Page 30 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 18:58 21. May 2012
by johnny98-G
Diemo wrote:K tem presunum posadky......udelal jsem to...100 procent zustalo, akorad to ma cervenou barvu a cervena neni dobra :-D tak nevim a pri mojom zpusobu hry to nepoznam :D
Je nutno preskolit na dany tank. Osobni zaznam - vycvik - vybrat tank na jakej chces - pak vybrat jestli preskolit zadarmo nebo za kreda a nebo za zlatky opet na 100% ;) Doporucuji aspon za ty kredity stahne te to o 10% ale ty se daji zese dobre vratit hranim.

Re: World of Tanks

Posted: 19:03 21. May 2012
by Molly23
johnny98-G wrote:
Diemo wrote:K tem presunum posadky......udelal jsem to...100 procent zustalo, akorad to ma cervenou barvu a cervena neni dobra :-D tak nevim a pri mojom zpusobu hry to nepoznam :D
Je nutno preskolit na dany tank. Osobni zaznam - vycvik - vybrat tank na jakej chces - pak vybrat jestli preskolit zadarmo nebo za kreda a nebo za zlatky opet na 100% ;) Doporucuji aspon za ty kredity stahne te to o 10% ale ty se daji zese dobre vratit hranim.
A co specializace?

Re: World of Tanks

Posted: 19:27 21. May 2012
by johnny98-G
Molly23 wrote:
A co specializace?
Mas nejake prani Misacku? :)

Re: World of Tanks

Posted: 19:30 21. May 2012
by johnny98-G
Hm tak abych tedy nedelal polovicatou praci ;)
Kdyz preskolujes posadku na jiny tank a uz tam mas specializace, pak se ti snizi % jen u zakladni dovednosti a specky ti zustavaji na stejne urovni jako pred preskolenim .... ovsem nenavysuji se dokud nebudes mit opet 100% zakladni dovednosti.

Re: World of Tanks

Posted: 19:30 21. May 2012
by Molly23
johnny98-G wrote:
Molly23 wrote:
A co specializace?
Mas nejake prani Misacku? :)
Mám 100% panáka se specializací dejme tomu na 80% a přecvičím ho na jiný tank, bude mít 100% ale specku cca 70%? Nebo 90% bez specky? nebo se speckou?

EDIT: Aaaah přesně to jsem chtěl vědět, dík

Re: World of Tanks

Posted: 19:40 21. May 2012
by johnny98-G
pro Amber: tohle vubec necti, jsem cestinarsky prase nerad bych aby to s tebou seklo ;)

Vsem ostatnim co ctou moje prispevky se timto omlouvam.

Jinak pozor da se za podobnych podminek menit i specializace. Neni problem na to kouknout a kliknout na zmenit spec. a podivat jaky podminky to dava a pak nepotvrdit (proste jen kouknout) nektere specky jsou funkcni az od 100% tak neni problem nez udelas prvni 100% specku mit tam neco uzitecneho a pak v klidu preskolit az dosahnes 100% nebo uz mit neco i u druhe atd.

Re: World of Tanks

Posted: 19:41 22. May 2012
by Molly23
CHCI!!!! :D:D:D:D

Image

Re: World of Tanks

Posted: 20:09 22. May 2012
by johnny98-G
Pekny tykadelko ma :) a ta vaha je silena.

Re: World of Tanks

Posted: 20:25 22. May 2012
by johnny98-G

Re: World of Tanks

Posted: 06:13 23. May 2012
by -RoF-
Děsný mamlas, s tím můžeš hrát kuželky, nejlíp vyjet na malinovce na kopec a rozjet se dolů do toho lesa :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 18:43 24. May 2012
by Molly23

Re: World of Tanks

Posted: 22:48 24. May 2012
by Bahnak
Už máme tygříka!!! Je to teda děsná lemra, palebná síla se od VKčka nezměnila, ale pancíř a životy to má konečně někde jinde.
Akorát jsem polkl když jsem viděl ty XP požadavky na další hračku, vypadá to že tygříka pár měsíců neopustíme...

Re: World of Tanks

Posted: 23:12 24. May 2012
by Molly23
Potvorooo!!! Za chvilku budu mít taky prachy na tigera!

Re: World of Tanks

Posted: 23:14 24. May 2012
by Bahnak
Tak prachy jsou náš poslední problém, kreditů máme tolik že fakt nevím co s nima, asi si začnu po tejdnu měnit barvičky tanků.
Ona ta naše dvoječka pořád tak krásně vydělává...

Re: World of Tanks

Posted: 23:24 24. May 2012
by Molly23
no já mám problém právě s penězma, nemám ani tak problém něco vyexpit :) Tigera jsem měl odemklého asi za týden?