Page 30 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:15 17. Feb 2009
by Dron
Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:30 17. Feb 2009
by kucik
tao kan wrote:Slo by udelat aby jste cast vrhacich zbrani a streliva nasli v pozustatcich mrtvol?
Šlo, ale silně pochybuju, že by si někdo z každýho skřeta tahal šípy.
Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Mno tak je přesvědč, ať jdou s tebou dělat něco jinýho ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:37 17. Feb 2009
by photter
a možná se craft upraví směrem k nižší surovinový spotřebě, pak bude řemeslník častejc k zastížení v dílně, než se stádem mul na výpravě...ale to je teprv v jednání ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:42 17. Feb 2009
by Dron
kucik wrote:
Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
Mno tak je přesvědč, ať jdou s tebou dělat něco jinýho ;)
Budu si muset dát inzerát asi. Hráči, s kterýma jsem si nejlíp zahrál buď přestali hrát, odchází, případně byli vyhozeni :|

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:50 17. Feb 2009
by Krata
Tak asi nehledáš dobře, já pořád potkávám skupinky na výpravě

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:47 17. Feb 2009
by nomis_b
ja furt jenom creepim, me v dilne najdes jen kdyz jdu vyzvednout craftery na vypravu :mrgreen:

PS. kdo by to taky mel v realu delat, kdyz offline si naklikam xpu v craftu kolik chci :wink:
Ale snad jak uz se to blizi ke konci, tak se i ja do nejakeho vrhnu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:57 17. Feb 2009
by paja13
Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
jestli je presvecujes at s tebou jednaji tim ze za 4 minuty setkani nerekne tva postava vubec nic tak se nediv - mozna si psal do party nevim ale nevidel sem jediny pismenko od tebe
a za kurvovani sorac ale kdyz jak kreten rozklikam suroviny z hromad abych je mohl vyvarit kdyz 2 postavy cekaji na uvareni obednanych veci a pak me zmizi potulnej alkac tak to neudrzim

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:56 17. Feb 2009
by Pajule
óni se ty hráči za čas možná aj vrátí , ačkoliv v některý už taky přestávám doufat ale coo ...bud a nebo hh

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:30 17. Feb 2009
by Dron
Krata wrote:Tak asi nehledáš dobře, já pořád potkávám skupinky na výpravě
Jestli myslíš pana B. a jeho černé kamarády, tak ty potkávám také často :-)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:21 20. Feb 2009
by Freddy
Možná by se mohlo trošku zapracovat na předělávání postihu na Skrývání v interierech ,co je nastaven v normálních dungeonech , dneska jsem vesele zakokrhal na výpravě u Orku stylem kdy se i podvědomě spolíhám na to že mně HIPS vyseká z problému a nestalo se tak , než jsem si uvědomil že to bude další místo kde se neschovám byl jsem před Rohatým .

TY hrací návyky jsou silný a pořád koukat na statistiky ,kolik kde mám v jaký místností Skrývání a Tichej pohyb .... :cry:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:11 23. Feb 2009
by kucik
Ale skrývání v interiérech už je zrušené. Je nastavené jen tam, kde ho Rejty úmyslně nastavil.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:14 23. Feb 2009
by Rejty
kucik wrote:Ale skrývání v interiérech už je zrušené. Je nastavené jen tam, kde ho Rejty úmyslně nastavil.
Ještě jstem to nikde nenastavoval.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI? Jsou krásné avšak prázdné lokace -

Posted: 08:02 25. Feb 2009
by monstera
Je tu řada krásných lokací, kam noha dobrodruha nepáchne, protože tam nic není. Namátkou celý pás roklinek a přilehých bažin, jeskyně v jižní rokli a tak. Nestálo by za to je trochu oživit ? Dát tam třeba strom k těžbě, aby tam zašli aspoň dřevorubci, sem tam nějakou tu potvoru a tak ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:37 25. Feb 2009
by Gorrgorroth
Dron wrote:Mě začínají chybět hráči, kterým není craft hlavní náplní času stráveného na Thalii. Je stále těžší potkat někoho, kdo nejde pro suroviny s mulou nebo se nevrací do dílny. A to nemluvím o tom, že hráč začne kurvovat kvůli tomu, že projdu s přítelíčkem po cestě kolem hřbitova a uteče mu alchymista viz. výše nebo že mu někdo vytěžil suroviny apod.
ty vole buď si někdo stěžuje na crepery, nebo na crafťáky, prostě bych se smířil s tím že nějak si hráči vydělávat budou :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:53 26. Feb 2009
by DenGrasse
Já chodím na suroviny bez muly :mrgreen:

Principem je, že postavy musí nějak vydělávat peníze (dobře, nemusí, ale ten život bez jakékoli výbavy každého nebaví...)

Vydělat se dá buď lootem, nebo craftem, nebo plněním poštovních a výkupních questů. Dokud se to nezmění, a neumim si představit, jak by se to mohlo změnit, budou to postavy dělat.

Jediná další možnost je, že postava bude dostávat nějaké peníze za vykonávanou práci RP, jako funkci nebo stpendium nebo nevím co, což záleží na domluvě s DM, jestli něco takového IC umožní (což si myslím, že při jen trochu slušném zdůvodnění a jisté dávce snahy hráče umožní) a WB, aby naskriptovali příslušný systém (což asi principielně jde, obtížnost neumím odhadnout). Je ale logické, že takto financovaná postava musí odvést "něco za to" a produkovat určitou úroveň RP odpovídající vykonávané funkci/povolání...

Příklad:
Paladinové by mohli být placeni jako ochránci zákona s jistou pravomocí, vojáci v armádě by měli pobírat žold atd. Ale je třeba si uvědomit, že s tím souvisí i další věci - armáda, to není prázdné slovo, to je disciplína a riziko tretu při vybočení z příslušných norem chování...