Page 30 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:48 16. Sep 2008
by Jeanes
Já taky děkuju Kratovi za včerejší hřbitov, byla to fakt sranda :D jsme pak o tom celou noc kecali a taky vzpomínali jak jsme kdysi se Zayl Wallem, Vrogem Kurvalem, Fernem, Saugrinem, Kurikem a mojí Kačenkou Kakaočokoládovou táhli do bažin :D Thalie je supr :)
Mimochodem, nemátě někdo fotku z toho tažení? Jak jsme se tam fotili pod praporem Legie temnoty? ...nemám co na pozadí

Re: Poděkování

Posted: 15:38 16. Sep 2008
by Krata
Joooo časy ostrovů... ty byli dobrý :) , taky sem tam hárval chvíli

Re: Poděkování

Posted: 15:03 17. Sep 2008
by George
Chtěl bych moc poděkovat hráčům Jeanes a G14 za to, co dělají--
Jeanes za IC fórum hry, který mě vždy rozesměje potěší a překvapí
A G14 za dokonalou a uplně báječnou hru!

Re: Poděkování

Posted: 07:08 18. Sep 2008
by Theogil I
Rád bych poděkoval Rejtymu za úterní večerní skvělý příběh, za přítulného medvěda velkého jak Doubkovské baráky a za suprovou zábavu .... takže díky moc, ostatní se můžete v brzké době těšit na první dobrodružnou povídku z pera Wahibaha, sběratele znalostí z jihu. Bylo to fajn.

Re: Poděkování

Posted: 23:00 18. Sep 2008
by Marvin
Obrovske podakovanie dvojici Krata a Zorz za skvely Q v Alwarieli, bola to vyborna a prepracovana vojenska akcia, detailne prepracovana... uprimne som nevedel ze ide urobit taka fajnova vec i v nwn. Noazaj klobuk dolu. Naramne som sa bavil :)

V neposlednej rade dakujem i pritomnym hracom za ucast, bol to jednoducho prijemne straveny vecer hranim :)

PS: Tato vyprava naozaj potvrdila, ze NWN a Thalia ma stale co ponuknut a cim prijemne prekvapit. Dakujem za to a len tak dalej :)

Re: Poděkování

Posted: 12:20 19. Sep 2008
by Hacanus
Taky bych rad podekoval za zabavu pri vcerejsim Q v Alwariel, skoda ze jsem musel odejit pred uplnym zaverem ale rozhodne jsem se dobre bavil, take bych chtel dopredu podekovat za navraceni kone ktery mi zustal na lodi a uz se neobjevil...dnes bych mel byt kolem pate-seste pripojen, jestli to bude mozne rad bych sveho kone dostal zpatky... :P :P

Re: Poděkování

Posted: 13:16 19. Sep 2008
by Krata
Akce to byla dobrá, dobrý chování hráčů :) .. díky žoržovi že pomohl a za pár vtipných chvil :D

Ten kůn nebyl ani na lodi, neutopil se? :D .. dneska ti ho vrátim

Re: Poděkování

Posted: 13:44 19. Sep 2008
by cmon
taky velký dík kratovi a žoržovi

Re: Poděkování

Posted: 16:49 20. Sep 2008
by Uradin
ARIGATO GOZAIMAS(Děkuji mockrat) žoržovi za supr quest a orcbutcherovi za to že sem mohl být s ním vubec sem se nenudil bylo to super všeeecičko tady jsou o dost lepší questy než v EQ to garantuju :lol: takže se těším na další questy věřím že budou tak super jako tenhle (zpotil sem se jak prase což pro mě znamená že sem se bavil :oops: )

Re: Poděkování

Posted: 19:25 22. Sep 2008
by Sveneld
taky se pripojuju s podekovanim za alwariel - akorat sem musel resit nejaky problemy okolo takze sem si ho enuzil tak jak sem chtel - kazdopadne jinak dobry :)

Re: Poděkování

Posted: 23:12 25. Sep 2008
by George
Chtěl bych moc poděkovat hráči "Zachy" za dlouuhoou hru.. moc se mi ta hra líbila.. a zároveň bych se chtěl omluvit za jisté výpadky. Takže díky moc. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 06:48 26. Sep 2008
by orcbutcher
Chtěl bych poděkovat kratovi za super quest s upíry :twisted: a všem hráčům co tam byli... bylo to super!

Re: Poděkování

Posted: 21:13 26. Sep 2008
by George
Chtěl bych poděkovat moc Žoržovi... Gotriedovi :) & JackBasovi! ..+ orcbutcherovi :) ale hlavně těm třem O:-)
Díky.. btw než mě někdo našel, tak sem tam ležel asi hodinu IRL..

A zároveň bych se chtěl omluvit za můj výpadek, nedokážete si ani představit jak mě bylo blivno :) :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 01:11 27. Sep 2008
by Godried
Ja se tez pripojim k tomu podekovani, diky vsem za peknej vecer :)

Re: Poděkování

Posted: 10:30 30. Sep 2008
by Kiri
DIKY DIKY moc Kratovi za paradni Q, moc sem se bavil...tesim se na dalsi spolupraci. Zase je chut hrat :) Dik. :twisted: