Page 30 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:57 13. Aug 2012
by Amber
Image

(Moc hezký efekt u ruky :wink: )
Image

Šaman
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:50 13. Aug 2012
by XŠevyX
Život nebo Smrt..?
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:55 13. Aug 2012
by XŠevyX
Mě to příjde jako hra o to, jestli děda žít bude a nebo nebude...

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:15 13. Aug 2012
by Amber
XŠevyX wrote:Mě to příjde jako hra o to, jestli děda žít bude a nebo nebude...
Image
Hezké :) a taky myslím, že kdo vyhraje, ten bere dědu. :wink:



Nemůžu se rozhodnout, jestli to je už kýč, nebo ještě hra barev:
(ale obojí tak nějak k fantasy patří)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:23 13. Aug 2012
by XŠevyX
Fantasy, fantasy ale ani jeden super hrdina :D

Wolwerine
Image

Predátor
Image

Venom
Image

A bitka mezi Spidermanem a Venomem
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:42 13. Aug 2012
by XŠevyX
Lapen chobotnicí

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:45 13. Aug 2012
by Amber
@ Ševy: Já ti nevím, nějak se mi víc líbí "klasické" fantasy... :roll: I když X-Men jsem měla celkem ráda.

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:48 13. Aug 2012
by XŠevyX
Taky tomu nějak extra nepodléhám ale tak za zmínku stojí :)

Snaživá karkulka
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:53 13. Aug 2012
by XŠevyX
Okatá Assasinka
Image

Démon
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 16:20 13. Aug 2012
by Absinthorix
XŠevyX wrote:Okatá Assasinka
Image
Vidět a s klidem na duši umřít...


Jeden démonek do sbírky
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:01 13. Aug 2012
by Amber
Absinthorix wrote:
XŠevyX wrote:Okatá Assasinka
Image
Vidět a s klidem na duši umřít...
Neboj Jarri, bezpochyby bys následně umřel :twisted:

Divoženka
Image

Vchod do podzemních síní ve vodopádu
Image

Nějaká ta samička tieflinga? Dokud má jen ocásek, hmm... :oops:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:01 14. Aug 2012
by Amber
Nekromant jde na návštěvu do vesnice
Image

Páreček
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:09 14. Aug 2012
by XŠevyX
Amber wrote:Nekromant jde na návštěvu do vesnice
Image
Mooc pěkný obrázek :wink:


Holčička nabízí kočičku místo dědečka :)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 06:24 14. Aug 2012
by -RoF-
XŠevyX wrote: Holčička nabízí kočičku místo dědečka :)
Image
:D :D :D Dobré

Nějaký divoký barbar ?
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:31 14. Aug 2012
by Amber
Image

Image