Page 30 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 13:19 30. Mar 2010
by Sveneld
a ted je 13:17 a je ress
mezi hlaskou - server bude restartovat do 20 minut a hlaskou server bude restartovan do deseti minut byl interval cca 5 minut, mezi hlaskou serever bude restartovan do 10 minut a hlaskou server bude restartovan do 5 minut bylo cca spravnych 5 minut
jde o nejaky opozdeny srovnavani letniho a zimniho casu, nebo euro casu s thalijjskym :p ?
edit:
tak res asi nebyl-nebo byl nevim - kazdopadne spawn nebyl
ted byl res klasicky ve 14:00 - kompletne bez upozorneni - s Daladanem jsme skoncili u pavoucnatek - coz neni zadna slast..
Re: Pady serveru
Posted: 14:06 30. Mar 2010
by Lynx23
aj tak to bude zajímavý - jak byl ted res v 13:17 a pak to neupozornovalo na res v 14h tak sem se zapomněl u pavouku v prahvozdu a nebudu mít volnost pohybu :/
EDIT: tak nakonec OK, poradil sem si

sry za spam
Re: Pady serveru
Posted: 14:15 30. Mar 2010
by Sveneld
pocitam ze dm pomoc by se hodila - ony ty mrchy maji hroznej dosah (jakoze tak trojnasobnou co pc) a jak nekoho zamotaji, tak do nej rezou sneaka a obet je ve flatu
krom velke sance na smrt, minimalne ma chcipne konik Heimdall - mam k nemu za tu dobu co je se mnou citovou vazbu
edit: zijeme vsichni tri
Re: Pady serveru
Posted: 14:21 30. Mar 2010
by Cairon
Držte se ... záchraný bernardýn je na cestě. Ale bez soudku s rumem.

Re: Pady serveru
Posted: 12:55 02. Apr 2010
by -darkvision-
Tyme cim je to zpusobeno? Od 9ráno cca, neslo forum, nesly stranky, nesla cela Thalie

Re: Pady serveru
Posted: 13:01 02. Apr 2010
by kucik
Vypli proud.
Dneska v půl dvanácté jsem se dozvěděl:
V pátek 2.4. dopoledne budeme upravovat napájení serverovny v Kralovické → očekávejte dopoledne dva krátké výpadky → jednou přepojení na záložní napájení a pak zpět na hlavní rozvod, nově již zálohovaný centrální UPS. Časy nedokážeme říci předem.
oba výpadky se dotknou cca ⅓ sítě (vše, co prochází kralovickou), mělo by to být v řádu max (desítek) vteřin.
Vyjímkou je serverhousing, ten může být mimo provoz po celé dopoledne.
Re: Pady serveru
Posted: 13:16 02. Apr 2010
by Pajule
já sem si to myslela,že to bude tohleto

..tak co zase sem odešla a zapomněla vypnout hru

Re: Pady serveru
Posted: 16:01 02. Apr 2010
by rotona
Měla jsem v koze Jilmovou pavezu

Re: Pady serveru
Posted: 16:08 02. Apr 2010
by kucik
Pajule wrote:já sem si to myslela,že to bude tohleto

..tak co zase sem odešla a zapomněla vypnout hru

Hele tak to máš říct aspoň předem, kdyžuž si toho všimneš

Re: Pady serveru
Posted: 18:19 03. Apr 2010
by zachy
Pec nám spadla pec nám spadla...
Re: Pady serveru
Posted: 19:59 03. Apr 2010
by Garett
Tak ze by ten Leviathan spolknul celej server?

Re: Pady serveru
Posted: 20:03 03. Apr 2010
by Luelle
to je tak, když si člověk hraje s biblickejma potvorama

Re: Pady serveru
Posted: 20:04 03. Apr 2010
by Cairon
Teď v tom byl Leviathan nevině , padlo to při logovaní acc Hacanus
Re: Pady serveru
Posted: 16:19 04. Apr 2010
by Krata
*bere do ruky kámen*
Re: Pady serveru
Posted: 15:16 05. Apr 2010
by Radim
Krata wrote:*bere do ruky kámen*
Necháš toho!!!
Konečně se vrátil a ty hned takhle
