Page 293 of 329

Re: Vtípky

Posted: 07:49 22. Oct 2013
by Puxina
Molly23 wrote:Dobře mu tak :lol:
Jo to jsem si nedávno říkal, že by si to někteří sprejeři zasloužili, když se občas dívám na ty jejich rádoby výtvory :D. Kdyby to aspon uměli a vytvořili nějaký normální obrázek a ne jen nějaké čáry jako od mrněte z mateřské školky :).

Jinak :D
Image

Nejlepší jak ti chlapi na to čumí :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:17 22. Oct 2013
by Puxina
Tohle mě pobavilo, ta polokočka je super :D

1
Image

2
Image

3
Image

4
Image

5
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:22 22. Oct 2013
by Puxina
Ale fajnová je i ta dračice, ta se mi líbí.

Hej neví někdo jestli tenhle autor nevytvořil víc takových komiksů? :)

1
Image

2
Image

3
Image

4
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:38 24. Oct 2013
by Puxina
Starší Ital vstoupil na předměstí Rimini do kostela, poklekl u zpovědnice a když kněz otevřel okénko, spustil:
"Otče, za druhé světové války krásná mladá židovská žena zaklepala naléhavě na moje dveře a prosila mě, abych ji ukryl před fašisty. Tak jsem ji schoval do podkroví."
Kněz se podivil: "To je ale něco úžasného, z toho se nemusíte zpovídat".
"Otče, ono je toho víc, co mám na srdci... Ona se mi za to začala odvděčovat sexem. Bylo to několikrát za týden a o nedělích a svátcích i dvakrát."
Kněz na to: "To bylo dávno a oba jste se tím vystavili velkému nebezpečí, ale dva mladí lidé na základě těchto okolností mohou slabosti těla snadno podlehnout. Jestliže toho upřímně litujete, je vám odpuštěno".
"Děkuji vám otče. Bylo to opravdu velké oslabení mého svědomí. Ale mohu mít ještě jednu otázku?"
"A jakou?" ptá se kněz.
"Mám jí říct, že už je po válce?"

------------------------------------------------------------

Předpověď pro Tálibán: "Ve dne převážně F-14 až F-16, někde i F-18. V noci pak B-1 až B-52, ojediněle F-117, nízko nad zemí očekávejte převážně A-10 nebo AH-64, upozorňujeme na občasný výskyt Tornad. V některých oblastech může i něco spadnout, například GBU-27 a BGM-109. S postupující frontou bude od východu nadále přibývat také AV-8B, AH-1 a MH-47 a nemůžeme vyloučit ani případné AC-130. Jinak po celém území bude velmi horko, místy 7 000 stupňů Fahrenheita, ale v jeskyních očekávejte až 15 000 stupňů Fahrenheita."

Re: Vtípky

Posted: 10:45 24. Oct 2013
by KaTo
*z deníku vysokoškolačky týden před koncem zkouškového*

Vím, žes mě opustil asi definitivně. Ale jestli tam někde jsi, jestli tohle čteš... chybíš mi. Poslední dobou už tě moc nepotkávám, ale pořád si pamatuju ty dlouhé noci, co jsme trávili sami pod peřinou i ty krátké, uspěchané, ale skvělé chvilky spolu, co se nám podařilo ukrást mezi přednáškami. Vrať se mi. Jsem už bez tebe příliš dlouho.

Miluju tě, spánku.

P.S.: Teď chodím s kofeinem, ale cítím, že to není zdravý vztah. Raději bych měla zpátky Tebe.

Re: Vtípky

Posted: 15:11 24. Oct 2013
by Bahnak

Re: Vtípky

Posted: 10:54 25. Oct 2013
by Puxina
Ptá se synek tatínka: „Tati, co jsou to volby?“
„Pojď, já ti to ukážu.“
Na zahradě přistoupí ke keři plnému vrabců, zatleská a zakřičí: „Kšáááááá!!!“ Frr, všichni vrabci uletí, ale za chvíli přiletí zpět.
„Tati, ale vždyť jsou zase zpátky.“
„To ano, synku, ale každý na jiné větvi.“

Re: Vtípky

Posted: 15:11 25. Oct 2013
by Molly23
Hehe další simulant :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:11 27. Oct 2013
by KaTo
Učte se děti, učte se... :lol:

Image

Re: Vtípky

Posted: 21:07 27. Oct 2013
by Rejty
Fotomontáž... :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:22 28. Oct 2013
by Rejty

Code: Select all

Blaničtí rytíři konečně vyjeli! Prý byli spatřeni, jak se snaží nepozorovaně opustit republiku...

Code: Select all

Podle aktuální zprávy Miloš Zeman zrušil svůj zítřejší program ke státnímu svátku, protože byl akutně hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. Podle zprávy lékařského konsilia mu prý musejí ze zadní části chirurgicky vyjmout Haška.

Code: Select all

Klausovo Hlavu vzhůru volilo 21 000 lidí, takže pro něj hlasovali jen ti, kterým dal amnestii. A ještě ne všichni. Nevděk!

Re: Vtípky

Posted: 20:20 30. Oct 2013
by Puxina

Re: Vtípky

Posted: 01:39 02. Nov 2013
by Aulus
Nová olympijská disciplína! Už máme i reprezentanta.

Svět mě nepřestává překvapovat. :mrgreen: :wall: Po celou dobu sledování videa jsem myslel, že jde o vtip. Ale nejspíš je to skutečnost.

Re: Vtípky

Posted: 09:44 02. Nov 2013
by Bahnak
Jo, to je docela stará věc.
Bojím se dne kdy přistihnu nedejbože svou ratolest jak "sportuje" a namísto trapné situace mi ratolest sdělí ať vypadnu a že trénuje na mistrák. :oops:

Re: Vtípky

Posted: 10:37 02. Nov 2013
by pavad
Bahnak wrote:Jo, to je docela stará věc.
Bojím se dne kdy přistihnu nedejbože svou ratolest jak "sportuje" a namísto trapné situace mi ratolest sdělí ať vypadnu a že trénuje na mistrák. :oops:
Neco jako tohle? http://www.youtube.com/watch?v=ytgDuV0qOBI