Page 290 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:49 20. Sep 2013
by Puxina
Legrační přihoda spolupracovníka z firmy, který dřív pracoval v jiné firmě.....
Jeden chlap měl povoleno v areálu firmy si naséct trávu pro králíky. Takže vždy na konci směny si nasékl trochu trávy a když projížděl bránou, tak ho vrátný zastavil, jestli v tom vozíku něco nepašuje, vždy mu tu trávu prohrabal a pak ho pustil, páč nikdy nic nenašel.
A další chlap mi říkal "Víš co ten borec pašoval?"
"Ne, co?"

"No přece ty vozíky! Když šel ráno branou, tak tam byl jiný vrátný a jelikož měli v práci trubky, ohýbačku a další věci, tak si ten vozík vždy vyrobil, dal mu kola, natřel to a když barva zaschla, tak do něj naházel tu trávu a jel pryč a odpolední vrátný netušil, jestli ráno měl vozík nebo ne."
:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 15:47 20. Sep 2013
by KaTo
...jeden trollí :mrgreen: :
4de451b983fee4adb6ee96c33d99c416a649729f.jpg

Re: Vtípky

Posted: 15:52 20. Sep 2013
by kucik
Puxina wrote:Legrační přihoda spolupracovníka z firmy, který dřív pracoval v jiné firmě.....
Jeden chlap měl povoleno v areálu firmy si naséct trávu pro králíky. Takže vždy na konci směny si nasékl trochu trávy a když projížděl bránou, tak ho vrátný zastavil, jestli v tom vozíku něco nepašuje, vždy mu tu trávu prohrabal a pak ho pustil, páč nikdy nic nenašel.
A další chlap mi říkal "Víš co ten borec pašoval?"
"Ne, co?"

"No přece ty vozíky! Když šel ráno branou, tak tam byl jiný vrátný a jelikož měli v práci trubky, ohýbačku a další věci, tak si ten vozík vždy vyrobil, dal mu kola, natřel to a když barva zaschla, tak do něj naházel tu trávu a jel pryč a odpolední vrátný netušil, jestli ráno měl vozík nebo ne."
:D :D :D
To je populární urban legend. Slyšel jsem ve verzi, jak vozili přes hranice v kolečkách hlínu a ve skutečnosti pašovali kolečka.

Re: Vtípky

Posted: 21:33 20. Sep 2013
by kokosak
Já to slyšel jako pašování kol přes hranice.

Re: Vtípky

Posted: 22:58 20. Sep 2013
by Aulus

Re: Vtípky

Posted: 12:45 21. Sep 2013
by Braenn
Nebrňáci se pořád ptají, co jsou to ty noční rozjezdy. Toto je odpověď! :D
http://imgur.com/a/i87YM

Re: Vtípky

Posted: 13:01 21. Sep 2013
by Amber
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:58 21. Sep 2013
by kokosak
Braenn wrote:Nebrňáci se pořád ptají, co jsou to ty noční rozjezdy. Toto je odpověď! :D
http://imgur.com/a/i87YM
I někteří nebrňáci jsou kabrňáci a tam mohou potvrdit pravdivost zobrazeného na základě vlastních zkušeností ;)

Re: Vtípky

Posted: 09:49 23. Sep 2013
by KaTo
Alegorie na české zdravotnictví :mrgreen: :

Image

Re: Vtípky

Posted: 20:53 01. Oct 2013
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 12:37 02. Oct 2013
by Puxina
:D :D :D
Otec: řekni "táta" ..
Dítě: "máma"
Otec: dobře, tak řekni "máma"
Dítě: "máma"
Otec: Do prdele.. a teď řekni "táta"
Dítě: Do prdele!
Otec: Cože ?!?
Dítě: Do prdele
Máma: Zlato, jsem domaaa..
Dítě: Do prdele..
Máma: Cože?? Kdo tě to naučil ?!?
Dítě: TÁTA !!

Re: Vtípky

Posted: 14:42 02. Oct 2013
by Diemo
poslední díl - úvod

http://www.showjanakrause.cz/

Re: Vtípky

Posted: 16:14 02. Oct 2013
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 16:32 02. Oct 2013
by radekdnb
Ta želva!!! :D :D :D ta je vostrá :D

Re: Vtípky

Posted: 10:43 03. Oct 2013
by Molly23
Některé už tu byly, ale stejně sem hodím celý seznam :)

Věž: „Abychom zabránili hluku, uhněte prosím 45 stupňů doprava.“

Pilot: „Co můžeme dělat za hluk ve 35000 stopách?“

Věž: „Takovej rachot, jako když vaše 707 narazí do 727 před vámi.“

Věž: „Jste Airbus 320, nebo 340?“

Pilot: „Samozřejmě, že Airbus 340“.

Věž: " V tom případě buďte tak laskav a zapněte před startem taky ty dva další motory."

