Page 30 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:47 04. May 2012
by Aulus
zachy wrote:...
Těžko dokazovat, pokud se lognou přímo vedle bosse. Navíc tento postuptup není v tom trestu popsán. Diemo asi jen chtěl, ať se na to dá pozor a někdo se na to zaměří.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:55 04. May 2012
by Diemo
Aulus wrote:zachy wrote:...
Těžko dokazovat, pokud se lognou přímo vedle bosse. Navíc tento postuptup není v tom trestu popsán. Diemo asi jen chtěl, ať se na to dá pozor a někdo se na to zaměří.
*kyvne* jse mnetusil ze je to primo v pravidlech....ale prijde mi to sracsky no, tak jsem to chtel povedet a napsal jsem to asi spatne....udelaj to takhle u vice bosu..takze nejsou primo odlognuty u bose

ale tu drzost by na to urcite taky meli

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:25 04. May 2012
by wooh
Diemo wrote:Aulus wrote:zachy wrote:...
Těžko dokazovat, pokud se lognou přímo vedle bosse. Navíc tento postuptup není v tom trestu popsán. Diemo asi jen chtěl, ať se na to dá pozor a někdo se na to zaměří.
*kyvne* jse mnetusil ze je to primo v pravidlech....ale prijde mi to sracsky no, tak jsem to chtel povedet a napsal jsem to asi spatne....udelaj to takhle u vice bosu..takze nejsou primo odlognuty u bose

ale tu drzost by na to urcite taky meli

Tak k tomu se s dovolením vyjádřím ... celou dobu jsme o vás věděli a po opicích a trolech, jsme šli rovnou na nemrtváky, kde jsme vymlátili jen cestičku k bossovi. Nikde ale v pravidlech nevidím, že musíme projít celé kolečko a bosse až nakonec ... teda o tom alespoň nevím

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:29 04. May 2012
by Thenesen
kdyz uz se resim, tak se vyjadrim take...
vsechny bosse co jsme v prahvozdu vymlatili tak jsme zabili i s ostatnima potvorama... pouze u nemrtvych jsme se k bossovi probili a zabili ho a ano... po vymlaceni dalsiho bosse u pavouku (se vsema malyma pavouckama) jsme odlogli...
ty jsi diemo videl jen ze jsme ti pred nosem vymlatili par bossu a tak ses asi nasral... jinak bych to nevidel
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:44 04. May 2012
by -darkvision-
Pokad Scria viděli dvě osoby, nezávisle na sobě, tak na tom něco bude ne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:49 04. May 2012
by wooh
-darkvision- wrote:Pokad Scria viděli dvě osoby, nezávisle na sobě, tak na tom něco bude ne?

Jeden z nás to asi nepochopil - abych to upřesnil - wooh - Isandra, Thenesen - Scrio.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:00 05. May 2012
by Diemo
Ja napsal co se mi nelibi....ok, pardon, udelal jsi to jen u tohodle, ale bud slusnej, ze se nekdo nasral si rikej nekomu jinymu

Takze se omlouvam, nelibi se mi vase hra. Tenhle topic je pro tohle. Jestli to chces jeste resit tak PM.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:07 05. May 2012
by wooh
Diemo wrote:Ja napsal co se mi nelibi....ok, pardon, udelal jsi to jen u tohodle, ale bud slusnej, ze se nekdo nasral si rikej nekomu jinymu

Takze se omlouvam, nelibi se mi vase hra. Tenhle topic je pro tohle. Jestli to chces jeste resit tak PM.

