Page 30 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:09 17. May 2010
by Lord_Berserk

tak rychly... sem to necekal, kdyz to dneska rikali na Beatu
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:05 18. May 2010
by Jkerry
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:37 18. May 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 04:46 19. May 2010
by Radim
Když se nic nedaří tohle mi připomene že je vždy pro co žít
http://www.youtube.com/watch?v=Q90O1sTpSyg
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:50 19. May 2010
by -RoF-
Fajné
Já dnes opět při cestě do práce poslouchal tohle.
Lullacry - Heart Shaped Scars
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:52 19. May 2010
by KaTo
Já poslouchám tohle (je to internetové rádio):
http://82.182.121.75:8001
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 07:53 20. May 2010
by nomis_b
ja zase tohle :
http://www.radiogothic.net/
jednu dobu hrali jenom sracky, ale ted se zase zlepsili. bylo tam XX lidi, kteri rikali, ze radio gothic top nejni, rptooze jen pousti melodic - rock-metal , ale ti uz nastesti zmizeli.. rptooez to se fakt nedalo poslouhcat furt jen ty vykricene hlasy.
+ muzete si pres web zahrat pisnicku na prani

vzdy se pak pusti v celou hodinu.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:24 20. May 2010
by kucik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:06 21. May 2010
by marii
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:07 21. May 2010
by Sorrow
add Marii: úplně vidím tu atmošku u Vás doma

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:03 22. May 2010
by OneHeart
a co todle?
http://www.youtube.com/watch?v=FfBVYhyXU8o
já tam vidim jistou genialitu

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:46 22. May 2010
by Radim
Jo Michael to dobře už dřív nazpíval a tohle je doufám pro dobrou věc a dopadne to tam kam má
http://wearetheworldfoundation.org/
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 07:37 26. May 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:12 26. May 2010
by LDamian
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:46 26. May 2010
by sandoftime