Page 30 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:28 08. Nov 2011
by Bahnak
To vypadá dobře, tak co Thalijčani, zkousneme něco nového?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:26 08. Nov 2011
by Molly23
No... mě by dost zajímalo jak by to vypadalo, jediná tomuto podobná akce na které jsem byl, byl letní sraz

tak nějak moc nevím zda bych dokázal se do toho ponořit, záleží asi co by tam bylo za lidi. Jako nejsem proti, vše se musí zkusit, ale nevím zda mě to zaujme a zda to neovlivní i hru

. Takhle.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:08 08. Nov 2011
by zachy
A co zitra? Je neco v planu nebo mam jit fandit cvutackym hokejistum?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:23 08. Nov 2011
by DenGrasse
Dneska mam po 18:00 sezeni Pod Vyšehradem, kdyby se chtěl někdo stavět na kus řeči, nebo se mrknout jak se hraje Ornilie.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:45 08. Nov 2011
by efu_redo
DenGrasse wrote:Dneska mam po 18:00 sezeni Pod Vyšehradem, kdyby se chtěl někdo stavět na kus řeči, nebo se mrknout jak se hraje Ornilie.
Standa tam bude?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:56 08. Nov 2011
by DenGrasse
Domluvený není.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:57 08. Nov 2011
by efu_redo
DenGrasse wrote:Domluvený není.
Tak to je škoda, musíme se někdy sejít a dohrát tu hru.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:58 08. Nov 2011
by DenGrasse
Jj, nějak to se Standou domluv.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:16 08. Nov 2011
by Braenn
DenGrasse wrote:Dneska mam po 18:00 sezeni Pod Vyšehradem, kdyby se chtěl někdo stavět na kus řeči, nebo se mrknout jak se hraje Ornilie.
Co je to Ornilie?
Myšák: tohle jsou krátké, komorná larpy s rolí, kterou předem dostaneš na papíře, tedy je to dost podobní divadlu. Většinou není součástí boj, jako spíš interakce v rámci tvé role, prostě je na tobě a na těch okolo, jak se nastavený příběh rozjede a jak skončí. Tak či tak - 120 korun je myslím celkem slušná částka na to si to "zkusit" a klidně zjistit, že "tudy ne". Optám se jich na volná místa....
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:22 08. Nov 2011
by DenGrasse
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:34 08. Nov 2011
by kucik
Ty Larpy vypadaj zajímavě. Hlavně pokud tam budou lidi, který budou fakt chtít hrát a ná sedět a kecat nad šálkem čaje.
Zajímalo by mě, jestli se tam nějak řešej kostýmy.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:51 08. Nov 2011
by Braenn
kucik wrote:Ty Larpy vypadaj zajímavě. Hlavně pokud tam budou lidi, který budou fakt chtít hrát a ná sedět a kecat nad šálkem čaje.
Zajímalo by mě, jestli se tam nějak řešej kostýmy.
Koukni na jednotlivý. Pro mě připadá časově v úvahu Sen noci svatojánské a ob týden na to M*A*S*H. Ani jedenkostýmy nevyžaduje. A myslím, že sezení a nehraní neexistuje, vzhledem ke krátkému časovému úseku, ve kterém se to odehrává:)
DG: Dík
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:23 09. Nov 2011
by Braenn
Ad ty LARPy - (
http://hraj.larp.cz/)
Odpověděli mi, a na příští týden je volná jedna ženská a pět pánských rolí, to je ten Sen noci Svatojánské. MASH za tři týdny ještě nemá otevřené přihlašování, tak se vyjádřete, jestli chcete a co vás víc láká, pokud se teda bude něco podnikat!
Detaily o jednotlivých hrách se dozvíte rozkliknutím názvu, no, zkrátka, vyjádřete se!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:27 09. Nov 2011
by kucik
Já poslední tejdny vůbec nestíhám, takže ne. Radši za čas. Až nebudu počítat volnej čas po minutách.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:30 09. Nov 2011
by Molly23
Já bych se osobně raději zapojiil k tomu mashi

mash totiž celkem znám, a snad by to pro mě mohlo býti tím pádem lehčí.