Page 289 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:45 01. Jan 2015
by seveřan
Díky za hru v Kel-a-Hazru, všem se kterými tam často hrávám.
Re: Poděkování
Posted: 03:02 02. Jan 2015
by Dragon Soul
Velké díky Bahňákovi za super akci u ghůlů:) A taky díky J.F.Pyne za lekci u Trollů:-D
Velké díky spoluhráčům - bylo fajn.
Re: Poděkování
Posted: 03:08 02. Jan 2015
by Infra
Taktéž se přidávám k poděkování. Chvíli jsem si myslel, že se jedná o nějaký spouštěč, co všechno spouští
Takže děkuji za překvápko Bahňákovi, povedlo se.
A taktéž děkuji všem, se kterými v poslední době hraji.
Re: Poděkování
Posted: 00:12 03. Jan 2015
by Douragon
Díky DM Derkenovi a všem zúčastněným dobrodruhům za moc hezký večer v lese

Re: Poděkování
Posted: 03:15 03. Jan 2015
by XŠevyX
Taky díky za akcičku a následnou zábavu u Škopku!! díky

Re: Poděkování
Posted: 22:34 06. Jan 2015
by seveřan
Děkuju za hru v hostinci v Kel-a-Hazru všem hráčům, kteří se obtěžují tam něco odehrávat. Kdybych mohl, seberu si celý LvL a XP rozdám mezi vás všechny. Parádní hra/y!
Re: Poděkování
Posted: 13:16 07. Jan 2015
by Bahnak
Moc pěkná úprava podtemňanskýho přístavu Froziku, díky moc, vypadá to opravdu hezky.
STejný dík patří samosebou i Karolínce za WB záštitu nad další hordou úprav.
Re: Poděkování
Posted: 14:41 07. Jan 2015
by Krysak
Bahnak wrote:Moc pěkná úprava podtemňanskýho přístavu Froziku, díky moc, vypadá to opravdu hezky.
Je to super. Ne nadarmo klanu Maewirr staví jen a jen architekt Drobulus s jeho vytříbeným vkusem pro detail a nenucenou eleganci.....
Re: Poděkování
Posted: 11:44 10. Jan 2015
by Barbar321
Děkuju za včasné nahození levelstropu u expového dluhu

Re: Poděkování
Posted: 20:16 10. Jan 2015
by pavad
Dovolil bych si podekovat SW firme Bioware.
Za hodiny zabavy s hrou kterou vyprodukovali...
Za pribehy ktere jsem mel pri teto hre moznost zazit...
A za vztekem rozkousanou tuzku
z toho jak mnoho nesystematicky a prasacky naskriptovali a zprznili! Grrrr!
Re: Poděkování
Posted: 15:04 19. Jan 2015
by Caehan
Díky za obě včerejší výpravy a všem, se kterými v poslední době hraji. Hráčům Rasheda a Vendelína za hezky zahrané postavy. Pavadovi za vytvoření opravy dropu svitků a těm tam nahoře za její nahrání a úpravu XP systému pro vyšší úrovně.
Re: Poděkování
Posted: 15:45 19. Jan 2015
by Zeerit
+1
XP super, Pavad super, Rašíd i Venca super

Re: Poděkování
Posted: 00:09 22. Jan 2015
by Jachym
Chtěl bych poděkovat dvěma malým klukům co to dobře uměj s lukem a dobře umí běhat a kličkovat i když mají v patách dva zuřící medvědy. Ano ty dva co jsem dnes potkal za Petronikou. Díky za dobrou a napínavou hru.
Re: Poděkování
Posted: 07:47 24. Jan 2015
by May
Chtěla bych poděkovat montacue za módní poradnu bylo od tebe moc pěkné to dat sem na forum.

Re: Poděkování
Posted: 01:27 25. Jan 2015
by montacue
Chci poděkovat Všem se kterými poslední dobou hraji a především hráčům Marie a Květušky za neskutečně skvělou a napínavou RP plnou nečekaných zvratů, vážně mě to s vámi baví
