Page 288 of 331
Re: Poděkování
Posted: 20:11 19. Dec 2014
by kokosak
Drama je druhé jméno každé víly
A aby ti to Jone vydrželo

Re: Poděkování
Posted: 20:51 20. Dec 2014
by Krysak
Díky Hagenovi a Drtiskalovi za výpravu, bal jsem se, že nedojdeme, ale nakonec jsem se snad celou dobu nebál, že umřeme.
Ještěže ty portovry neměly regeneraci, to by drtiskal zemřel v souboji s nimi stářím.
Re: Poděkování
Posted: 13:40 22. Dec 2014
by Niareta
Děkuji za včerejší oslavování trpaslíků u Škopka, příjemné zpestření

Re: Poděkování
Posted: 16:54 22. Dec 2014
by Goran
Chtěl bych poděkovat Jonovi, za skvělou zábavu co ve hře rozdává. Samozřejmě také za infarktové situace s pivní krizí. Po delší době má člověk pocit, že ten svět okolo žije doopravdy, ne jen v jeho představách. Super změny poslední dobou, jen tak dál!

Re: Poděkování
Posted: 00:54 23. Dec 2014
by seveřan
Děkuji DM Sielencerovi a pár hráčům kolem mé postavičky, kteří s ní pravidelně hrají, za parádní RP okamžiky a zvraty. Vše je dost napínavé a skvělé. DÍKY!
Re: Poděkování
Posted: 02:47 27. Dec 2014
by J.F.Payne
Dík všem, kdo se účastnili dnešní výpravy. Co charakter, to pěkná hra. To mě hodně bavilo.
Re: Poděkování
Posted: 02:52 27. Dec 2014
by Caehan
Přidám svůj dík za dnešní výpravu, bylo to moc hezké a dík za to zaslouží jak organizace, tak spoluhráči.

Re: Poděkování
Posted: 02:58 27. Dec 2014
by kokosak
Suprový! Škoda jen, že se na ty vlaštovky nedostalo, už sem měl předepsanou otázku "A kelská, bo karatská?"

Re: Poděkování
Posted: 03:33 27. Dec 2014
by Goran
Přidávám se k poděkováním. Velice pěkný a vydařený počin, jak ze strany DM, tak spoluhráčů.
Re: Poděkování
Posted: 10:22 27. Dec 2014
by Douragon
Mockrát děkuji za včerejší event, perfektně připravené jsi to měl..jak lokace tak děj...

Re: Poděkování
Posted: 02:13 30. Dec 2014
by seveřan
Díky za parádní hru v poušti.
Re: Poděkování
Posted: 09:57 30. Dec 2014
by artaxas
Díky Goranovi, super hra.
Re: Poděkování
Posted: 11:41 30. Dec 2014
by Zeerit
Já děkuji za dny her celkově, kopa zábavy!
Re: Poděkování
Posted: 12:23 30. Dec 2014
by Harlequin
Díky za hru všem pouštním krysám

Re: Poděkování
Posted: 21:55 01. Jan 2015
by Douragon
Díky Bahňákovi za pěkné zpříjemnění dungeonu... A také všem zúčastněným dobrodruhům...
