Page 290 of 331
Re: Poděkování
Posted: 03:05 25. Jan 2015
by kokosak
Byl zase den

Re: Poděkování
Posted: 11:02 28. Jan 2015
by pavad
Podekovani spolecnosti co se objevila. Velmi jsem litoval o tu cca hodinu pozdeji sveho totalniho pracovniho sedreni a tedy neschopnosti byt nadale jakkoli komunikativni.
Stripky vecera byly opravdu bohate - od pozvani k sednuni na caj, pres (p)oslovity format predani damskeho pozvani, az po veselosti razu pisecne-arenoviteho (nebo araneoviteho?). Diky.
Re: Poděkování
Posted: 16:15 28. Jan 2015
by kokosak
Jak tak dopižlávám věci k obrazu vílímu, nemohu se ubránit vděčné myšlence na autora. Tak tedy Amber, děkuji za interiéry
Edit: tak oprava, děkuju jen za divadlo, díky za byteček patří karolíně

Re: Poděkování
Posted: 00:17 10. Feb 2015
by kokosak
Vzkaz na karathské nástěnce, opravdu pobavil

Už se s Květou moc těšíme

Re: Poděkování
Posted: 01:39 10. Feb 2015
by NesQe
Ten je bezva ! taky moc těším na pokračování

Re: Poděkování
Posted: 03:39 10. Feb 2015
by radekdnb
Chci poděkovat Bahňákovi za menší spříjemněňí hry dnešního podvečera
Škoda že to divadlo nepokračovalo dál

Re: Poděkování
Posted: 15:21 18. Feb 2015
by pavad
kucik wrote:Zeerit wrote:Jaká je ideální class pro vílu, aby to nepůsobilo "za každou cenu vyjímečně"?
Familiar.
Kucikovi. Jeho jednoslovne, naprosto presne ohodnoceni situace zcela postrada vady na krase. Smal jsem se vydatne - a dlouho! Diky.
Re: Poděkování
Posted: 16:38 28. Feb 2015
by Aillen
Velký dík za opětovné zprovoznění hry.

Re: Poděkování
Posted: 17:19 28. Feb 2015
by kokosak
Připojuji se

Re: Poděkování
Posted: 18:20 28. Feb 2015
by Lashek
Chci taky podekovat Kucikovi a tymu za oziveni serveru.

Re: Poděkování
Posted: 18:30 28. Feb 2015
by Caehan
Také díky! Odzkouším časem na vlastní kůži

Re: Poděkování
Posted: 09:58 02. Mar 2015
by Barbar321
Také se připojím k poděkování. Zas další žrout volného času na světě

Re: Poděkování
Posted: 17:47 05. Mar 2015
by Kathermara
Samostatné mazání postav

Děkuju, vždycky mi to tady tak trochu chybělo

Re: Poděkování
Posted: 20:30 10. Mar 2015
by Bahnak
Jojo, také moc díky Kucikovi, to mazání postav je utilita co tu chyběla už léta, konečně si mohu blbě založenou postavu smáznout a neobtěžovat s tím admina.
Re: Poděkování
Posted: 21:49 30. Mar 2015
by donar
Díky moc všem herečkám, hercům a človíčkovy zodpovědnému za hudební podkres - dnešní divadlo bylo velice epesní ! Díky