Page 30 of 33

Re: Váš portret

Posted: 04:53 03. Sep 2012
by Bahnak
Foto aneb omluvenka na víkend 30.8.-2.9.2012
Na fotu z Thalijčanů ke shlédnutí Myrpa + Braenn coby boží bojovníci dobývající klášter v Lubiążi (u Wroclawi)
Pokud se poštěstí snad z Polských stránek vytáhnu i Myrpovo interview pro televizi :-D :oops: :oops: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 22:28 08. Sep 2012
by Molly23
Tak už to zase začalo... uf... :)

Re: Váš portret

Posted: 19:58 09. Sep 2012
by karolina
Diemo a Rori trénovali na dnešní závod :)

Re: Váš portret

Posted: 22:47 09. Sep 2012
by Pajule
Jůů trpaslovic rodinka má bod! pěkní koníci :)

Re: Váš portret

Posted: 22:45 08. Oct 2012
by Molly23
Tum tum dum... :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=qF5z3K6jU6U

PS: Hrubek ve videu si nevšímejte :D... už odendat nejdou... máte smůlu

Re: Váš portret

Posted: 02:30 26. Nov 2012
by Žorž
(Poznámka: tohle není žádná prezentace vlastního ksichtu, ale vážná věc! Dbejte mého varování a kašlete na RP, nebo vás to....změní. I fyzicky.)

Dobrýčervinšuju. Abych jim tak pověděl, postava jednoho echt ovlivní, toť šturm! To mají jako to folkórní říkání, že se pán dycky podobá po psu, vědí? Inu, pak si náhodou povšimnou jedné své nedávné skici, a nestačej se diviti, jako by z oka a jako by z oka i druhého! Nu nepřijde jim? Safryš, copastimteď?

Re: Váš portret

Posted: 21:32 26. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Hmmm...hory, ciste nebe, cisty vzduch...pristi tyden uz ma zacit snezit! :viking:

Re: Váš portret

Posted: 04:18 01. Jan 2013
by Molly23
Háček v lodi barvy Ferarri.

Re: Váš portret

Posted: 02:15 09. Jan 2013
by Molly23
Hehehe sem zas prolejzal fotky a trochu si tady připadám jak vůdce loupežnické bandy... Skvělá akce! Už aby bylo zase léto!

Re: Váš portret

Posted: 08:00 09. Jan 2013
by Pajule
Hodil by se popisek jmen k tý fotce, pár těch xichtíků znám :) a jinde nemam ani tucha :D

Re: Váš portret

Posted: 08:44 09. Jan 2013
by Theogil I
Pajule wrote:Hodil by se popisek jmen k tý fotce, pár těch xichtíků znám :) a jinde nemam ani tucha :D
Teda Pajenko taková nahrávka na smeč ..... tak někdy dojeď a seznámíš se :mrgreen: .

Re: Váš portret

Posted: 09:09 09. Jan 2013
by klobouk
Kdo je ten drsoň v pravo s palicí? Ten hraje elfy, ne? :D

Re: Váš portret

Posted: 09:24 09. Jan 2013
by Aulus
klobouk wrote:Kdo je ten drsoň v pravo s palicí? Ten hraje elfy, ne? :D
Není to Sobík? :)

Re: Váš portret

Posted: 09:29 09. Jan 2013
by karolina
Aulus wrote:
klobouk wrote:Kdo je ten drsoň v pravo s palicí? Ten hraje elfy, ne? :D
Není to Sobík? :)
Jasný, Sob... Další dva braši jsou taky jasný :-D

Re: Váš portret

Posted: 11:29 09. Jan 2013
by J.F.Payne
Haha, KaTo tam má klobouk jako moje odpočinková postava mága :)) Škoda že to nejde rozumně zvětšit, hned bych z toho udělal dokonale se hodící portrét...