Page 290 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:05 25. Jan 2015
by kokosak
Byl zase den :D

Re: Poděkování

Posted: 11:02 28. Jan 2015
by pavad
Podekovani spolecnosti co se objevila. Velmi jsem litoval o tu cca hodinu pozdeji sveho totalniho pracovniho sedreni a tedy neschopnosti byt nadale jakkoli komunikativni.

Stripky vecera byly opravdu bohate - od pozvani k sednuni na caj, pres (p)oslovity format predani damskeho pozvani, az po veselosti razu pisecne-arenoviteho (nebo araneoviteho?). Diky.

Re: Poděkování

Posted: 16:15 28. Jan 2015
by kokosak
Jak tak dopižlávám věci k obrazu vílímu, nemohu se ubránit vděčné myšlence na autora. Tak tedy Amber, děkuji za interiéry :)

Edit: tak oprava, děkuju jen za divadlo, díky za byteček patří karolíně :)

Re: Poděkování

Posted: 00:17 10. Feb 2015
by kokosak
Vzkaz na karathské nástěnce, opravdu pobavil :D Už se s Květou moc těšíme :D

Re: Poděkování

Posted: 01:39 10. Feb 2015
by NesQe
Ten je bezva ! taky moc těším na pokračování :D

Re: Poděkování

Posted: 03:39 10. Feb 2015
by radekdnb
Chci poděkovat Bahňákovi za menší spříjemněňí hry dnešního podvečera
Škoda že to divadlo nepokračovalo dál :wink:

Re: Poděkování

Posted: 15:21 18. Feb 2015
by pavad
kucik wrote:
Zeerit wrote:Jaká je ideální class pro vílu, aby to nepůsobilo "za každou cenu vyjímečně"?
Familiar.
Kucikovi. Jeho jednoslovne, naprosto presne ohodnoceni situace zcela postrada vady na krase. Smal jsem se vydatne - a dlouho! Diky.

Re: Poděkování

Posted: 16:38 28. Feb 2015
by Aillen
Velký dík za opětovné zprovoznění hry. :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 17:19 28. Feb 2015
by kokosak
Připojuji se :)

Re: Poděkování

Posted: 18:20 28. Feb 2015
by Lashek
Chci taky podekovat Kucikovi a tymu za oziveni serveru. :)

Re: Poděkování

Posted: 18:30 28. Feb 2015
by Caehan
Také díky! Odzkouším časem na vlastní kůži :-)

Re: Poděkování

Posted: 09:58 02. Mar 2015
by Barbar321
Také se připojím k poděkování. Zas další žrout volného času na světě :lol:

Re: Poděkování

Posted: 17:47 05. Mar 2015
by Kathermara
Samostatné mazání postav :!: Děkuju, vždycky mi to tady tak trochu chybělo :D

Re: Poděkování

Posted: 20:30 10. Mar 2015
by Bahnak
Jojo, také moc díky Kucikovi, to mazání postav je utilita co tu chyběla už léta, konečně si mohu blbě založenou postavu smáznout a neobtěžovat s tím admina.

Re: Poděkování

Posted: 21:49 30. Mar 2015
by donar
Díky moc všem herečkám, hercům a človíčkovy zodpovědnému za hudební podkres - dnešní divadlo bylo velice epesní ! Díky