Page 30 of 48
Re: Par dotazu novacka
Posted: 19:35 21. Jul 2012
by kucik
V tom pripade se nenici. Nicmene zbytek o lucich pobavil.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:13 21. Jul 2012
by Prasokralik
Imho, dobře že se luk nemusí opravovat, výdaje spojené s používáním luku se odráží v šípech. Jiné zbraně mají neomezenou "munici" tak je tam opravovací truhla aby šli goldíky z modulu jinudy.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 00:49 22. Jul 2012
by J.F.Payne
Prasokralik wrote:Imho, dobře že se luk nemusí opravovat, výdaje spojené s používáním luku se odráží v šípech. Jiné zbraně mají neomezenou "munici" tak je tam opravovací truhla aby šli goldíky z modulu jinudy.
Jop, to je pravda.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 18:47 24. Jul 2012
by Caehan
Poslední dobou se mi občas stane, že kožeěník nabízí nějak málo za různé kůže - zrovna dneska jsem prodal 5 kůži alansijského tygra za 1080 zlatek, myslim, že to bývalo víc, jak 216 za jednu...
Oko rakshasy jde prodat tak do dvaceti zlatých...
Nemám ponětí, čím to může být, stahování mám na 100% ... není nějaký bug, který by způsoboval přetečení téhle proměnné?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:12 25. Jul 2012
by Prasokralik
smí se v podsvětí zpracovávat bylinky?
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:37 25. Jul 2012
by kucik
Herne nevidim zadnej problem, nebo vyhodu, kterou by tim hrac ziskal. Takze asi ano. Myslim, ze to nicemu nevadi.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 23:49 25. Jul 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:smí se v podsvětí zpracovávat bylinky?
Nudíš se?

Re: Par dotazu novacka
Posted: 08:01 26. Jul 2012
by Theogil I
Zpracovávat bylinky jdou vždy a všude .... tumdudumdum tumdudumdum .... *mává na Nomise*

Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:19 26. Jul 2012
by Caehan
Funguje na Thalii feat combat expertise i při kouzlení, nebo jenom v boji? Četl jsem, že defaultně by fungovat měl, ale jde to prý vypnout tvůrci modulu, tak se ptám.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 12:59 26. Jul 2012
by J.F.Payne
Expertise na Thalii funguje tak, že po dobu sesílání kouzla funguje, ale v momentě, kdy kouzlo dokouzlíš, tak se zruší (resp. v boji se vypne hned další kolo).
Od NPC obchodníků kupované lektvary při použití z expertise nevyhazují.
Craftové lektvary při použití z expertise vyhodí.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:21 26. Jul 2012
by Prasokralik
Kraftové lektvari? Léčení z kraftu expertize nefvyhazuje
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:36 26. Jul 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Kraftové lektvari? Léčení z kraftu expertize nefvyhazuje
Když je kraftí nebo používá paladin, tak jo!
P.S.
Mě minimálně léčicí nevyhazovali, jiný jsem pro vlastní (s)potřebu nekraftil, tak nemám zkušenosti. Ale třeba se to měnilo...
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:36 26. Jul 2012
by J.F.Payne
No, mně určitě ano.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:47 26. Jul 2012
by Prasokralik
Seš noob, bůhví jak ty lektvary používáš. Normálně si v boji nahodim utok v obraně, začnu chalstat Li a pohodička.
Re: Par dotazu novacka
Posted: 13:50 26. Jul 2012
by zachy

Záleži jestli lektvar uvaříte do flašky nebo do ampule