Page 30 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:10 18. Sep 2013
by Bahnak
Bahnak vs. Fryn 2:0

Souboj vyrovnaný do chvíle než KVčko dolezlo blíž...
V prvním souboji jsem dokonce Fryna taranoval.
Druhý souboj byl taktičtější, Fryn dobře manévroval, mé KVčko asi 8x minulo a Fryn mě datlil, ale co čert nechtěl, pak mi vjel přímo nablízko pod dělo a byl konec.
Díky za hru, kdo jde dál?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:17 18. Sep 2013
by Puxina
Až se zklidní ping a nebude 100-300 tak dám zase :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:58 18. Sep 2013
by kucik
kucik vs Bahnak 2:1 (posadka dostane karton vodky)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:07 23. Sep 2013
by Puxina
Puxina vs Klobouk - 2:0

Opět velice vyrovnané. První kolo mi pomohl jen náraz a pak střela, jinak mě málem dal.
A druhé kolo se musela točit hlava mým vojákům. Páč mě klobouk točil a točil a točil :D.
Parádní souboj ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:42 23. Sep 2013
by klobouk
Klobouk vs. Bahňák - 2:0

"Bahňákova posádka, ač uvyklá ruské zimně, stižena horečkou utkala se s hrdinnou squadrou našeho výstavního stroje, který se nebál postavit obávanému kolosu a hrdinně bránil čest prostých lehkých tanků proti třídnímu nepříteli, který číhajíc na každém rohu vystrkuje kanón a utiskuje nás, poctivě pracující lehké tančíky. Ale my se nikdy nevzdáme! V našem boji vytrváme!"

RoF posloužil jako tréning, teď už nemá posádka povolenou prohru.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 07:48 24. Sep 2013
by Puxina
:) ten Chaffee je dobrá mrška. Se dívám, že to je tank ve slepé větvi (když nepočítám odbočku na artynu), taky by na to mohli časem něco napojit.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:17 24. Sep 2013
by Bahnak
Chafee je strašně rychlej, KVčko proti němu na blízko má jedinou šanci - první ranou té mršce sundat pásy. Což se bohužel nedařilo mě, ale naopak Kloboukovi... :wall:
Posádka odeslána na výlet:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:42 24. Sep 2013
by klobouk
Klobouk vs. Fryn - 2:0

Posádka Leoparda místo boje hrála RP.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:20 25. Sep 2013
by Fryn
klobouk wrote: ...Posádka Leoparda místo boje hrála RP.
Kéž by. Spíš byl Leopard vyplněn táhlým německým jekotem. Počínaje lamentováním velitele, jakto že ještě není doplněn zásobník, aby se mohla opětovat palba, přes úděs řidiče, že tomu americkýmu parchantovi neujedou, žalostným kňučením nabíječe, že rychleji to opravdu nejde a nesmělým přešlapováním radisty, který tak nějak nebyl schopen pochopit, proč a k čemu ho na tak příšerný výlet mezi ruiny ostatní vlastně vzali.

S Chaffeem jsem udělal jednu opravdu velkou taktickou chybu. Asi by mě i tak rozsekal, ale měl bych přece jenom pak o něco lepší pocit. Jak to tak zatím sleduju, asi budu rád i za jedničku na začátku mého skóre.

Jsem zvědavý, jak moc turnaj ovlivní Galliho Stug. Tímto bych ho taky poprosil, ať sem nahodí nějaké termíny, kdy se nejčastěji objevuje ve WoT, popřípadě aby se rovnou domluvil na odehrání svých zápasů s ostatními.

Na první straně doplněny body a skóre.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:21 25. Sep 2013
by Bruciacullo
kdo muze ted hned? :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:25 25. Sep 2013
by Fryn
Bruciacullo wrote:kdo muze ted hned? :D
Když mi dáš tak půlhodinu, tak bych se ukázal. Loguju na EU1.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:26 25. Sep 2013
by Bruciacullo
Fryn wrote:
Bruciacullo wrote:kdo muze ted hned? :D
Když mi dáš tak půlhodinu, tak bych se ukázal. Loguju na EU1.
ok cekam...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:59 25. Sep 2013
by Bahnak
Já můžu kolem 22:15 - 23:00 a nebo o víkendu.

Jinak zatím je turnaj hustej. Čekal jsem drtivou převahu KVček a zatím jedinej kdo z KVčka umí vytřískat všechno je RoF (smekám).
Na STUG jsem taky zvědavej, mám pocit že moje score 3 již zůstane beze změn - a to jsem se fakt cítil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:02 25. Sep 2013
by Puxina
Puxina x Galli - 2:0

:wink:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:05 25. Sep 2013
by Puxina
Bahnak wrote:
Jinak zatím je turnaj hustej. Čekal jsem drtivou převahu KVček a zatím jedinej kdo z KVčka umí vytřískat všechno je RoF (smekám).

Nesmekej, ještě jsem nehrál s tebou s kucikem, to bude dle mě nejtěžší souboj :)
A s kloboukem jsem měl štěstí, hraje toho chaffeho dost dobře.