Pilot: „Dobré ráno Bratislavo“

Věž: „Dobré ráno, pro informaci, tady je Vídeň“

Pilot: „Chystáme se na přistání Bratislavo.“

Věž: „Tady je opravdu Vídeň“

Pilot: „Vídeň?“

Věž: „Ano Vídeň!“

Pilot: „Ale proč? My jsme chtěli do Bratislavy.“

Věž: „OK, tak přestaňte přistávat a točte doleva.“

Věž ironicky k pilotovi, který právě obzvlášť tvrdě přistál: „No jo, přistání nemusí být žádný tajemství, pasažéři můžou klidně vědět, že už jsou dole.“

Pilot: „To nevadí, oni stejně vždycky tleskaj.“

Pilot společnosti Alitalia, kterému vyřadil blesk z provozu půlku kokpitu: „Skoro všechno nám vypadlo, nic už nefunguje, ani výškoměr už nic neukazuje …“

Po pěti minutách nadávání se ozve pilot jiného letadla: „Drž už hubu a zemři jako chlap!“

Pilot: „Máme málo paliva. Okamžitě žádáme další instrukce.

Věž: "Jaká je vaše pozice? Nemáme vás na radaru.“

Pilot: „Stojíme na stojánce 2 a čekáme už věčnost na cisternu.“

Věž: „Po přistání prosím na Taxiway Alpha 7, Alpha 5, Whiskey 2, Delta 1 a Oskar 2“

Pilot: „Kde to je? My se tady vůbec nevyznáme!“

Věž: „Nic si z toho nedělejte, já jsem tady taky teprve druhý den.“

Pilot: „Žádáme o povolení ke startu.“

Věž: „Sorry, ale nemáme váš letový plán, kam letíte?“

Pilot: „Do Salzburgu, jako každý pondělí“

Věž: „Dneska je úterý“

Pilot: „To je super, tak to máme dnes volno.“

Pilot: „Copak tady není žádný Follow-me-auto?“

Věž: „Negativ, koukejte se dostat na Gate sám!“

Věž: „Vaše výška a pozice?“

Pilot: „Měřím 180 a sedím vepředu vlevo“.

Věž: „Máte dostatek paliva, nebo ne?“

Pilot: „Ano“.

Věž: „Ano co?“

Pilot: „Ano pane“.

Věž: „Oznamte nám očekávaný čas příletu.“

Pilot: „Úterý by se mi docela hodilo.“

* *

Po každém letu vyplňují piloti formulář, který se jmenuje Grip a tam napíšou všechny technické problémy a závady na letadle, které zpozorovali během letu a které je potřeba opravit. Mechanici si to přečtou a zjednají nápravu a pak do formuláře napíšou co a jak bylo opraveno. Mají zcela zvláštní humor. Letecká společnost Quantas vydala knihu, ve které nejlepší chuťovky zveřejnila. Je tam vždy zapsán problém a řešení.

Zapsaný problém: levá vnitřní pneumatika skoro potřebuje vyměnit.

Řešení: levá vnitřní pneumatika byla skoro vyměněna.

Problém: zkušební let byl O.K., ale automatické přistávání bylo velice drsné.

Mechanikova poznámka: automatické přistávání na tomto letadle není nainstalováno.

Poznámka: něco je uvolněno v pilotní kabině.

Mechanik: něco bylo utaženo v pilotní kabině.

Poznámka pilota: mrtvý brouci na předním skle.

Mechanik dopsal: byli objednáni živí brouci.

Poznámka: autopilot v poloze „držet výšku“ nechá letadlo klesat 60 m za minutu.

Mechanik: tento problém si nemohu předvést na zemi.

Zapsaný problém: Hlasitost DME je na neuvěřitelné síle.

Mechanik dopsal: hlasitost DME byla nastavena na uvěřitelnou sílu.

Zapsaný problém: Třecí zámky způsobují, že se škrtící páčka zastaví.

Mechanik dopsal: proto tam také jsou.

Zapsaný problém: Podezření na prasklé sklo.

Mechanik: podezření je správné.

Zapsaný problém: Motor číslo 3 chybí!

Mechanik: po krátkém hledání byl motor nalezen na pravém křídle.

Zapsaný problém: Letadlo se za letu chová legračně.

Mechanik: letadlo bylo varováno, aby se polepšilo a létalo vážně.

Zapsaný problém: Cílový radar pobroukává.

Mechanik: cílový radar byl přeprogramován přidáním písničkových textů.

Zapsaný problém: Myš v pilotní kabině.

Mechanik: byla namontována kočka.

Zapsaný problém: Spod přístrojové desky se ozývají zvuky. Jsou to zvuky jako by trpaslík bouchal na něco kladívkem.

Mechanik: trpaslíkovi bylo odebráno kladívko.