Page 292 of 331

Re: Poděkování

Posted: 10:53 28. Jun 2015
by Caehan
Také bych rád poděkoval včerejší (jiné) sestavě za lov! Úlovek opravdu stál za to!
Osazenstvu Škopka za pokec a z nich předevšim hráčce Lilie za její naprosto odrovnávací hlášky.

Re: Poděkování

Posted: 01:58 29. Jun 2015
by J.F.Payne
Dík za dnešní hru všem, koho jsem potkal jako Johann, Yrnyr, nebo DM :))

Re: Poděkování

Posted: 16:09 03. Jul 2015
by kokosak
Krátké DM questy je cesta budoucnosti! Díky, Jone :)

Re: Poděkování

Posted: 19:13 05. Jul 2015
by seveřan
Dík za quest, snahu opravdu oceňuji, i když to byl děsný guláš. Musel jsem už končit.

Re: Poděkování

Posted: 20:15 05. Jul 2015
by radekdnb
též se připojuji k Děkovačce , přemýšlení, úvaha, strategie....Supr Qest :) :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:04 05. Jul 2015
by Krysak
Guláš to až tak nebyl, nejsme jendotky SS ale drowi. Jsme chaotická společnost. Držet celou dobu hubu, to by asi nakonec dopadlo špatně. Lepši trosku chaosu.

Jinak po dlouhé době jsem rád viděl více lidí ve hře a bavil jsem se, každy jsme jiný, opradu šilená společnost.

Prekvapil mne Raun, jak začal hned pekne pletichařit:).

A diky bahnáku.

Re: Poděkování

Posted: 16:28 08. Jul 2015
by Caehan
Díky za zprovoznění vyvolávací knihy!

A za hostinec v Murgundu! (s notným zpožděním)

A partě, se kterou jsme na výpravách, a ostatním, které má postava potkává.

Re: Poděkování

Posted: 00:29 15. Jul 2015
by Niareta
Díky za dnešní krátké zpestření, ač bylo nečekané :)

Re: Poděkování

Posted: 02:24 18. Jul 2015
by Nalkanar
Opožděně...

žasnu nad Shardonem. Dle mých informací to má na svědomí "Olwen". Skvělá lokace, až mě skoro chytla slina být zase druidem. :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 15:15 19. Jul 2015
by kokosak
Díky za stackovatelné pamlsky! Díky díky díky!

Re: Poděkování

Posted: 02:11 22. Jul 2015
by NesQe
Díky Karolíně za vylepšení stackování ! úplně boží <3

Re: Poděkování

Posted: 08:02 22. Jul 2015
by KaTo
Lepším stackováním za větší záchranu světa! :D
Šípy, lékárny, lektvary! Hned bude mít postava o jednu záložku na spoustu nových šatiček navíc!!! :twisted: :mrgreen:

Díky všem zainteresovaným 8) .

Re: Poděkování

Posted: 12:57 23. Jul 2015
by J.F.Payne
Já bych chtěl moc poděkovat Aillen za nádhernou lokaci kláštera a zahrad. Je tak povedená, že se mi zas vrací chuť do hry :))

Re: Poděkování

Posted: 13:22 24. Jul 2015
by Johysek
Ano lokace jsou opravdu nádherné. Poděkování i za mne Aillen.

Re: Poděkování

Posted: 22:01 24. Jul 2015
by Nalkanar
Rád bych v prvé řadě poděkoval Paulovi za materiál k přednášce - autorem je on, já pouze vykládal.

Dále pak Deirdře za drobnou výpomoc (automatické čluny!) a posluchačům za pozornost a trpělivost.