Page 291 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:16 02. May 2015
by Caehan
Díky za dnešní lov!

Re: Poděkování

Posted: 22:09 18. May 2015
by Goran
Poděkování Jonovi za pěknou a promyšlenou hru, která měla děj a přípravu přes několik týdnů. Hezky zpracované, díky :-).

Re: Poděkování

Posted: 22:43 18. May 2015
by Paulus
Díky J.F. za skvělé a plynulé zpracování děje a následně přítomným U Škopka. Kokosakovi dvojnásob, super večer!

Re: Poděkování

Posted: 22:52 18. May 2015
by kokosak
Tak hezký upálení už dlouho nepamatuju :)

Image

Re: Poděkování

Posted: 23:15 18. May 2015
by J.F.Payne
Děkuji všem zúčastněným a doufám, že se líbilo...

Re: Poděkování

Posted: 00:12 19. May 2015
by Caehan
Také se přidávám k díkům! NPC byla dobře vymyšlená a každé zahrané jako samostatná postava s vlastní hlavou.

Stejně tak děkuju i ostatním hráčům za dotvoření atmosféry a následnou hru u Škopka.

Re: Poděkování

Posted: 06:19 19. May 2015
by Aillen
Připojuji se k poděkování, bylo to promyšlené, přesvědčivé a podnětné pro úvahy o vině a trestu.

Re: Poděkování

Posted: 09:49 19. May 2015
by Barbar321
Já poděkuju zase Katovi za jeho rodinné foto. Pobavilo takhle po ránu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:59 31. May 2015
by kokosak
Díky za proces (a dohru ;). Zvláště za to, jak všichni NPC po požehnání povstali, aby si jich už pulka nesedla. Vubec sem se nechlámal :D

Re: Poděkování

Posted: 00:27 01. Jun 2015
by Caehan
I já děkuji za proces, bylo to povedené! Škorpení se mezi zúčastněnými bylo dobré, atmosféra taktéž. Člověk získal lepší přehled o silách působících v království. :-)

Re: Poděkování

Posted: 23:48 20. Jun 2015
by Zeerit
Supr dupr akce dneska :!:

Re: Poděkování

Posted: 23:57 20. Jun 2015
by kokosak
Fajné. Přijímám sázky na to, kde ty peníze nakonec skončí :D

Re: Poděkování

Posted: 02:17 21. Jun 2015
by Caehan
Přidávám svůj dík! Akce se vydařila, DM jí svou účastní notně zpestřili a epizodka, která se řešila stranou, tomu jen přidala.

Re: Poděkování

Posted: 10:38 21. Jun 2015
by Goran
Já děkuji všem účastníkům a samozřejmě DM, že přišli. Líbilo se mi to.

Re: Poděkování

Posted: 10:14 28. Jun 2015
by artaxas
díky za pěkný včerejší lov v poušti - Godovi, Izirovi, Lilie, Edgar.