bez reportovaných chyb k nápravě nikdy nedojde).
Další dík patří též neúnavným testerům nových nedoladěných dungů (tady mám jmen vícero, ale přesto musím vypíchnout hlavně Froze a Krysáka, kteří se snaží o rychlou zpětnou vazbu a následnou debatou se daří dungy opravovat opravdu na jedničku)
Další dík patří Karolíně, je to WB co prostě jede bomby.
Pak ještě mi zbývá poděkovat všem, kteří hrají hezky své charaktery a hezky se na ně ve hře kouká.
Někteří (nejen v podtemnu, koukám i nahoru občas kupodivu) mě vyloženě těší a chuť tvořit vždy u mě krásně stoupne a občas dokonce dojde i do bodu, že něco jako DM podniknu
Mám nějakou dobrou náladu, to asi ty vánoce...
Re: Poděkování
Posted: 02:03 18. Dec 2014
by Zeerit
Dík Jonovi a Lashekovi za dnešní parádní hru

Re: Poděkování
Posted: 10:55 18. Dec 2014
by Lashek
Zeerit wrote:Dík Jonovi a Lashekovi za dnešní parádní hru

Také děkuji

Re: Poděkování
Posted: 17:20 18. Dec 2014
by Kathermara
A já chci ještě s malým zpožděním poděkovat vílám za ty poslední hry s Chloe, to zas bylo drama
