Page 30 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:48 16. Sep 2008
by Jeanes
Já taky děkuju Kratovi za včerejší hřbitov, byla to fakt sranda

jsme pak o tom celou noc kecali a taky vzpomínali jak jsme kdysi se Zayl Wallem, Vrogem Kurvalem, Fernem, Saugrinem, Kurikem a mojí Kačenkou Kakaočokoládovou táhli do bažin

Thalie je supr
Mimochodem, nemátě někdo fotku z toho tažení? Jak jsme se tam fotili pod praporem Legie temnoty? ...nemám co na pozadí
Re: Poděkování
Posted: 15:38 16. Sep 2008
by Krata
Joooo časy ostrovů... ty byli dobrý

, taky sem tam hárval chvíli
Re: Poděkování
Posted: 15:03 17. Sep 2008
by George
Chtěl bych moc poděkovat hráčům Jeanes a G14 za to, co dělají--
Jeanes za IC fórum hry, který mě vždy rozesměje potěší a překvapí
A G14 za dokonalou a uplně báječnou hru!
Re: Poděkování
Posted: 07:08 18. Sep 2008
by Theogil I
Rád bych poděkoval Rejtymu za úterní večerní skvělý příběh, za přítulného medvěda velkého jak Doubkovské baráky a za suprovou zábavu .... takže díky moc, ostatní se můžete v brzké době těšit na první dobrodružnou povídku z pera Wahibaha, sběratele znalostí z jihu. Bylo to fajn.
Re: Poděkování
Posted: 23:00 18. Sep 2008
by Marvin
Obrovske podakovanie dvojici Krata a Zorz za skvely Q v Alwarieli, bola to vyborna a prepracovana vojenska akcia, detailne prepracovana... uprimne som nevedel ze ide urobit taka fajnova vec i v nwn. Noazaj klobuk dolu. Naramne som sa bavil
V neposlednej rade dakujem i pritomnym hracom za ucast, bol to jednoducho prijemne straveny vecer hranim
PS: Tato vyprava naozaj potvrdila, ze NWN a Thalia ma stale co ponuknut a cim prijemne prekvapit. Dakujem za to a len tak dalej

Re: Poděkování
Posted: 12:20 19. Sep 2008
by Hacanus
Taky bych rad podekoval za zabavu pri vcerejsim Q v Alwariel, skoda ze jsem musel odejit pred uplnym zaverem ale rozhodne jsem se dobre bavil, take bych chtel dopredu podekovat za navraceni kone ktery mi zustal na lodi a uz se neobjevil...dnes bych mel byt kolem pate-seste pripojen, jestli to bude mozne rad bych sveho kone dostal zpatky...

Re: Poděkování
Posted: 13:16 19. Sep 2008
by Krata
Akce to byla dobrá, dobrý chování hráčů

.. díky žoržovi že pomohl a za pár vtipných chvil
Ten kůn nebyl ani na lodi, neutopil se?

.. dneska ti ho vrátim
Re: Poděkování
Posted: 13:44 19. Sep 2008
by cmon
taky velký dík kratovi a žoržovi
Re: Poděkování
Posted: 16:49 20. Sep 2008
by Uradin
ARIGATO GOZAIMAS(Děkuji mockrat) žoržovi za supr quest a orcbutcherovi za to že sem mohl být s ním vubec sem se nenudil bylo to super všeeecičko tady jsou o dost lepší questy než v EQ to garantuju

takže se těším na další questy věřím že budou tak super jako tenhle (zpotil sem se jak prase což pro mě znamená že sem se bavil

)
Re: Poděkování
Posted: 19:25 22. Sep 2008
by Sveneld
taky se pripojuju s podekovanim za alwariel - akorat sem musel resit nejaky problemy okolo takze sem si ho enuzil tak jak sem chtel - kazdopadne jinak dobry

Re: Poděkování
Posted: 23:12 25. Sep 2008
by George
Chtěl bych moc poděkovat hráči "Zachy" za dlouuhoou hru.. moc se mi ta hra líbila.. a zároveň bych se chtěl omluvit za jisté výpadky. Takže díky moc.

Re: Poděkování
Posted: 06:48 26. Sep 2008
by orcbutcher
Chtěl bych poděkovat kratovi za super quest s upíry

a všem hráčům co tam byli... bylo to super!
Re: Poděkování
Posted: 21:13 26. Sep 2008
by George
Chtěl bych poděkovat moc Žoržovi... Gotriedovi

& JackBasovi! ..+ orcbutcherovi

ale hlavně těm třem O:-)
Díky.. btw než mě někdo našel, tak sem tam ležel asi hodinu IRL..
A zároveň bych se chtěl omluvit za můj výpadek, nedokážete si ani představit jak mě bylo blivno

Re: Poděkování
Posted: 01:11 27. Sep 2008
by Godried
Ja se tez pripojim k tomu podekovani, diky vsem za peknej vecer

Re: Poděkování
Posted: 10:30 30. Sep 2008
by Kiri
DIKY DIKY moc Kratovi za paradni Q, moc sem se bavil...tesim se na dalsi spolupraci. Zase je chut hrat

Dik.
