Page 30 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:15 25. Apr 2011
by marii
Pajule wrote:jak bych viděla Mijawill
mia.JPG
Nimue
nimue.JPG
Hiwi po vypití lektvaru charisma + mladá bez křídel ještě
hiwinka.JPG
Hezkyyyy:)))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:50 25. Apr 2011
by Práček
a co nějaké drowy? asi budu muset začítpořádně vylejzat :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:01 28. Apr 2011
by wsweetjane
Nemůžu nikde najít Sally:( Nějáké rady?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:06 28. Apr 2011
by Thuereg
wsweetjane wrote:Nemůžu nikde najít Sally:( Nějáké rady?
Dračic sem nakreslil dost, jen si nejsem jistej jestli je sem mužu hodit.. ostatně sally a aria jsou si dost podobný... :mrgreen: hej rofe co kdybych sem nějakou z nich hodil? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:06 28. Apr 2011
by Naldrard
Image


Spokojenost? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:07 28. Apr 2011
by Pajule
:shock: to je vlastnoručně kresleno? :shock:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:10 28. Apr 2011
by Thuereg
Naldrard wrote:Spokojenost? :)
hell hyml kruci to je hustýýýýý

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:13 28. Apr 2011
by Naldrard
Pajule wrote::shock: to je vlastnoručně kresleno? :shock:
Chraň bůh...
Já kreslím daleko lépe, viz níže.

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:15 28. Apr 2011
by Thuereg
To já zase kreslim daleko.... Postavy spíše Ariina ražení... myslim co do povahy :D obávám se, že to sem dávat nemužu :(

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:16 28. Apr 2011
by Thuereg
Tuhle už sem myslim házel... a...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:17 28. Apr 2011
by wsweetjane
Naldrard wrote:Image


Spokojenost? :)

Je to opravdu dobrý....myslim že v určitou dobu i nosila něco podbnýho... :shock: :shock: :shock: Jestli je to tvoje dílko tleskám a tiše závidím talent....Díky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:19 28. Apr 2011
by wsweetjane
Thuereg wrote:Tuhle už sem myslim házel... a...

Ehm...dost velká erotika.... :oops: :oops: :oops:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:20 28. Apr 2011
by Naldrard
Není to moje dílo, neumím kreslit. Možná s velkými problémy sem tam něco smontuju v GIMPU z už vytvořených věcí, ale sám nevyrobím nic.

Ten obrázek je tak první, co to našlo na googlu. :)

Tady je ten druhý.

http://www.pictureup.cz/verejne/429645- ... lebychaiya

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:20 28. Apr 2011
by Thuereg
Te´d nevim esli sem to odeslal a někdo to smazal nebo sem to neodeslal? hyml

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:23 28. Apr 2011
by Thuereg
Tak neodeslal. prej to bylo moc velký...
Snad někoho nepohoršim, i když tady? :D