Ne, neudělal jsem to "jen u tohodle", jak nesprávně píšeš. Neudělal jsem u žádného nic, co by bylo proti pravidlům. Vím, že je asi těžké to pochopit, ale neměl bys tolik máchat rukama, když nic nevíš. Zbytek no coment

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:23 05. May 2012
by Prasokralik
on taky nepsal nic o pravidelch to psali jiní, věděl bys to kdybys četl více pozorně a méně kolem sebe "mával rukama"
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:34 05. May 2012
by wooh
Prasokralik wrote:on taky nepsal nic o pravidelch to psali jiní, věděl bys to kdybys četl více pozorně a méně kolem sebe "mával rukama"
To je sice moc hezké, ale kdyby to co psal, byla pravda, tak jde o porušení pravidel. Proto je mi upřímně uplně jedno, jestli to psal nebo ne. Nenechám se neprávem obviňovat.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:44 05. May 2012
by Prasokralik
Pokud hraješ podle pravidel, nemáš se přece čeho bát ni?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 00:48 05. May 2012
by Diemo
Asi uz nema cenu na to neco psat. Urcite hodne lidi pochopilo o cem je rec a jaka byla myslenka
A jinac, klidne se muzou zrusit ceny za trofeje

Postava si muze vydelat i jinak, treba rp hrou. Neber to prosimte zase jako utok na tebe.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:09 06. May 2012
by Koninho87
Projdu past najednou při uvidění npc lag a projde mě to tu past znova a smrt.*pokrčí rameny*
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:31 06. May 2012
by Aulus
Je to poprvé, co si tady na něco ohledně hry jako takové veřejně stěžuji, ale musím říct, že teď už mi moje nervy nedávají jinou možnost.
Napíši to stručně. Moje postava a její družina byly zataženy do případu, který se ze své pozice snažily vyšetřovat. Nepoužívali jsme při tom OOC informace, pouze informace od postav a z odehraných částí šetření samotných. Snažili jsme se brát některé řeči s rezervou, nedělali jsme rychlé závěry, aby nebylo vše odehráno za jedno odpoledne, ale byl prostor i pro hru ostatních. Pomalu jsme shromažďovali důkazní materiál, byla to docela zábava.
A pak se v době, kdy se už vše blíží k nějakému rozuzlení dozvím, že případ je vyřešen. To se samozřejmě stát může, na tom by nic nebylo (Hercule Poirot také předběhl mnoho detektivů a ti jen koukali). Štve mě na tom ale ta skutečnost, že celý quest byl dohrán v podstatě jen jedním hráčem a DMky, i přes veškerou snahu byli ostatní (co jsem tedy slyšel a na vlastní oči viděl) buď odbyti a nebo neřešeni.
Chtěl bych se proto zeptat, jestli je na světě, který má být o interakci hráčských postav, opravdu nutné psát o každé odehrání DM? Já si myslel, že si v případě snahy nějaké skupiny hráčů DM sami povšimnou, že se něco děje, kor když se jedná o skupinu, která má primárně takovéto případy vyšetřovat. (tohle není výtka, pouze dotaz)
Na závěr bych chtěl říct, že si těžko může postava udělat jiný závěr, pokud vidí "nejmenovaného", který se promenáduje se společnicí a v černém kostýmu a má na všechny zlé a výhružné řeči, než že ten člověk je podezřelý. Tímto bych chtěl říct, že některé postavy, které se snažily chytit "nejmenovaného", jej měly dovést pouze za účelem výslechu a pro bezpečí obyvatel Karathy, kteří by se jím mohli cítit ohroženi. Pokud ovšem ve středověk napodobující hře platí presumpce neviny i pro někoho, kdo se i veřejně chová jako vyvrhel (o čemž mají postavy IC nemálo informací), pak se za tento poslední odstavec omlouvám, jednal jsem špatně.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 01:21 07. May 2012
by J.F.Payne
Aule, Aule, unahluješ se. To, že se na fóru v IC části dovíš, že je případ uzavřen, přeci vůbec nemusí znamenat, že je uzavřen doopravdy. Inkvizice, stráž, domobrana, baron a další můžou mít tisíc důvodů, proč takovou zprávu rozšířit mezi lidi.
Ať už to je důvod "Za každý zločin musí být někdo potrestán. Pokud je to viník, tím lépe.", "Za každý zločin musí být někdo potrestán. Aspoň na naoko.", důvod skrýt, že je stráž s domobranou a gardou neschopná a bezradná, nebo důvod, aby podezřelí ztratili ostražitost...
Tvoje reakce mi přijde nepřiměřená.