Page 30 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:29 12. Jun 2009
by Daanri
No drsne teda, ale pritom co stvarali si to aj zasluzil.
Neco podobne, ale nie az tak drsne som raz zazil v jednom podniku pri razii. Nabehli kuklaci a robili kontrolu. Par nadrbanych tipkov nerespektovalo pokyny, tak ich doslova vyniesli za opasky von z podniku.
Re: Vtípky
Posted: 22:50 12. Jun 2009
by monstera
[quote="Daanri"]No drsne teda, ale pritom co stvarali si to aj zasluzil.
jenomže to auto bylo ukradený a majitel bude čumět, co mu z něho zbylo, a pojišťovna to asi po polici uhradit nebude chtít...
Re: Vtípky
Posted: 23:59 12. Jun 2009
by Neithan1
monstera wrote:Daanri wrote:No drsne teda, ale pritom co stvarali si to aj zasluzil.
jenomže to auto bylo ukradený a majitel bude čumět, co mu z něho zbylo, a pojišťovna to asi po polici uhradit nebude chtít...
tak to bude hradit obzalovany

Re: Vtípky
Posted: 00:04 13. Jun 2009
by Daanri
monstera wrote:Daanri wrote:No drsne teda, ale pritom co stvarali si to aj zasluzil.
jenomže to auto bylo ukradený a majitel bude čumět, co mu z něho zbylo, a pojišťovna to asi po polici uhradit nebude chtít...
no myslim ze vytrieskane okna su najmenej ked ti vratia auto
a ked sme pri tych policajtoch tak jeden vtipek alebo smutna skutocnost zo skutocneho zivota
Pred par rokmi cez zimu, mi niekto urval znacky (myslim SPZ) na aute. Tak som rychlo nane nahlasil patracku na policii, policajt ma hned upozornil, ze s tymi znackami sa mozem rozlucit. Nak mi to nedalo a vratil som sa na parkovisko a cele ho presnoril. Nakoniec sa mi znacky podarilo najst odhodene v krikoch. Tak som zavolal naspat na policiu, ze patracku mozu zrusit, ze som znacky nasiel. Tak ze nie je problem, ze to zrusia.
Po 2 rokoch som bol auto odhlasovat a pani na policii mi oznamila, ze na znacky toho auta je stale patracka. Som nevedel ci to mysli vazne, ci si robi zomna srandu, bo pocas tych 2rokov ma policajti zastavili xy krat, kontrolovali doklady, auto vsetko a nikto z nich neprisiel nato, ze na znacky je patracka. Takze osobne sa cuduje ze vobec nejake auto vypatrali.

Re: Vtípky
Posted: 13:34 16. Jun 2009
by Neithan1
Tak za sebou mame volby do evropskeho parlamentu a delnicka strana nam to vytiahla nad jedno procento. Caka nas krasna biela buducnost ?
http://www.youtube.com/watch?v=4ZjC9dsA544&NR=1
Re: Vtípky
Posted: 17:30 16. Jun 2009
by monstera
Mě spíš vadí 14 % komusistů, to pořád není žádná sranda
Re: Vtípky
Posted: 17:40 16. Jun 2009
by Czech_Luthor
Mě vaděj cikáni, pak komunisti a ponich ČSSD
Upřímně, cikáni si žijou z daní kterou lidi odváděj... Lidí který makaj aby uživili SVOJÍ rodinu nebo sebe... A místo toho živěj další krky, který jsou blbý a neuměj makat, válej šunky a s prominutim ***** aby měli prachy za děti. To není normální
EDIT: Pozor! neřikám všichni cikáni aby se to nebralo špatně!!
Re: Vtípky
Posted: 17:45 16. Jun 2009
by Gorrgorroth
poďte se hádat o politice...řekněte komu fandíte, kdo je vás oblíbenec a já řeknu jeho protějšek, co vy na to?

Re: Vtípky
Posted: 17:52 16. Jun 2009
by Daanri
Co tak si nato zalozit iny topic a diskutovat o politike tam.

Re: Vtípky
Posted: 18:52 16. Jun 2009
by Krata
Czehc_luthor, bez sprostáren
válej šunky a s prominutim š****
Re: Vtípky
Posted: 23:58 16. Jun 2009
by Skipp
Re: Vtípky
Posted: 02:38 17. Jun 2009
by G14
tak nevim jestli by me postrasil vic ten divocak nebo duch,ale takhle v kombinaci?uf bojim bojim

a to sem se na to podivala pred spanim

,ted musim aspon jeste hodku hrat at v klidu usnu

Re: Vtípky
Posted: 11:19 17. Jun 2009
by Skipp
G14 wrote:tak nevim jestli by me postrasil vic ten divocak nebo duch,ale takhle v kombinaci?uf bojim bojim

a to sem se na to podivala pred spanim

,ted musim aspon jeste hodku hrat at v klidu usnu

To ta nemalo zastrasit

To je len sformovaný obrázok tak aby vznikla uz barzjaka blbost co symbolizuje to, ako hracovi uz statne z hry prepina

Re: Vtípky
Posted: 23:14 17. Jun 2009
by Within
Příjde Medvidek Pů do řeznictvi a ptá se:Máte šunku?
Řeznik odpovi:Máme
Medvídek Pů vytáhane kulovnici, zastřelí řezníka a říká:To je za Prasaatko!

Re: Vtípky
Posted: 10:29 18. Jun 2009
by Sorrow