Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:35 29. Mar 2012
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/

Výborný oba dva díly, čekám jen na třetí až bude k sehnáníMaya wrote:Včera jsem sjěla nový Hry o trůny...Co na to říkáte?![]()
Konečně zase něco, co stojí za shlédnutí.Maya wrote:Včera jsem sjěla nový Hry o trůny...Co na to říkáte?...
Ze začátku mi přišel spíš k smíchu, ale každým dalším dílem co se objevil na scéně jsem si říkal, že "ztráta" této postavy by mě nějak zvlášť nevadila. Takže jo, hraje svou roli dobřeG-ladiator wrote:Musím pochválit toho herce, co hraje Joffa. Když ho vidím, mám chuť ho zabít víc, než když o něm jen čtu.
jména? jaký jména? incestní fuchtle, dračí fuchtle, červená fuchtle, prcek, prckův bodyguard, spratek, spratkův bodyguard, krasoň a starkovci, hodor. a máš tozachy wrote:Výborný oba dva díly, čekám jen na třetí až bude k sehnáníMaya wrote:Včera jsem sjěla nový Hry o trůny...Co na to říkáte?![]()
Jen jsem po malé pauze mezi první a druhou serií trošku mimo s těma jménama